[quote name='zuza:D']Nie jesteś sama. Ja się mam wziąć za obieranie ziemniaków.:evil_lol:
Może Shel boi się skrajnego wyczerpania??:)[/QUOTE]
Hahaha, rodziców da się wykiwać :diabloti:
Chyba zawału :evil_lol:
[quote name='Shirai - Koki']Matko teraz sa procenty w szkole :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE]
są punkty, potem przeliczane na procenty i z tego ocena ... :lol:
[quote name='Shirai - Koki']A koleznaka jaka ocene dostala, gorsza ???[/QUOTE]
Nie, taką samą, ale i tak miała inną grupę ;) Ale jak dla mnie to, to nie było do końca fair... Ja miałam 83%, a ona 91% i też dostała 4+ :roll:
[quote name='Shirai - Koki']To graatulacje...pewnie dobre sciagi w rekawach mialas :diabloti:[/QUOTE]
Cii, bo się wyda :evil_lol: Nie no, żartuję, dobrą koleżankę :diabloti: Jak ona się potem wścieka :evil_lol:
[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Gratuluję :D Dla mnie chemia to zawsze była czarna magia :evil_lol:[/FONT][/QUOTE]
Dla mnie też jest :cool3: To moja najlepsza ocena z chemii :loveu: :p
[quote name='Shirai - Koki']:eviltong::eviltong::eviltong::angryy: ja tu mojego ksieciunia wstawiam, a Ty Wiki o wzorku na scianie, a tak wogole to sprayem robiony :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Och, przepraszam :diabloti:
Nie chciałam Cię urazić :evilbat:
Uuu, u mnie by tego nie zadziałało :evil_lol: Tym bardziej jakbym to ja miała psikać :cool3:
[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Może jutro da się je powrzucać ;)[/FONT][/QUOTE]
Poczekam :razz:
Buahaha, jestem z siebie taaaaaakaaaaa dumna :evil_lol: Dostałam z chemii 4+, ze sprawdzianu od początku roku :cool3:
[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]U mnie image ostatnio pomieszało wszystkie kody [/FONT]:shake:[/QUOTE]
Strajkuje :evil_lol: Ej, no, a takie fajne filmy były :shake:
[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Próbuj, bo chętnie obejrzę ;)[/FONT][/QUOTE]
Tzn. wgrałam, ale jak chcę wstawić przez imageshack to w ogóle się wyświetla jakby tych filmów nie było :watpliwy:
Czyli będę kupować dla siebie i psa :evil_lol: Jaki właściciel taki pies :lol: :oops:
Jak będę miała więcej czasu, może w weekend, to się przejdę do wetki :razz:
[quote name='Cavy'][URL]http://img215.imageshack.us/img215/8756/123yg.jpg[/URL]
rudy rydz :D[/QUOTE]
:p
[quote name='Sylwia K'][URL]http://img215.imageshack.us/img215/8756/123yg.jpg[/URL] śliczny ma kolorek[/QUOTE]
Jakieś takie ciemne wyszło :razz:
[quote name='Czarnulka']no ile wazy lisa? i hej wam;)[/QUOTE]
A wiesz, że nie wiem :lol:
[quote name='Nikolaaa']Cześć Słodziaki :)[/QUOTE]
Hejka :p
[quote name='Ewa&Duffel']a ile waży ? ;)[/QUOTE]
:shake:
Zaraz mnie szlag trafi :angryy: Coś z filmikami nie teges. Mam z bąbelkowania i skakania, i troche jeszcze i nici nie mogę wgrać :mad:
[quote name='Ania!'][URL]http://img215.imageshack.us/img215/4615/42270395.jpg[/URL]
[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Przerażająca Lisia Pysia :evil_lol:[/FONT][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Poważny wiek ;)
Mój ma dopiero 2,5 miesiąca i waży 10 kg :evil_lol:[/FONT][/FONT][/QUOTE]
Ssstrasznaaa :diabloti:
Pf, wiek poważny. Lisa nie bardzo :evil_lol:
Jaka kiełbacha :megagrin: