Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='sleepingbyday']no, szczerze mówiąc to jest humor przez łzy, że tak powiem. dla kajka tylko cud chyba. a przeciez jest uroczy. bywa baaardzo, baardzo denerwujący. ale fakt, że ja nerwowa jestem. jakby kajko znalazł dom, to przez te kilka miesięcy ile psów mogłabym przetymczasowac i wypuscić w świat? ech... A nie " urocza pokraka????:)"
  2. [quote name='moni']Ja po prostu uważam, że nie należy zostawiać dziecka samego w domu, nawet na chwilę. I wierzcie lub nie ale ta decyzja jest dla mnie naprawdę trudna.[/QUOTE] Moni według mnie naprawdę nie powinnaś oddawać psa , może teraz sobie nie radzisz , ale tak jak pisze Joanna83 wszystko można pogodzić , uwierz mi wiem co mówię . Sama kiedyś miałam maleńkie dziecko psa i całe dnie w domu sama i wszystko na mojej głowie i to nie był piesek dorosły to był szczeniak który musiał sie wyszaleć a dziecko urodziło się na koniec listopada . Dałam radę ze spacerami , można to pogodzić ale przede wszsyskim trzeba chcieć . A do osoby która mnie nazwała Mądralińską - Kochana nie wiek człowieka doświadcza , nie życze Ci takiego doświadczenia jakie jak mam mimo mojego wieku . Sama sobie ledwo radze ze swoim zwierzyńcem i tymczasami które mam ale najwygodniej się komuś psa pozbyć zamiast troszkę zastanowić że może uda mi sie to pogodzić . Joanna83 ma racje , mimo że mam tyle zwierzaków na głowie nie zostawię zadnego na pastwę losu , staram się jak mogę żeby pomóc jak najwięszej ilości zwierząt i nie jest mi łatwo . Mam dwie duże suki które non stop się gryzą i też słyszałamod " dogomaniaczek " żebym się jednej pozbyła . Tutaj wszystkie takie święte jesteśmy dbamy o to zeby psom było jak najlepiej a w takeij sytauacji ktos mi powiedział żebym poddała sukę jedną wiec mówie którą - tą którą mój mąż zabrał z ulicy jako około 6 miesięcznego szczeniaka ? Najwiekszą przylepę i przyjaciólkę czy ta którą mam od szczeniaka - głupiutką , ale rozdającą każa porcje miłości Korolkę ??? I wybrałam - zostały obie , musze je od siebie oddzilać jak jedna biega to druga w domu i na odwrót , jeszcze wielki pies który skacze przez ogrodzenie - tez go mam oddać ??? I dwa małe kurduple z którymi musze codziennie na spacery łazić . Powiedz którego oddac jak wybrać ??? Zobacz ile jest wątków teraz . Wszyscy oddają psy - bo dziecko chore , bo małe dziecko . Przepraszam jeśli kogoś uraże ale jeśli ktos jest nieodpowiedzialny to powinien się zastanowić jeśli zamierza mieć dzieci - niech nie bierze psa. Pies żyje przeciętnie 12 lat więc biorąc szczeniaka decydujemy się na mnóstwo lat w towarzystwie czworonoga i to jest odpowiedzialność i dojrzałośc .
  3. A więc tak Nugat ma między 2-3 lata . Może spokojnie mieszkać w bloku , dzieci go zupełnie nie interesują , nie reaguje na nie , suki toleruje do psów skacze i je opierdziela . Jest zazdrosny o inne samce , ale na spacerach nie ma z nim problemów tylko w domu jest taki zaborczy , do ludzi też jest oki , jeśli chodzi o mieszkanie w bloku to trzeba uwazać z oknami ponieważ jest przyzwyczajony siedzieć na parapecie więc odpadają otwarte okna . Co do kotów to urządza sobie u mnie polowania na Kazika , ale tylko w celu wygnania go do łazienki ( uważa że to jest miejsce kotów ) . Jeśli chodzi o zachowanie czystości to jest róznie , potrafi obsikać reklamówkę która stoi na podłodze . Najlepszy dla niego byłby dom gdzie byłaby spokojna Pani ( nie babcia ) która mogłaby z nim wychodzić cześciej na spacery , krótkie ale czesciej . Nugat jest stworzony do jazdy samochodem , może służyć jako alarm w samochodzie :) Jest wykastorwany , odrobaczony zaszczepiony , zdrowy psiak już po kuracji odchudzającej :) Kontakt do mnie [email][email protected][/email] lub telefon 0-503-121-021
  4. Joanna83 ma racje , pies ma małe szanse na adopcję . Skoro dawałaś sobie radę do tej pory to napewno będzie coraz lzej dziecko rośnie i będzie coraz lepiej . Biorąc psa trzeba pomyslec ze sie bedzie miało rodzine i dzieci . Kolejny przypadek na dogo kiedy ktos oddaje psa bo ma dziecko i nie ma dla niego czasu . Ręce mi opadaja .
