Jump to content
Dogomania

Malwi

Members
  • Posts

    6417
  • Joined

Everything posted by Malwi

  1. zapach - w końcu wszystkie nawozy z pól, muły, osady się zebrały to płyną i cuchną .... podobno źle nie jest ... ale ja jestem przerażona wysokością wody przy moście Sikorskiego ....
  2. Malwi

    Galeryjka Fado

    a mi się to podoba [url]http://img245.imageshack.us/img245/6205/p4170013.jpg[/url] :loveu:
  3. a to przepraszam - nie wiedziałam ;) ale twoja to "Testerka" w takim wypadku ;)
  4. no genialny pomysł z tym testerem :d trzeba będzie mu na sweterku albo jakiejś kamizeli odblaskowej wyszyć "PIES PRACUJĄCY - Pierwszy Dogomaniacki Tester Domów"
  5. a moze to ona bana dostała to nick zmieniła ? w sensie multikonta rlz ...
  6. [quote name='giselle4']Dostałam maila w sprawie dziewczynki... z zapytaniem czy musi mieszkac w domku z ogrodem? czy moze byc mieszkanie w bloku ale z najlepsza opieką aaa ,zgadnijcie co odpisałam:)[/QUOTE] GISELKOOOO no nie trzymaj nas dłużej w niepewności :D
  7. cioteczki tu dużo z wrocławia - w miarę na bierząco blog z relacją i stanem rzek [url]http://wroclawzwyboru.blox.pl/html[/url] ja patrzę i śledzę od rana czy mi woda TŻta nie porywa ;) ... trzymam ciuki żeby was ominęło ....
  8. [IMG]http://x.garnek.pl/ga8339/c33b0593321c36a9643665a3/syn_ceresa.jpg[/IMG] dżizas ... szczeniakowi kolczatkę ? czy ją pop...... ?
  9. szczeniaki odstawia się po minimum 6 tyg. najlepej po 8 tyg.
  10. xmatrix - wątek uaktulniony jest ten drugi w pełni ? i czy są może zaznaczone jakoś psiaki które są w DT ? ( chce uaktualnić mapkę )
  11. xmatrix - niech to mleko z żółtkiem mieszają .... gdzieś miałam przepis na papkę dla maluchów ... jak znajdę to wkleję ;)
  12. [quote name='matrioszka2']A to miały być zdjęcia, tak ? Mnie też czasem ręce opadają.Namęczę się, a potem takie szyfry kosmiczne ... Czekamy na szyfranta.[/QUOTE] ale jakie szyfry ?
  13. a no jak bernenka to zwracam honor - ktoś napisał że podobna do Opery - a Opera do berneńczyka to ani troszkę xD może jedynie troszkę kolorami - ale to nie za wiele ;) co i tak nie zmienia faktu że dość nam bid w schroniskach i jak się nie ma psa hodowlanego to nie powinno się go rozmnażać - nawet jeśli ma niewiadomo jakie papiery - bez uprawnień i badań rozmnażaniu mówię stanooowcze NIE ;)
  14. [quote name='Madallena']Dziewczyny, robiłam niedawno aktualnizację watku. Wypisywałam co z jakim psiakiem się dzieje. Za cholere nie moge znalezc tego postu, a widze, ze xmatrix go przeoczyla :) POMOZCIE! o to chodzi ? : http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-ogłaszając-swoje-MIKRUSY-pamiętajcie-o-innych-które-cierpią!?p=14665453#post14665453
  15. ooo on taki bardziej dużo średniawy jest .... myslalam ze on większy - czy mi sie tak tylko po zdjęciach wydaje ? EDIT: przejrzałam jeszcze raz moją magiczną książkę .... zobaczcie : może kufka trochę węższa, ale postura bardzo w typie
  16. zuzliku - a może podesłać Pani dużego psiaka którego Jamor określił "do dogoteroapii" - to taki Kaukaziasty Gapcio ... zaraz linka podeślę [url]http://www.dogomania.pl/threads/180220-A-A-dA-Gapcio-poA-egnaA-siAE-z-bezdomnoA-ciAE-juA-u-Jamora-szukamy-DS[/url]
