Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. Czy ktoś wie jak zrobić z domowych urządzeń ew. rurek pcv kółko do skoków? i podwyższenie? no i kładkę? (Dla mega lekkiego psa) :D Póki co mam zrobioną stacjonatę z rurek pcv, mini tunel po nazwą "szeleszczący tunel dla kota" i teraz położyłam także sporą rurę pcv (chyba) do skakania nad. Macie może jakieś pomysły, instrukcje, porady jak wykonac resztę sprzętu? Mój York znalazł w sobie zapał na miarę border Collie. Lata jakby zwariowała :D
  2. i co? nikt nam nie pomoże?! xDD
  3. wiem wiem :D ale niedługo nowy piesol więc na szyjkę z taką regulacją myślę,że by pasowało :) Póki co przyszła nam obroża z charcikami od Taks. Cudowna :serduszka: i komplet smycz+ obroża z rogz pupz. Różowiasta. :D Taki komplecik na drogę jak po psa pojedziemy. x)
  4. Buu xD mam nadzieję, że jeszcze jakąś zrobi podobną :D
  5. Wrrr [url]http://img9.imageshack.us/img9/1214/090902163853.jpg[/url] zadzióbałaś mi sprzed nosa MÓJ komplecik! xDD
  6. Piękne psisko. Nie chce mi się wszystkich 557 stron przeglądać więc zapytam. Ile stworek waży i czy jakieś sporty uprawiacie bądź macie zamiar?
  7. hihi :D krówskaa :D
  8. Kashdog- W zeszłym tygodniu przyszła nam taka sama adresówka;d
  9. Witam :) 26 września jadę po psa. Mam pytanie. Czy należy wykonać badania HD-A, ED 0/0 suczce rasy Nagi Pies Peruwiański [suczka jest średnia owłosiona] Z doskonałej hodowli itd...jeżeli trzeba to w jakim wieku? ile kosztują?
  10. Vini- Skądś to znam. :D Chyba wszystkie yorki i yorkopodobne są takie same xDD
  11. jaki wyczepisty psiurek! :D wytarmoś go ode mnie :D
  12. aa ^^ Już wiem. Wszystko w porządku. dzięki:*
  13. Chantell

    piłka

    ja kupiłam... i no coż Nicole się nią troche bawiła, ale ja ją schowałam, bo tak śmierdziała, że aż się niedobrze robiło
  14. Psiulka- Z tego co widzę, u nas w szelkach nie ma czegoś takiego :/
  15. ee Oo' jak? bo to nie ma do czego przymocować
  16. hehe dziękuję:* ...... Nasze szelki ( do tego też smycz) z rogza z serii 'rogz for dogz'kupione jakieś 2 miesiące temu okazały się jednak dobra, tyle, że ja nieudolnie przy nich majstrowałam. Dzisiaj mnie natchnęło i znowu je wytłamsiłam i są idealnie dopasowane na Nicole xD [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28173/DSC06301.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28174/DSC06302.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28175/DSC06303.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28176/DSC06304.JPG[/img]
  17. hyhy xD No cóz Ana mnie uprzedzila. Wszystko się zgadza :D
  18. Vege- Póki co to nie wiem jak, bo na Nicole jest za duży, a we wrześniu jedziemy po nowego psiurka:D
  19. [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28163/DSC06296.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28164/DSC06297.JPG[/img] Obroża wykonana przeze mnie :D
  20. hyhy xD no to sekunda. muszę fotoski zrobic xDDD
  21. Ale słodka bluzeczkaaa! :D Ja zrobiłam dzisiajj pierwszą w swoim życiu obrożę! :D
  22. noo normalnie. Pisze cena 1zł
  23. no właśnie! Domagam się galerii łysolka! :D
  24. to w najbliższym czasie kup w spożywczym
×
×
  • Create New...