-
Posts
7087 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwoniam
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=5]Giza MIAŁA WSPANIAŁY DOM!!![/SIZE][/B] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7664353520/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7268/7664353520_ec8a27c28a_z.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7277/7664382830_99b54f7f21_z.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7664353520/"]Giza[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7664382830/"]DSC_4098[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr Giza jest szczepiona, wysterylizowana, odpchlona i odrobaczona. Jest bardzo przyjacielska i czyściutka[B]. [/B]Nie niszczy nic. Lubi i psy i koty. Wpatrzona w człowieka, pieszczoszka, nie ciągnie na smyczy. GIZUNIA ODESZŁA OD NAS 5.05.2013.. [SIZE=5] [B]Czokuś MA DOM!!!![/B][/SIZE] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7664330278/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8146/7664330278_90c92f6083_z.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8151/7482845052_4ee0a1fd6b_z.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7664330278/"]Czokuś[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7482845052/"]Czoko1[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr Starszy pan, już po kastracji. Zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. Lubi suczki, marudzi, gdy widzi większe psy, ale nic im nie robi. Koty lubi. Nie goni ich. Wpatrzony w człowieka, pieszczoch. i ciągnie na smyczy. [SIZE=5][B]Śnieżynka i Czarninka MAJĄ DOM.[/B][/SIZE] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7410966894/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8015/7410966894_d17fa0c263_z.jpg[/IMG][/URL][B][IMG]http://farm6.staticflickr.com/5198/7410965534_45a1de9028_z.jpg[/IMG][/B] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7410966894/"]2-mies szczeniaczki (5)[/URL][B] by [/B][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][B], on Flickr[/B] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7410965534/"]2-mies szczeniaczki[/URL][B] by [/B][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][B], on Flickr[/B] [SIZE=5][B]Ferbiś MA dom!!!:[/B][/SIZE] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7410964234/"]Fabiś (6)[/URL][B] by [/B][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][B], on Flickr[/B] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
i każde po kolei - Diablo: [SIZE=5][B]Diabełek M[/B][B]A DOM !!![/B][/SIZE] Niewielki, niepowtarzalnie przyjacielski piesek. Waży około 5kg, mniejszy od jamnika. Ma około 1,5 roku, nie urośnie już. Wspaniale dogaduje się z psami, z kotami, z każdym człowiekiem, także z dziećmi. Nie gryzie, niewiele szczeka. Bardzo grzeczny piesek. Jego jedyna wada to zwyrodniała łapka, która nie nadaje się obecnie do operacji. Sprawnie porusza się, gdyby jednak w przyszłości wynikła konieczność przeprowadzenia zabiegu to pomożemy. Diabełek jest wykastrowany, zaszczepiony odrobaczony i odpchlony. Piesek jest w domu tymczasowym w Krakowie. Pomożemy zorganizować transport do nowego domu. Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: tel - 515192985 - Iwona, email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8149/7664359080_f1574e6090_z.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8041873009/"]DSC_5560[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7664359080/"]Diablo-Romeo[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [B] [SIZE=5]Sarcia MA DOM!![/SIZE] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7664365746/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8157/7664365746_e7c8c7036e_z.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7269/7436120842_17e514e951_z.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7664365746/"]Sarcia[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7664387912/"]Sarcia śpiewa[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7436120842/"]Sarcia[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [/B]Sarcia ma około 10 miesięcy. Jest córcią Kory. Czysta, grzeczna. Początkowo nieufna do człowieka, ale nie atakuje, nie gryzie. Raczej zrobi unik :) Nie niszczy nic. Lubi i psy i koty. Wysterylizowana, odpchlona, odrobaczona. Na spacerze czasem chowa się za człowiekiem (gdy się przestraszy), ale nie ciągnie na smyczy. [B] [SIZE=5]Kora MA DOM:[/SIZE] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7664378124/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8283/7664378124_ebd2f1876a_z.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8018/7482839002_d32737e53d_z.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7664378124/"]Kora[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7482839002/"]Kora[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [/B]Kora ma około 2 lat. Jest moim psim ideałem. Uwielbia rozrywać foliowe worki, poza tym jest super. Czysta, grzeczna. Wysterylizowana, odpchlona, odrobaczona. Lubi i psy i koty. Na spacerze idealna, nie ciągnie na smyczy. