Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. przesunęły się, bo jeszcze ich mocno nie regulowałam, zeby było widać szelki spod futra xD
  2. hmm...ja wolę materiałowe. xD
  3. biedny... trzymam kciuki zeby się odnalazł właściciel :D
  4. paseczek pod brzuszkiem jest jeżeli o to chodzi ^^
  5. Zuzka i shelciaki- czemu źle? Przecież jest dobrze, tylko, że do zdjęcia się troche przekrzywiła.
  6. [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28502/DSC06362.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28503/DSC06363.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28504/DSC06366.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28505/DSC06367.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28506/DSC06368.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28507/DSC06369.JPG[/img] ehh coś się schrzaniło xD Teraz już fotki widać
  7. Bewarka- Widziałam tego hiltona w zoologicznym wczoraj :D Śliczny, ale dla nas za duży xD No dobra xD Zachciało mi się: [img]http://www.fotohost.pl/public/view/full/28502[/img] [img]http://www.fotohost.pl/public/view/full/28503[/img] [img]http://www.fotohost.pl/public/view/full/28504[/img] [img]http://www.fotohost.pl/public/view/full/28505[/img] [img]http://www.fotohost.pl/public/view/full/28506[/img] [img]http://www.fotohost.pl/public/view/full/28507[/img] Szeleczki seledynowe z petsdesigner jak i smyczka :D
  8. Vectra- Idealnie pasuje mu :D
  9. ale, ze ja coś reklamuję? Oo' xDD No to czekajcie xD Ciekawe kiedy dojdzie...
  10. nmzc :)) Zakupiłam smycz i szelki turkusowe z petdesign :D [img]http://www.petstyle.pl/photo/product_info/0/3/f/4_03fac1ddbfca.jpg[/img] taką smyczkę (bez obroży) [img]http://www.petstyle.pl/photo/product_info/f/4/5/3_f45d6a556226.jpg[/img] i Takie szeleczki dla mojej Nicole xD
  11. dziękuję:* Oczywiście, że napiszę i focisze dam ^^
  12. [url]http://www.petstyle.pl/photo/product_big/9/f/1/1_9f1d20c1fff4.jpg[/url] jednak zdecyduję się na tę seledynową, ale sklep [url]www.petdesing.pl[/url] się zmienił i nie wysyła do zwykłych klientów, tylko firm itd.... gdzie ogę kupić?
  13. dziękuję ;**
  14. Zgadza się :D
  15. to maluszki :D
  16. [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28328/DSC06332.JPG[/img] Obróżka z rogza [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28329/DSC06334.JPG[/img] Charciki ręcznie malowane od taks [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28330/DSC06336.JPG[/img] no i wszystko razem :) Zakupy typowo dla nowego psa :D
  17. One są cudowne :D Ile ważą?
  18. [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/DSC_0298.jpg[/url] Do...pyska mu w nim :D
  19. hyhy :D i nie zwiał? ;]
  20. ale śliczny ten zielony :D z jakiej firmy? :)
  21. sreeeebrna! :D
  22. Póki co ma 5 tygodni :D 26 po nią jedziemy.
  23. Wiecie moze o jakimś klubie w nowym sączu?
  24. noo :D dla peruwianka, bo Taks nie robi takich małych na 21cm w szyi :(
×
×
  • Create New...