Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. [url]http://i25.tinypic.com/29mrvxi.jpg[/url] taki zwykły zetawik a mi się tak strasznie podoba. Musze go zdobyć ^^
  2. wow xD no to taniutko. Ja nie mam się keidy wybrać w koncu :/
  3. [url]http://img32.imageshack.us/img32/4274/cp1210021copy.jpg[/url] fajne zakupy. Ile zapłąciłaś? :)
  4. doszedł do nas komplet różowy z RD. !:D śliczny. Zerknie ktoś w mój podpis?
  5. ponoć do 27 września
  6. a ja idę zaraz do biedronki xD
  7. Chantell

    Podklejanie

    właśnie też zastanawiałam się po co klej xD
  8. Pestka- jakby było poniżej 12 mm to bym wzięła xD ale takie to nie paszą nam xD
  9. No to dobrze :D No coż.. małe stadko mięsożerców nic nie poradzisz xDD
  10. jaka ona kochana:* a mam pytanie. Perełcia będzie u Ciebie tak długo aż znajdzie dom tak?
  11. haha ukradłaś naszego rozjechanego oposa! [url]http://images47.fotosik.pl/198/e62a0bb18e217551med.jpg[/url] :mad: Nie no wielki chłop z niego :D
  12. Chantell

    Podklejanie

    kleju? nie no bez przesady xD
  13. aa jakieś obroże i miseczki na stojaku^^
  14. hyhy ^^ ja czekam kiedy wreszcie przyjdą nasze zakupy -.-'' xD i się chyba nie doczekam
  15. aha xD dzieki
  16. lol xD Ta obroża jest jakaś a'la zaciskowa czy co? nie znam się na takich obrożach xD
  17. ile wydałaś za ten zestaw? xD
  18. Chantell

    Podklejanie

    dzięki. Jeszcze ktoś coś ma?
  19. mam nadzieję, że będziecie :D
  20. Vacancy- Oczywiście, ze można :D
  21. ja właśnie zastanawiam się czy dla szczeniora nie kupić worka husse valp...?
  22. Chantell

    Podklejanie

    dokładnie. trudniej o zapalenie ucha środkowego i nabawienia się innych badziewi. To co? pomożecie czy będziecie tylko krytykować bo nie umiecie? xDD
  23. a wybieracie się w przyszłym roku na wystawę w Nowym Sączu z grzywkami? :D
  24. jeej xD spokojnie. wszystko jest ok. Tak jak pisałam- chciałam żebyście zobaczyły te szele i tyle. xD
  25. Chantell

    Podklejanie

    nie zależy mi na psa do wystaw, bo i tak chodzić na nie nie będę. Troche przesadzasz.
×
×
  • Create New...