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][B]Mikrus MA DOM!! ORAZ TUNIA MA DOM!![/B][/SIZE] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6737965199/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7141/6737965199_d1e1c63821.jpg[/IMG][/URL] Tunia:[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7003932318/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8155/7003932318_da7b23bd6f.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7225/7150026331_98a343e6a7.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7003932318/"]Tunia (2)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7003933238/"]Tunia (3)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7150026331/"]Tunia (5)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6737965199/"]jeden... Mikrus[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6295367605/"][IMG]http://farm7.static.flickr.com/6047/6295367605_5e05ac1cee.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6295367605/"]80390[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr[IMG]http://farm7.static.flickr.com/6095/6295904912_8a96b27d71.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6295904912/"]Jagódka[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6295381425/"][IMG]http://farm7.static.flickr.com/6114/6295381425_92583bae14.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://farm7.static.flickr.com/6213/6295393939_7cc20bdc32.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6295381425/"]Brzusio Jagódki[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6295393939/"]Daisy z Jagodą[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][B]MIKA MA DOM: [/B][SIZE=3][url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8186969388/][img]http://farm9.staticflickr.com/8063/8186969388_9c301b9787_z.jpg[/img][/url][/SIZE] [SIZE=3][url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8186969388/]DSC02985[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr[/SIZE] [B]DAISY MA DOM !!![/B][/SIZE] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6710938003/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7025/6710938003_f60f4eabc6.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6710938003/"]I zamiana - Jaga[IMG]http://farm8.staticflickr.com/7027/6614891853_2568b83e9d.jpg[/IMG] na Daisy[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on FlickrDaisy sama: [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614891853/"]Daisy[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [SIZE=5][B]JAGODA MA DOM ![/B][/SIZE] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6761034907/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7165/6761034907_d7e64cefe2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6761034907/"]Jagoda-parówka[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#222222][B]Trolik ma dom!!! [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7410972294/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8141/7410972294_73b1480b4f_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7410972294/"]Trolik (3)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7410970878/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7274/7410970878_4230a160f3_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7410970878/"]Trolik[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr Teoś ma dom!!! [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7410974568/"][IMG]http://farm6.staticflickr.com/5453/7410974568_3d580cdf4a_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7410974568/"]Teoś (2)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr Nadia ma dom!!! [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7410976760/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7112/7410976760_90b66224e7_z.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://farm6.staticflickr.com/5331/7410977808_519ffc9397_z.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7410976760/"]Nadia (6)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7410977808/"]Nadia (2)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [/B][/COLOR] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B]Loxi ma dom!!!! [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7482862640/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8157/7482862640_45576b0fc7_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7482862640/"]Loxi[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7482849730/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7140/7482849730_16ae8e14f6_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7482849730/"]Loxi1[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr Gaja ma dom!!! [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7482858616/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7274/7482858616_db43e907e6_z.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8012/7482853552_93f9ff9748_z.