Jump to content
Dogomania

iwoniam

Members
  • Posts

    7087
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwoniam

  1. Nie tylko Lenkę to będzie poważna przeprawa... Musi się udać
  2. Witaj, kłopot w tym, że ja prawie nigdy nie mam wolnej soboty.. taką mam pracę, ale... Ja Cię rozumiem, jak tylko będzie taka możliwość to bardzo chętnie pójdę na spacerek z nimi wszystkimi. Chętnie poznam cały boksik i będę się cieszyć, że cała gromadka wyszła na spacerek. Dam Ci znać na PW jak będę mieć wolną sobotę,. Pozdr ! i Dziękuję!
  3. Jak się masz serduszko? odwiedzę Cię znów wkrótce..
  4. A jak się - poza elementem kłótni - ma sytuacja Kamyka na dzień dzisiejszy?
  5. Link do wydarzenia: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=115611471875569[/url]
  6. wejdzcie na FB i podrzućcie jej wątek!
  7. zaglądamy, zaglądamy, oby się udało z tymi funduszami na Łatkę..
  8. Biedny staruszek, podnoszę i życzę min 300zł deklaracji miesięcznych, a najlepiej DOMKU !
  9. Dzięki za opiekę nad Arisiem, cieszę się, że ma szansę pobiegać. spokojnej nocy Arisiu..
  10. [quote name='Iljova']Dołaczyłeś do zwierzaczków które mają na zawsze miejsce w moim sercu Do tych wszystkich którym towarzyszyłam na wątkach, a które odeszły za TM. I chociaż wiem że tam jest Ci dobrze że nie czujesz już bólu nie cierpisz to pozostał żal,smutek i ból... moje serce rozrywa ogromny ból . Piękny most. Biegaj tam z naszymi kochanymi psiakami - będziecie w naszych serduszkach...
  11. naprawdę, nikt nic nie pisze... niedobrze :-(
  12. niestety nikt się nie odezwał :-( Ci, którzy pisali - hm, jak zwykle - nagle zaczyna im ktoś w rodzinie chorować, albo po prostu milkną. :( Taruniu, zawsze będziesz w moim serduszku ;(
  13. Doliczyłam się jakichś 33 - ale pewnie jest was więcej maleństwa.. rozsylam ..
  14. Biedactwo [*], a za pana od wyżlicy trzeba się wziąć. Pieski tej rasy niestety tak mają, że biegają za "zwierzyną". ;(
  15. Podrzucam wasz wątek, biedny piesek, miejmy nadzieję, że wróci mu wzrok - wspaniała wiadomość. [url]http://www.dogomania.pl/threads/213756-Bazarek-dla-Lenki-i-Bryzy-bizuteria-ubrania-inne-drobiazgi.../page4[/url]
  16. ogłaszajcie ją na swoim FB i uzupełniajcie na bieżąco wpisy - ja będę edytować, chyba, że ktoś chce zostać administratorem wydarzenia.
  17. Watek Fuksi na FB: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=212209502172868[/url]
  18. [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=115611471875569[/url] wydarzenie na FB
  19. Na razie nie robię nic na FB, jak się zdecydujecie i będzie wiadomo co i jak ze zwierzakami to dajcie znać. Pomogę na ile mogę, pliz - info na PW. Na pozostałych wątkach wrzucam na FB, pozdr ! i dodaję subskrypcję
  20. czyli ok 270 km w jedną stronę, wow, bardzo daleko, ale ogłoszę, może coś się uda wykombinować. Ja niestety nie jestem w stanie tej trasy przejechać na pewno do końca września, za długo pracuję.
  21. uaktualniłam numer, śpijcie dobrze
  22. aaa. i wchodźcie na wydarzenie i rozsyłajcie ! :-) opcja po "wezmę udział" pod zdjęciem - pojawia się info - "udostępnij" i wybieracie z listy osób - piszę jakby ktoś nie był zapoznany z FB spokojnej nocki
  23. [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=232966166751331[/url] wydarzenie jest, ale z moim nr tel - jak będziecie mieć informacje o nr tel Toli to poproszę - uzupełnię na FB. Lika1771 - masz zapełnioną skrzyneczkę, ale już wszystko wpisuję tu ;-) pozdr !
  24. tyle ich jest, to okrutne, że one tak cierpią.. Jak jest potrzeba to wrzucę na FB - dajcie tylko znać. Nie znalazłam informacji, czy jest już coś o nich na FB.
  25. Tu także mogę wrzucić wydarzenie na FB, czekam tylko na potwierdzenie. -Tu lub na pw - zaczne zacznę wówczas robić od razu..
×
×
  • Create New...