Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Jestem i ja , od kilku dni padam na ryjek przez moje pięcioraczki , i nie mam czasu wchodzić na dogo czasami :evil_lol: Wczoraj odwiedziłam Tuptusia i zawiozłam mu paszteciki które Ingrid wysłała do Jamora , a sprawa wygląda następująco : Tuptuś ma sie dobrze juz jest radosny , wczoraj przywitał mnie fajnie myślał że go do domu zabiorę , a tu taki zong:diabloti:. Implant mógł wypasć z wielu powodów jednym z nich jest taki że coś wział do pyska i go uraziło zrobił sie stan zapalny , i to spowodowało pekniecie szwów i po implancie dlatego wetka chce go zatrzymać w lecznicy aż mu się to wygoi do końca czyli około 2-3 tygodni. Operacja została policzona bez ich kosztów a koszt materiałów płacimy na pół czyli 200 zł , za szpital doba kosztuje normalnie 40 zł my płaciliśmy 25 teraz to będzie 10 zł ( jeśli dowiozę mu jedzenie) czyli za 3 tygodnie to myślę że Jamor nam nie policzy i sie wszystko wyrówna . Wetka mi powiedziała że nigdy nie dadzą 100 proc. gwarancji że jakikolwiek zabieg się uda i zeby Wam przekazać że robią wszystko co w ich mocy żeby Tuptuś był zdrowy i konsultowała się w tej sprawie z wieloma znajomymi lekarzami w tym z hirurgiem szczękowym ( jej znajomy ) więc nie jest tak że sobie robią jakieś praktyki na naszym biednym Tuptusiu .
  2. [quote name='emdziolek']Tak to ja, przeprowadziłam sie z Suwałk do Poznania :)[/QUOTE] A z tego co pamiętam jestes niepełnoletnia . Czy rodzice się zgadzają ?? Jesli tak to poprsze na PW numer do rodziców w tej sytuacji muszę porozmawiać z nimi .
  3. [quote name='emdziolek']Z Poznania :)[/QUOTE] Emdziołek przepraszam ale ja Cię kojarzę z wątku szczeniaków bodajże koło jakiegoś szpitala tak?? Ale zupełnie inna miejscowość . To Ty czy mi ise pokręciło ???
  4. Barak i Szorki głodne. [IMG]http://images36.fotosik.pl/107/510771382e445b5cmed.jpg[/IMG] No to się zważymy [IMG]http://images40.fotosik.pl/216/096e10c90d48f9femed.jpg[/IMG] Barak wypad z mojego łóżka , nie mieścimy się [IMG]http://images50.fotosik.pl/220/e2a9f0c3133cbb6cmed.jpg[/IMG] Wywaliłam Baraka więcej miejsca dla mnie . [IMG]http://images37.fotosik.pl/215/8c8cc8b2585a2079med.jpg[/IMG]
  5. [quote name='emdziolek']ale to pod warunkiem jak nie wezme tych. Wszystko zalezy od Was dziewczyny ja bardzo chetnie przyjme maluszki i poszukam im dobrych domków. Musicie tylko znaleźć transport do Poznania i załatwić jedzonko. Moge wziąc dwa maluchy na DT. Musicie podjąć decyzje dzisiaj jutro nie mam przez cały dzien dostepu , dobrze by było zeby w piatek max w sobote maluszki dotarły bo w niedziele mam wystawe.[/QUOTE] dziewczyny czy dąłoby radę z transportem do Emdziołek jeszcze prze wekendem??
  6. [quote name='emdziolek']Z Poznania :)[/QUOTE] Widziałam na wątku innym że też oferujesz tymczas dla szczeniąt :oops:
  7. [quote name='emdziolek']jak jesteście w podbramkowej sytuacji to moge tego małego puchatka wziąć od piątku :)[/QUOTE] Świetnie a skąd jesteś ??
  8. Dziewczyny ja dziś na dogo po 14 nie będe na necie . Jakby co jestem pod telefonem tylko .
  9. [quote name='sleepingbyday']dobre sobie :evil_lol:[/QUOTE] Jakaś aluzja??:mad:
  10. [quote name='emdziolek']potrzebujecie jeszcze tymczasu dla szczeniorków??[/QUOTE] Czesc Emdziołek potrzebujemy kochana . Chętna jesteś ??
  11. [quote name='sleepingbyday']ketunia, nie pokazało mi wczesniej twojego postu z pytaniem. w sprawie tej kasy to my się nigdy nie dogadamy :evil_lol:. na dług kaukazów miała być kasa z bazarku, a deklaracje (które, jak napisałas, są zbędne) - na rikiego z boguszyc. jak ktos chciał deklaracje przerzucić, to to zrobił. i rikiemu udało się zberac potrzebną kwote deklaracji - dziękuje. z bazarku chcę mimo wszytsko przelać tuptusiowi, ze względu na czekające go znów wydatki. napisałas, ze ma kase. ale teraz poprawki operacji nie będa kosztować 100 zł, tylko o wiele więcej, więc uważam, że jednak powinnam odwołać przelew dla kaukazów (bo jeszcze go nie zdążyłam zrobić) i przelac tuptkowi. co myslisz?[/QUOTE] Ja myśle ze to dobry pomysł , bo nie wiadomo ile Tuptus jeszcze kasy bedzie potrzebował .