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7482858616/"]Gaja-mini lisia4[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7482853552/"]Gaja-mini lisia2[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [/B] [B]Sznufi ma dom!!![/B] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7436066644/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8165/7436066644_0a874b986e_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7436066644/"]Sznufi w nowym domu[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#222222][B]NALIA MA DOM:[/B] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8435228261/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8085/8435228261_724aa094c9_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8435228261/"]Nalia (1)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8436313760/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8078/8436313760_13a5a8c228_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8436313760/"]Nalia (2)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8435227769/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8500/8435227769_7a9d29b29c_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8435227769/"]Nalia (3)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr i z kumpelkami: [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8436539612/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8229/8436539612_d6140f2a31_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8436539612/"]Kocurkowo- (1)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr co one tam tak wysiadują ? ;) [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8436539302/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8372/8436539302_916ebc8cc2_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8436539302/"]Kocurkowo- (4)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr w kupie cieplej ;)[/COLOR] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][B][B]Mama Tuni ODESZŁA..... [*] [/B][/B][/SIZE] Suczka miała kilka imion - Munia, Saba, Tosia.. Teraz, ze względu na to, że u mnie przebywało także jej jedno jedyne uratowane dziecko - Tunia, suczka została "Mamą Tuni". Suczka jest już starsza wiekiem, co jednak nie przeszkadza jej w byciu prze-fajnym, energicznym gdy trzeba, towarzyszem. Mama Tuni przeszła prawdopodobnie jakąś chorobę, może została uderzona, ale jedno z jej oczu jest uszkodzone. Lekarze zgodnie stwierdzili, że to wada nieoperacyjna, sunia widzi na to oko choć widzenie jest znacznie słabsze. Niczym, poza kwestią urody (dla niektórych kwestia b. istotna) nie odbiera to Mamie Tuni uroku i nie przeszkadza w funkcjonowaniu. Mama Tuni lubi ludzi - ich w szczególności. Toleruje choć nie uwielbia innych psów, nie bardzo lubi koty. Zdecydowanie lubi je gonić :). Mama Tuni wspaniale wspaniale chodzi na smyczy, nie ciągnie i nie ucieka, nie zaczepia także innych psów. Jest dość posłuszna, zawsze bardzo serdecznie wita swojego opiekuna. Nie skacze, czeka na głaskanie. Ma piękną, gęstą, długą okrywę włosową, może dużo przebywać na zewnątrz. Nie jest psem szczekliwym, nie jest uciążliwa dla sąsiadów. Nie jest obżartusem, nie rzuca się na jedzenie. Je grzecznie i spokojnie. Nie jest wybredna. Mama Tuni posiada aktualne szczepienia, odrobaczenie i odpchlenie. Jest wysterylizowana. To dość duży psiak - waży około 30 kg. [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7653060988/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7130/7653060988_754a1bf3a4_z.jpg[/IMG][/URL] [B][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7251/7653058244_72640f18fb_z.jpg[/IMG] [/B] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7653060988/"]Mama Tuni2[/URL][B] by [/B][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][B], on Flickr [/B][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7653058244/"].[/URL][B] by [/B][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][B], on Flickr [SIZE=4]SABISIA MA U MNIE DOM STAŁY!:[/SIZE] Sabisia to chyba najbardziej idealny pies, jakiego znam. Grzeczna, posłuszna, spokojna.. Nie robi krzywdy nikomu - ani psom dorosłym, ani suczkom, ani szczeniętom.. Lubi koty i bardzo lubi dzieci. Moje 9-miesięczne dziecko może ją pociągnąć za jej piękną sierść i Sabisia spokojnie zaczeka, a będzie wręcz asekurować maleństwo przed upadkiem. Sabisia blisko 10 lat swojego życia spędziła na łańcuchu. Wybawienie na jesieni 2012r. przyniosła jej siostra zmarłego właściciela, która, o ironio... chcąc się pozbyć problemu, przywiozła tego "łańcuchowego dziada" do przytuliska w Harbutowicach. Sabisia przyjechała do mnie. Okazało się, że miała liczne guzy na tle hormonalnym, ale udało się większość z nich wyciąć. Sabisia została także wysterylizowana. Po przyjeździe miała także silny stan zapalny skóry, ale teraz jest już zdrowa ! Suczka jest dla mnie pieskiem wyjątkowym. Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie ucieka. Pilnuje się domu, nie wyjdzie na ulicę nawet przy otwartej bramie. Nie szczeka wiele, nie hałasuje. Prawdopodobnie miała kiedyś przemrożoną prawą przednią łapę, bo podczas spaceru w mrozie delikatnie kuleje, ale nie jest to duża przeszkoda. Suczka jest odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona. [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8402463949/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8211/8402463949_807cdd9c93_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8731662156/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7438/8731662156_d7414f1073_z.