-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
marlenka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Milcza, ale zostalo im malo czasu. Niedlugo uplynie ustwowe 30 dni! gdzies ie podzialy emotki???[/QUOTE] Zniknęły gdzieś !!! Ja tez ich znaleźć nie mogę :( tylko to co ręcznie wklepię to jest . -
Młoda suczka z Grójca - całe życie bezdomna, DT=DS :)
marlenka replied to Dada M's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dada M']Nie, mów mi tak jeszcze :) A poważnie - to bardziej szczęśliwy splot okoliczności, niż moja zasługa. Słuchajcie - druga sunia pana x - ta która jest na łańcuchu - jest ciężko chora: wymioty, biegunka, ogromny, spuchnięty brzuch. Podejrzenie ropomacicza. Pan x nie chce jej oddać, bo Aza dobrze stróżuje - poradziliśmy pani Henryce, aby po prostu ją zabrała i przywiozła do kliniki, a w razie jakichkolwiek problemów - wzywamy policję i oskarżamy pana x o karygodne zaniedbywanie zwierząt. Czy w związku z tym, że Kawa jest w bezpłatnym DT i pod opieką fundacji, możemy to, co zostanie z funduszy po odjęciu od nich kosztów sterylizacji, przeznaczyć na ratowanie Azy ?[/QUOTE] O matko Dada a czy Pani Henryka nie narobi sobie problemów ?? Moze lepiej żeby kto inny tam pojechał co ??? Ja się moge pisac na pomoc ale w tygodniu późnym popołudniem a wekedny wsztsko jedno . Jak Pani Henryka mieszka na tej wsi to żeby nie miała później problemów jakiś . Dada zajrzyj do Karmelka, miło Cie będzie widzieć :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/174353-Karmel-w-Dt-u-Jamora-Deklaracji-brak[/url] -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']zaznaczam Karmelka![/QUOTE] Aura pomysl czy jakiś uda Ci się tekst do ogłoszeń uda zrobić :) -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Ja zrobię gratke ale, jak wczesniej napisałam, muszę napisać jakiś tekst.[/QUOTE] Cóż ja Ci mogę z tekstem pomóc jak ja do tego to jestem hmm - nie napisze jaka . Kto pomoże nam tekst wymyślec ???? Błagamy jakąs mądrą głowę . -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
marlenka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='clo']nie moze tu na watku zapasc cisza...trzeba na cito znalezc dt dla szczeniakow...kurcze przeciez zawsze na szczeniory tyle chetnych:((matko..no musi sie udac..i koniecznie trzeba mocno oglaszac te co juz w hotelach siedza..[/QUOTE] Teraz na nic nie ma chętnych no chyab ze masz szczeniaki yorki lub labladory to moment . Niestety zastój straszny jest :( A jest już odpowiedź z ratusza??? Czy milczą ?? -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
czy któraś z ciotek robi ogłoszenia Karmelkowi??? Cafeanimal już ma . Ktoś proponował gratkę ??? Zrobię mu allegro ale zwykłe. -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Do góry malutki Karmelku !!! -
Najnowsze wiesci od Fifi - mała juz aż tak nie rozrabia , jak sie zmęczy to włazi sama do klatki i idzie spać . Coprawda strasznie gryzie po nogach , próbując łapać za spodnie ale to w ramach zabawy , już sie na mnie nie rzuca , nie warczy - pokonałam ją :) . Ona potrzebuje żeby dużo czasu z nią spędzać inaczej się nudzi . Cholerka myśłałam że z metra będą dzwonić non stop a tu jeden idiota sobie żartowniś zadzwonił to go przekierowałam na 0-700.... i jakas starsza Pani co szuka małego rasowego najchętniej psa - szczeniaka za darmo :( i to tyle telefonów . dobra robię jej ogłoszenia dalej :( miałam cichą nadzieję że coś się ruszy
-
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa'][B]Aha, może dlatego nie wyszło, że nie odhaczyłam "ptaszka" [/B] Dzieki za pomoc :)[/QUOTE] Zawsze trzeba " odchaczyć ptaszka " :) -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Marlenka, po pierwsze to nie rób mu gratki. Ja zrobię bo mam jeszcze kilka kodów do wyróżniania ogłoszeń (napiszesz tekst do ogłoszeń?) Po drugie to potrzebuje od Ciebie instrukcji: - jak edytować post (bo Tobie sie udało) - jak wklejać zdjęcia (np. z fotosika) Próbowałam znaleźć instrukcje ale rozpaczliwe wołania dogomaniaków o pomoc do modów pozostają bez odpowiedzi więc musimy jakoś sami do tego dojść.