  12. Marzenuś zrób zdjęcia więcej psiaków tych które się do adopcji nadają będiemy ogłaszać .
  13. Ja dzis postaram się zajechać do liniki ale nie wiem czy będzie wetka tuptusia . Zaraz zadzwonię i spytam bo będę późnym popołudniem w piasecznie , inaczej rozmowa oko w oko inaczej przez telefon . Zobaczymy może się uda jeszcze z ceny zjechać , dostarczymy własną karmę dla Tuptusia to będzie jeszcze taniej bo karmę to oni droga mają . Zobaczymy rzede wszystkim ile nam zaśpiewają za naprawę Tuptusia i ogólnie hotel .
  14. [quote name='Anna_33']Dobrze, ze tak sie skonczylo. Ta ropa z uszu mnie mocno wystraszyla ( Z tym "jaka pani, taki pies, to roznie bywa " )))) ja nie kradne jedzenia i nie pcham sie po cichu nad ranem do lozka ;-)[/QUOTE] Kto to wie :evil_lol:
  15. Nugacik mówi dzień dobry !!!!!!!!!!!!!!
  16. [quote name='sleepingbyday']barak????? phi, tez coś :evil_lol: przecież on wypisz wymaluj Barak , od razu mi wpadł w oko . Ta czarna sunia ma ksywę skarpeta ( szorki Tadek na nią woła :evil_lol:) to rude niedobre też sunia to dla mnie jest Bunia , Adhd to Szogun a ten maleńki ( Władek ) jest narazie bez imienia, ale spoko niech imona im zostaną takie jakie są w ogłoszeniach tylko Barak ma być Barak.
  17. :evil_lol:Miecia , Władek :evil_lol: padnę normalnie . Szczeniory sa w wiezieniu :angryy: zamknęłam je w klatce w kuchni darły mordki ale to jedyny sposób żeby mi nie zdemolowały kuchni . Miałam telefon w sprawie maluchów Pani z Sosnowca , ma uzgodnić z mamą i czy tak czy siak ma dać znać .
  18. Nugat ma już zaleczone uszka , nic mu nie jest . Matkuje moim szczeniakom , i czuje się bardzo dobrze . Wetowi się podobał powiedział że to bardzo zrównoważony pies , no coz jaka Pani taki pies:evil_lol:
  19. Nikt nie dzwoni rano jeden telefon Pani z Łodzi szukała na prezent szczeniaka:angryy:. Katie mozesz zrobić allegro bo mi net kiepsko znowu chodzi , moge w pracy tylko jak mam czas. Aura kochana ale się z tymi szczylami wrobiłam ( sama) normalnie one są takie szybkie że nie zdąze sprzątnąć jak juz mam za soba koopę następną . One sa słodkie a za moim meżem strasznie jak sie kąpie to pod drzwiami piszczy ta brązowa sunia śmieje się prze łzy że moga nie mieć maluchy szczęscia . Moje koty maja przesrane ze szczylami kochany Baraczek tez tylko Nugat się cieszy z ich pobytu nie wiadomo dlaczego :p
  20. [quote name='beka']Marlenko, wyczytałam ze dt muszą znaleźć przynajmniej 3 szt. Tak? dwa mogłyby zostać u ciebie??[/QUOTE] Najlepiej jaby wszystie miały dt bo ja mam i tak dużo psów i obowiązków ale jakby większa częśc miała Dt to moze bym jakos sobie poradziła . Najwyzej jakby którys szczyl miał ds to wtedy znowu iode mnie by podzedł w to miejsce na dt inny piesek . Powiedz że masz jakiś pomysł plissss
  21. Dziś wezmę do domu taką dużą klatkę bo tak byc nie może że przychodzę do domu i szczeniakami się tylko zajmuje ja mam jeszcze inne psiaki o które musze zadbać a przynajmniej w klatce będą wtedy jak my będziemy w pracy żeby się dąło do kuchni jakoś wejść . Zmiksowałam im ryż z mięskiem i marchewką to się najadły i poszły spać ale teraz znowu buszują .
  22. Mam informację o Tuptusiu , powodem było to że zrobiła mu się infekcja i z jednej strony mu wypełnienie wypadło bo szwy sie poluzowały . Z drugiej strony jest ok . Teraz propozycja ze strony weta ze oni ponownie zrobia operację a my pokrywamy koszty materiału i Tuptuś zostałby w szpitalu do czasu wygojenia całkowitego równiez po kosztach materiału , Jutro znane będa koszty . Co Wy na to?
  23. Ingrit jeszcze nie odebrałam pieniążków jutro polecę do banku , z Nugatem mi się zeszło u weta i nie zdążyłam dziękuję CI bardzo za pomoc . Jak weszłam do domu to mi dech zaparło , całą kuchnia zafajdana , pół godziny mycia podłogi na kolanach . Wet określił jako 5-6 tygodni max . Szczepienie w sobbotę ( a póxniej nie iwem co ) . Wysłałam do weta Tuptusia mają wywiesić w lecznicy może sie cos uda. Narazie najadły sie i częsc spi częśc lata i szaleje po domu.
  24. [quote name='mtf zalesie']marlenka gdybym miala dzwonic do gminy to musze znac adres gdzie byly wyrzucone,czy odezwala sie aura ktora znalazla je-jesli nie to daj jej znac gdybys odwozila szczeniaki.moge poratowac 50 zl ale gotowka jak bedziesz w mojej wsi[/QUOTE] Mtf będe w Zalesiu koło soboty , a wies się nazywała Zawady koło Budziszynka , aurze wysłałam linka do wątku na maila bo wyszukiwarka nie dziął na dogo
  25. Przepraszam zaoff http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172031
×
×
  • Create New...