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8235/8517399220_f7ec21ca0f_z.jpg[/IMG] [/B][B][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8402463949/"]Sabisia[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [/B][B][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8351877972/"].[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [/B][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8351876760/"].[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [B]KOTKI, KTÓRE JUŻ MAJ DOMY! [B]BARTUŚ MA DOM !!![/B] [/B][B]Bartuś ma obecnie około 7-8 miesięcy. [/B] Znaleziony, przygarnięty wraz z innymi kotkami. To niesamowicie przyjacielski kocurek. Uwielbia towarzystwo człowieka. Lubi inne koty, lubi także psy, dzieci nie drapie. Super fajny towarzysz. Bartuś jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. Czysty - nauczony korzystać z kuwety. W nocy śpi wtulony w nogach dziecka. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta adopcyjna. Odwożę kotka na miejsce - do nowego domu. Dom tylko w Krakowie. [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8578720734/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8102/8578720734_fa577108b1_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8578720734/"]Kocurek Bartuś (5)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8577616543/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8520/8577616543_133421be06_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8577616543/"]Kocurek Bartuś (7)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [B]KROTKA MA DOM !!![/B] [B]Krotka ma obecnie około 9 miesięcy.[/B] Znaleziona chora, przygarnięta wraz z innymi kotkami. Wyleczona, odrobaczona i odpchlona. Będzie szczepiona i sterylizowana, ale trzeba odczekać jeszcze kilka dni po leczeniu. Bardzo malutka kotka. Nie będzie ważyć więcej niż 2 kg. Lubi towarzystwo człowieka, nabiera zaufania (była małym dzikuskiem). Lubi inne koty, lubi także psy, dzieci nie drapie. Czysta - korzysta z kuwety. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta adopcyjna. Odwożę kotka na miejsce - do nowego domu. Dom tylko w Krakowie. Krotka: [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8578722252/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8528/8578722252_39bd0e0d24_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8578722252/"]kotka Krotka (1)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8578722110/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8112/8578722110_7afb672abd_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8578722110/"]kotka Krotka (2)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [B]BUSIA MA DOM !!! [/B] [B]Busia ma obecnie około 7 miesięcy. BUSIA MA DOM !!![/B] Znaleziona chora, przygarnięta wraz z innymi kotkami. Wyleczona, odrobaczona i odpchlona. Będzie szczepiona i sterylizowana, ale trzeba odczekać jeszcze kilka dni po leczeniu. Bardzo malutka kotka. Nie będzie ważyć więcej niż 3 kg. Lubi towarzystwo człowieka, nabiera zaufania (była małym dzikuskiem, ale już swobodnie pozwala się głaskać). Lubi inne koty, lubi także psy, dzieci nie drapie. W nocy śpi przytulona do małego dziecka. Czysta - korzysta z kuwety. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta adopcyjna. Odwożę kotka na miejsce - do nowego domu. Dom tylko w Krakowie. [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8577617571/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8522/8577617571_fc2d49bbda_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8577617571/"]kotka Busia (6)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8577617355/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8248/8577617355_a085230df1_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8577617355/"]kotka Busia (9)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr -
[COLOR=#222222][B]Watek powstał w 2011 roku; od lat pomagam zwierzętom, ale czasem dzieje się, tak, że wszystkie finanse przeznaczam już na pieski i...na pomoc nie wystarcza.[/B] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8278836049/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8477/8278836049_97925336e3_z.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8346/8279897626_bf25e7c05e_z.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8278836049/"]Lati-Calineczka (1)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328079868/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8211/8328079868_6540277624_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019503/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8072/8327019503_6e31367aa4_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328079868/"]Kermiś7[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019503/"]Latinka (13)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [COLOR=#222222][B]Potrafię im pomóc; wiem jak leczyć itp, ale... przy obecnej pracy nie wystarcza pieniędzy na wszystko. Niestety...