  5. [quote name='agnest']Znalazłam na gumtree "Zaginęła suczka bernardyn długowłosa. Jest bardzo mądra i nie agresywna, jeśli ktoś ją widział lub znalazł proszę o kontakt. Jesteśmy do niej bardzo przywiązani z góry dziękuje. " zdjęcia: [url]http://img34.imageshack.us/img34/3887/1725dga19.jpg[/url] [url]http://img504.imageshack.us/img504/3781/4964kj419.jpg[/url] Jest tylko kontakt mailowy powiedzcie czy to może by ona bo jak dla mnie podobna i to bardzo[/QUOTE] Ta co jest w Boguszycach wydaje mi sie że ma jaśniejszą główkę . Ta z ogłoszenia ma ciemną sierśc na głowie . Tak mi sie wydaje
  6. [quote name='Ewa i flatki']Zakładamy, że nie wróci - dom już zapsiony lepiej rokuje :)[/QUOTE] Pod warunkiem że nie zje ratlerka :) .
  7. Myślałam że domki sie będą biły o psinkę a tu taka cisza .....
  8. [quote name='anciaahk']Proszę mi podać PW kontakt telefoniczny jaki mam wpisać w ogłoszeniu. I gdzie są Boguszyce? Bo mi na mapie wyskoczyło z 30 takich miejscowości.[/QUOTE] Boguszyce są koło Rawy Mazowieckiej w łódzkim . Nie wiem do kogo telefon ....... może być do mnie 503-121-021 .
  9. Fifi pojechała do nowego domu . mała terrorystka od razu podrapała swoją Panią , i 4 letnia ratlerke z którą ma mieszkac . Ja trzymam kciuki ze nie wróci bo należy jej sie wreszcie stały i na zawsze dom . Asiu narzekałam narzekałam , bo była nieznośna ale według mnie jej "agresja " była wtedy kiedy Fifi czuje się zagrożona , to ze strachu . Trzymajcie kciuki że tam nie narozrabia i zostanie na zawsze .
  10. Dziewczyny , jestem umówiona z Panią o 17 w Piasecznie ( i tak jade w tamtą stronę ) i normalnie chyba zaraz się rozkleje . Lubię jak te maluchy znajdują domy ale zawsze się tak denerwuje ze mój zoładek waży ze 100 kg chyba . Trzymajcie kciuki . Domek sprawdzony solidnie ale i tak mam mrowienie i wogóle jakoś mi smutno . czuje się tak jakbym zdradzała te psy :( one myslą że już to ich dom a ja bum im niespodziankę szykuję w postaci obcych ludzi . Fifi jest jeszcze mała ale Nugat to zawału dostanie jak go ktoś zabierze obcy :(
  11. [quote name='mgie']Jaki stres :mdleje:Prosimy o jakieś wieści jak już będzie po ...[/QUOTE] Ja tez czekam , z niecierpliwościa.
  12. [quote name='mgie']Nie,dlatego unikam takich sytuacji...również w przypadku psów.:p[/QUOTE] Juz więcej teg nie zrobie obiecuje
  13. [quote name='Selenga']wpłacę za 10 dni pobytu u Jamora, tylko ciągle nie mam numeru konta - wpłacić do Jamora?[/QUOTE] Wysłałam na maila dzis rano kurcze nie dotarło ???
  14. [quote name='mgie']Jaaaki smutas na tym zdjęciu ... :([/QUOTE] A Ty bys sie ciszyła jakby Ci za małe spodnie na doopsco wcisnełi ????
  15. [quote name='gameta']Nie ładnie tak pisać o żonie i teściowej ;)[/QUOTE] Oj Gameta skojarzenia masz fajne hihii. Mi by do głowy nie wpadło . Wolny Pies kiedy umowę szykowac dla Ciebie??
  16. [quote name='sleepingbyday']niech teraz nowy dom się męczy z ta cholerą ;-)[/QUOTE] Dokładnie tak . teraz jeszcze Chomika musze wyeksmitować
  17. [quote name='sonikowa']Nugat! nie pozwalaj ciotce na takie szaleństwa! ty porządny pies jesteś, a nie jakaś barbie ;-)[/QUOTE] Jak to nie . Poczekaj z siostra plnujemy ubranko dla Nugacika zrobic :)
  18. [quote name='Piromanka']Marlena, ile jeszcze brakuje na opłacenie kolejnego miesiąca?[/QUOTE] Nie wiem ile Selegena wpłaci ,
  19. Ja zawsze chcaiłam yorka , ale w tej chwili juz wziąć nie moge a szkoda :(
  20. W wekend będą nowe zdjęcia robione , bo jeszcze nie mam patentu na załozenie czapki
  21. Portki trochę za małe , ale na chwile wcisnełam [IMG]http://images46.fotosik.pl/233/e95a2da71ab8b32fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/146/e241f67063e84646med.jpg[/IMG]
  22. [quote name='jamor']jedna osoba niech trzyma ksiegowosc, nie wpłacać jednostkowo .[/QUOTE] Oki , jak dojdzie przele od Selegeny to wysyłam kaskę :) Jamor a jak się ma Karmelek??? Możesz cos o nim napisac , jaki ma charakterek i wogóle.
  23. [quote name='mgie']To ostatnia noc Fifi w domu Marleny. ;)[/QUOTE] Tak i na " do widzenia" Fifi obsikała mi poduszkę , dziś wyruszamy do nowego domku :) A to zdjęcie nowej postaci Świętego Mikołaja [IMG]http://images42.fotosik.pl/146/42c3e5a86c3e40bdmed.jpg[/IMG]
  24. Kurcze dogo szwankuje , nie moge zdjęć wrzucić :(
×
×
  • Create New...