Nie ma klamek nie ma domku.
Czas sie za porzadny PR Sisi wziac.
Jescze nie w tym tygodniu bo od cholery pracy mam, ale w przyszlym Sisi musi isc do domu. Dlaczego? bo nie zdarzylo sie jeszcze u mnie, zeby jakis tymczas (nie licze Pysia, ale on nie pies - syn raczej) siedzial dluzej niz miesiac! :p