[/B][/COLOR] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8251641627/"]SKLEJKA DOM 1[/URL][B] by [/B][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][B], on Flickr[/B] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8251633577/"]SKLEJKA WSZYSTKIE 1[/URL][B] by [/B][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][B], on Flickr[/B] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8256693728/"]SKLEJKA OLKUSZ 5_1[/URL][B] by [/B][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][B], on Flickr[/B] [B]Przedstawiam tu wszystkie pieski, które w tej chwili są u mnie w domu lub pod moją bezpośrednią opieką.[/B] [B]Jestem i służę domem tymczasowym nieodpłatnie.[/B] [B]Zbieram pieniądze na opiekę, leczenie i pomoc pieskom kotom oraz wszystkim innym zwierzętom w potrzebie.[/B] [B]Poniżej psiaki, które już mają domy, ale na samym początku wszystkie te, które w tej chwili leżą w moim malutkim mieszkaniu i czekają na nowe domy.[/B] [B]Aktualne informacje na stronie pierwszej :) i ostatniej.[/B] [B]U nas każda pomoc się przyda - koce, poduszki i kołdry, miski, zabawki, gryzaki, smycze, szelki, obroże.[/B] [B]Pomoc finansowa, szczególnie ta przekazana na leczenie oraz sterylizacje - bezcenna i za nią serdecznie dziękuję.[/B] [/COLOR] [COLOR=#222222]KOTKI SZUKAJĄ DOMÓW: [B]MIŁA MA DOM !!![/B] bardzo kochana, milutka kotka Miła: Jedyna jej ''wada'' jest taka, ze ma juz około 2 lata. Super dogaduje sie i z psami i z kotami. Uwielbia ludzi. Czyściutka. Szczepiona, sterylizowana, odrobaczona i odpchlona. [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8696405949/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8116/8696405949_092357dd92_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8696405861/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8118/8696405861_5ca1f6868b_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8696405949/"]kotka Miła (1)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8696405861/"]kotka Miła (2)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr i kotka[B] Tria MA DOM !!!![/B] Duża, także około 2-letnia, piękna kicia. Podobno agresywna.. Nie zauważyłam. Łapie dłonie, ale delikatnie. NIE UGRYZIE. Jedyne, czego nie pozwoli, to zrobić sobie krzywdy. Tria jest piękna. Kuwetkowa. Szczepiona, sterylizowana, odrobaczona i odpchlona. [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8697528490/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8405/8697528490_e4ebb893ac_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8696405697/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8265/8696405697_3006b1d4ec_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8697528490/"]Kotka Tria (1)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8696405697/"]Kotka Tria (2)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr i na koniec Borni i Zika z Mróffką. [B]MRÓFFKA MA DOM, ZIKA MA DOM !!![/B] BORNI SZUKADOMU: [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8696404737/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8118/8696404737_8723dc0195_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8696404737/"]Zika, Borni i Mróffka[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr DOROSŁE I KOCIAKI SĄ JUŻ ZDROWE[/COLOR]
-
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jak się ma sytuacja na dzień dzisiejszy? nie mogę się do BeatkiDz dodzwonić. Iwop - jaki jest plan? (odp. może być na PW :-)) -
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jej, jaka historia... makabra. Będę śledzić ten temat, mam nadzieję, że damy radę jakoś pomóc.. -
Oj, sliczna sliczna... Buziaki dla Malutkiej..
-
Pierniczek vel. Gustek w NOWYM DOMU w Krakowie!!!!!!!!!!
iwoniam replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
super wieści ;-) ważne, że pieski są szczęśliwe :-) -
Po brama jednej z firm, obok ulicy w krzakach mieszka suczka z czterema, podrośniętymi juz szczeniakami... Sa ufne i przyjazne. (suczka lekliwa i nie chce nawet podejść). Nie mają nawet posłania... tylko jakieś rozrucone szmaty. obok jest bardzo ruchliwa ulica. Dałam im dzisiaj jeść (wygłodzone). Będe do nich chodzić , ale co dalej... Zdjęcia wkleję wieczorem. [URL]http://iwop.wrzuta.pl/film/4Y3itXovENA/mov00023[/URL] Ten halas to przejeżdżające samochody... [URL="http://w973.wrzuta.pl/obraz/powieksz/9BxTrf28Jh0"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi11074/49e486c40024d3184ea8386f/dsc00020[/IMG][/URL]
-
Pierniczek vel. Gustek w NOWYM DOMU w Krakowie!!!!!!!!!!
iwoniam replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mam taką nadzieję- współpraca musi się udać i wieeeeecej, znacznie więcej piesków domek musi mieć. -
Jak się masz skarbie? Pan doktor zachwalał stan malutkiej, Bożenko - dostarczę Ci transporterek - zapomniałam go zostawić w lecznicy, ale na pewno niedługo będzie szansa się spotkać.
-
smutne, nikt tu już nie zagląda, nie chce go zaadoptować :-(
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
iwoniam replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
wspaniale, że Tessa bezpieczna [url]http://www.youtube.com/watch?v=iq29JGx9OBk&feature=youtu.be[/url] - biedne maleństwo :-( wrzucam na FB ;-( -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Nie nie, ARIK nie idzie do starszej pani, on musi się ruszać i być aktywnym. Natalek - nie dogadałam się z Tobą, sorry- nie byłam w stanie sprecyzować godziny. Będę w tę sobotę u Arisia około 15ej, raczej po ich karmieniu.