  17. agatko - już wykreśliłam ... co do właścicielki yorki to witki mi opadły .... przecież jakby zaraz po pokryciu poszła do weta to chyba by jej powiedział czym może się skończyć pokrycie yorki jamnikiem ... Ja spać nie mogę, TŻ we Wrocławiu, ja siedzę jak na szpilkach przez tą wodę .... jeszcze w nocy burza przeszła ... ja przespałam się z tym wszystkim... i damy Operze szansę ... ale domek trzeba będzie kontrolować ... Kasiarafku - będziesz mogła ? :loveu:
  18. ja nie mówię że kategorycznie się nie zgadzam ... Kasiaraf - a mogłabyś spróbować namówić panią na ewentualną sterylizację tej większej suni ? tak dla świętego spokoju ? albo chociaż "sprowadzić ja na dobrą drogę" i odwieść od pomysłu rozmnażania ... ja muszę się z tym wszyskikm przespać... jutro dam odpowiedź oki ?
  19. [quote name='E-S']Zapomniałam donieść dzisiejszego newska o Bugim - to genialny pies, jak wróciłam z pracy to okazało się, że - uwaga - SAM ROZŁOŻYŁ SOFĘ :) i ją ślicznie "pościelił" dywanikiem z przedpokoju ... oraz wylał obie psie miski z wodą jak ściągał ten dywan z podłogi. W środę wracałam ze służbowego wyjazdu i przede mną ciężarówka wpadła do rowu, zablokowała całą jezdnię, 1,5 h trwało zanim ją sholowali na bok. Doszłam więc do wniosku, że muszę Bugiego nauczyć odbierać telefon, żebym mogła go uprzedzić o takich niespodziewanych sytuacjach, żeby wiedział, że będę, tylko później, Zdrapeczkę pocieszył i wytrzymał z siku (zawsze wytrzymuje, Zdrapka też, nawet jak 10 maja zabrało mnie rano pogotowie i TZ był ze mną do 21 w szpitalu i nikt nie mógł ich wyprowadzić). Uważam, że dzisiaj nabyta przez Bugiego całkowicie samodzielnie umiejętność rozkładania sofy to dobry krok w kierunku obsługi urządzeń teleinformatycznych. Niejednego harcerza ze swoimi zdobytymi umiejętnościami dzielny piesek by już zakasował, ha![/QUOTE] no nie - toż on lepszy niż niejeden facet któremu jak nie powiesz to łóżka nie pościeli - no chyba że ma ochote na co innego niż spanie xD
  20. zapisuję sobie ... będę czytać w chwilach zwątpienia... dziękuję ...
  21. [quote name='al-ka']Zuzliczku-ja też przegrałam nierówną walkę z rakiem,który zalewał płuca mojego ONka Gromsia.Trzykrotnie robiona punkcja, 2,5 miesiąca codziennych (a czasem i 2x dziennie) wizyt na kroplówki w warszawskiej klinice.Ostatnie dni podawałam mu co 2 godziny non stop ampułkę furosemidu,dexametazonu i całą masę leków doustnych...Aż wreszcie trzeba było podjąć tę ostateczną bolesną decyzję.15 listopada minie 5 lat.Bolało straszliwie,niewyobrażalnie przez pięć miesięcy,bo....po pięciu miesiącach mój Gromiś do nas wrócił.Pomyślicie pewnie,że jestem szurnięta,ale to najprawdziwsza prawda.Opisałam to ku pokrzepieniu serc tutaj: http://www.dogomania.pl/threads/28863-Nasi-Bracia-Mniejsi-potrafią-do-nas-wracać.?p=1984908#post1984908 Grom jest jednym z trzech futrzaków,które wróciły.Bercik też miał już "zużyte" futerko i poszedł po nowe.I jeśli tylko zechcesz Zuzliczku- wróci do Ciebie napewno.Pozdrawiam mocno,mocno,ala popłakałam się .... ja przeżyłam to samo 2 lata temu... o mamusiu co ja pisze .. to już 3 lata ... walka trwała pół roku ... cały czas wierzę że moja kochana psica do mnie wróci - w innym futerku ale wróci .... Zuzliku ściskam cieplutko :glaszcze: będzie dobrze - rozumiemy cię w pełni - chyba każdy z nas to przeżywał
  22. psak nadaje sie na szczeniaki a nie mikropsy - on ma pół roku ... tutaj psy powyżej roku!
  23. dziewczyny - na benkowym forum jest dziewczyna - oferowała DT z możliwością DS - ma dwa psiaki u siebie - spytłam jak wygląda sytuacja i czyczasem w międzyczasie czegoś nie przygarnęła
×
×
  • Create New...