Witaj, kłopot w tym, że ja prawie nigdy nie mam wolnej soboty.. taką mam pracę, ale... Ja Cię rozumiem, jak tylko będzie taka możliwość to bardzo chętnie pójdę na spacerek z nimi wszystkimi. Chętnie poznam cały boksik i będę się cieszyć, że cała gromadka wyszła na spacerek. Dam Ci znać na PW jak będę mieć wolną sobotę,.
Pozdr ! i Dziękuję!