[/QUOTE] 1) Ja w pisanieu tesktu jestem drętwa jeśli mozesz to napisz , on ma około roku , niekastrowany , łagodny , lubi dzieci ( nie zjadł córki Jamora) mały ( wazy około 4-5 kg) 2) Edytuje szybko 2 ray wciskając "edytuj post " 3) zdjęcia to koło tej kuli ziemskiej klikam na ten obrazek i są dwie zakładki " from komputer" i from url to klikasz na from url i wstawiasz linka do zdjęcia i pod linkiem jest jeszcze coś napisane to musisz tego "ptaszka" odchaczyć i juz gotowe . -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze rwszte zdjęc [IMG]http://images43.fotosik.pl/231/8ec4700c5cab6aa0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/227/85b22c613d403ebbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/143/dc44784d96c2503bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/231/9f92e30f3ea5dab1med.jpg[/IMG] -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Proszę częstować się zdjęciami do ogłoszeń :) [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe637812441bafe9.html[/IMG][IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe637812441bafe9.html[/IMG][IMG]http://jamor.fotosik.pl/albumy/711311.html[/IMG][IMG]http://images50.fotosik.pl/231/fe637812441bafe9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/227/a211b170e2948e23med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/228/56b52c3a468b3b4bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/227/227048fc89cd2e40med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/118/8f93ab8724e33cf1med.jpg[/IMG] -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To ile uzbieraliscie ? na ile dni ??[/QUOTE] Wszystko jest w 1 poście . Narazie doszły 3 wpłaty . A na reszte czekam No i jeszcze z Kojaota w spadku zostało 130 zł :loveu: -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj rozmawiałam z Jamorem i maluch ma około roku - tak jak sądziłam bardzo młodziutki , nie zdażyło mu się nasiusiać w domu , aczkolwiek nie jest tam cały czas żeby stwierdzić czy zachowuje całkowita czystość . Zaraz się wezmę za ogłaszanie Karmelka . -
[quote name='joanna83']Znowu dogo dziwnie działa Nie moge do nikogo wysac wiadomosci Prosze o kciuki za potencjalny domek dla Buziaczka Marlena ja za szczepienia placiam 36 zl w swojej lecznicy, teraz szczepienie wypada w sobote 28 listopada[/QUOTE] Oki wyslę Ci pieniądze za szczepienia . Dzisiaj Fifi jest wydrukowana w metrze :) trzymamy kciuki im wiecej domków tym lepiej inne szczeniaczki skorzystają [url]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/url]
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Pytalam sie czemu Tuptus schudl, czemu nie je?? drugie zdanie to stwierdzenie, ze wetki, ktore gryzie sa widocznie malo kaloryczne:evil_lol::evil_lol: i Tuptus sie nimi odzywic nie moze. Nie potrafie tego bardziej wyjasnic, mam nadzieje, ze tym razem jest jasne:cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] Ciotka on je , ale za kazdym razem jak dostaje znieczulenie to musi mieć kroplówki żeby nie wymiotował , zeby mu się japa zagoiła . A on nie da sobie juz nic zrobić bez znieczulenia to jest jedyne wyjście . A wetki to niejeden facet by pewnie schrupał :) bo dziewczyny są naprawdę świetne :) -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A czemu on nie je?? oprocz wetek, ale one widocznie nie sa pozywne:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ja zupełnie nie rozumiem Twojej wypowiedzi. -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaczadupka'][email][email protected][/email][/QUOTE] Numer konta poszedł - dziekuję w imieniu karmelka -
[quote name='Doda_']marlenko nie mogę wysłać ci PW, masz przepełnioną skrzynke Nie czytałam całego wątku, nie wiem jak bardzo jest potrzebna pomoc finansowa teraz? ile pieniązków brakuje? Bo myslę ze pieniązki z bazarku można by przeznaczyć na inne pieski w potrzebie*, ale oczywiście jeśli nadal jest potrzebne, to cel bazarku nie zmieniam. * - możecie mi podać link do innego zwierzaka, któremu wsparcie finansowe jest potrzebne. Istnieje mozliwosc, zeby pieniazki z bazarku byly na pol - na 2 cele. bazarek kończy sie 30.11 :)[/QUOTE] Z moją skrzynką jest wszystko ok, to dogo działa tak jak działa . Tak pomoc nam potrzebna , bo mamy dług w byłym DT Fifi 110 zł za weta .
-
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaczadupka']tez dam na jeden dzień. poproszę nr. konta.[/QUOTE] podaj adres mailowy to Ci wyslę numer konta -
Młoda suczka z Grójca - całe życie bezdomna, DT=DS :)
marlenka replied to Dada M's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dada M']Kawa jest już w DT :multi: Razem z synem Pimpkiem, który jutro ma jechać do DS i jamniczką Nitką. Za tydzień sterylka, a potem możemy ruszać z ogłoszeniami adopcyjnymi :cool3:[/QUOTE] Pisałam Ci że boska jesteś ????