te trawki ucięte na górze, kadr centralny.
[URL="http://img202.imageshack.us/img202/3379/32566005.jpg"][COLOR=royalblue]http://img202.imageshack.us/img202/3379/32566005.jpg[/COLOR][/URL] a too?
[quote name='Illusion']Te "neonowe" już widziałam, genialne są! :loveu: Tosię widzę w tych żółtych, a Ginny w różowych :diabloti:, ale to dopiero, jak ktoś mi je zafunduje, wygram w totka albo coś w ten deseń ;).[/QUOTE]
a Augie w pomarańczu :loveu:
[quote name='deer_1987']No to trzymam kciuki zeby i jej sie poprawilo. a jak jej ogolny stan? boli bardzo? :( Da sie leczyc inaczej niz operacja? za duze ryzyko i dlatego sie nie decydujecie?[/QUOTE]boli, ale nie na tyle, żeby piszczała. można przychamować jedynie rozwój choroby. niestety tak, bo ona to taki uczuleniowiec na leki ;/