ewa36
Members-
Posts
5201 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewa36
-
Ksenia - idealna DONka .. Odeszła za TM w swoim domu ..
ewa36 replied to olalolaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super tak zrób kochana :) To ja zamówię jej preparacik :) Bardzo mnie ujęła ta śliczna kudłaczka :) -
Kora, która boi się własnego cienia...już w nowym domku :)
ewa36 replied to sekkmet's topic in Już w nowym domu
I dalej cisza ..... Ciotki, gdzie Wy jesteście ? -
Ksenia - idealna DONka .. Odeszła za TM w swoim domu ..
ewa36 replied to olalolaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, to prawda ....... Oleńko ale my zacznijmy coś robić z tą jej dysplazją ...... Proszę pogadaj z Panią Kierownik jak widzi podawanie jej leku, bo jestem tak zdesperowana, że sama zakupię jej chondrocan (chyba nie ma objawów bólowych ?) -
[Szczecin]ONka Luka -STAŁ SIĘ CUD - LUKA W PRAWDZIWYM DOMU !!!!!
ewa36 replied to doris_day's topic in Już w nowym domu
Wiem że jesteś szczęśliwa po tamtej stronie ..... Razem z Bonusią i Brendą ..... -
Kora, która boi się własnego cienia...już w nowym domku :)
ewa36 replied to sekkmet's topic in Już w nowym domu
Korcia zaglądam do ciebie na dobranoc ...... -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
ewa36 replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Akuratnie w mielcu,mich dla psiaków peła.Obzartuchy tylko patrza na te z mniejszym apetytem i jedza za dwoje,za troje.To przewaznie niezłe pulpety,a Zorza podobno apetyt ma...jej nawet tabletki smakowały...[/QUOTE] Ojej ..... to super że apetycik ma ale pilnować jej trzeba ..... jal mojej Lećki :) Bo przybranie na wadze przy takich problemach jest bardzo niewskazane ..... -
Ksenia - idealna DONka .. Odeszła za TM w swoim domu ..
ewa36 replied to olalolaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj to byłoby super :) Regularnie raz w tygodniu łapki to już coś :) Natomiast czy gelacan czy chondrocan należy najpierw rozprowadzić dokładnie z wodą, aby proszek nie miał kontaktu ze śliną psa bo wytwarza się silna reakcja termiczna - micha się grzeje jak na kuchence :) i jak pies tak miło trafi to juz więcej nie weźmie :) i potem wymieszać z jakimś pasztetem tanim :) Ja kupuję puszki w Lidlu - wieprzowe albo przeważnie drobiowe, całkiem spore i tanie :) Te odżywki stawowe regularnie przyjmuje mój Dziadzi i jest super :) naprawdę się poprawia :) Tak samo moja 11-letnia Leduchna - widać poprawę chodu i funkcji motorycznych oraz ustąpienie bólu. Ksenia jest piekna i młoda pomóżmy jej ! -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
ewa36 replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaskadaffik']Noi dobrze, święty spokój..... a tylko teraz będzie biedna tyła pewnie....ale lepsze to niż niechciane szczeniaki !![/QUOTE] Może niekoniecznie :) Moja stara dama początkowo też podtyła znacznie ale ograniczyłam jej dojście do baru i laska jest ze strach :) -
To prawda i to wiem na pewno - anioły nie odchodzą nigdy .....
-
Kora, która boi się własnego cienia...już w nowym domku :)
ewa36 replied to sekkmet's topic in Już w nowym domu
Korcia nikt do Ciebie nie zagląda ...... -
Kora, która boi się własnego cienia...już w nowym domku :)
ewa36 replied to sekkmet's topic in Już w nowym domu
Jak tu pusto u ciebie malutka ..... Cioteczki gdzie jesteście ....... -
Kora, która boi się własnego cienia...już w nowym domku :)
ewa36 replied to sekkmet's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Czy Kora szuka DS? Bo mogę porobić ogłoszenia.[/QUOTE] Tak Kochana Kora szuka Ds albo DT w którym opiekun mógłby poświęcić jej potrzebną uwagę. Ogłoszenia niezbędne po prostu bardzo dziękujemy :loveu: Cioteczko :loveu: -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
ewa36 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Boże kochany no tak sobie dumam że w jej wieku i stanie operacja to poważne ryzyko ..... Wątroba z początkiem marskości może nie wydalić narkozy ..... Czy warto i należy męczyć kochaną staruszkę operacjami ...... Przepraszam ja tak mówię bo miałam niestety taki przypadek - moja Foczunia odeszła 30 godzin po operacji bo właśnie nie była w stanie wydalić narkozy ..... No ale Wy wiecie lepiej toż ja suńki nie widzę ..... -
Bonusia mi się śniła ...... przytulała się i szturchała mnie łepeczkiem tak jak zawsze .... Może naprawdę przyszła ?
-
Ksenia - idealna DONka .. Odeszła za TM w swoim domu ..
ewa36 replied to olalolaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To bardzo dobry pomysł :) -
Ksenia - idealna DONka .. Odeszła za TM w swoim domu ..
ewa36 replied to olalolaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak - dokładnie :) Tylko że Gelacan Fast ma jeszcze dodatkowo działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, obserwowane po mniej więcej pięciu dniach podawania. Ale Kseni chyba tego nie potrzeba ? Bo nie ma przeszkód podać najpierw jedno opakowanie Gelacanu, a potem wejsć z Chondrocanem - to się uzupełnia. -
Ksenia - idealna DONka .. Odeszła za TM w swoim domu ..
ewa36 replied to olalolaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='amber8']Ewa36. [FONT=Calibri]Założyłam tu konto, by ustrzec ludzi przed zbieraniem pieniędzy na pseudo leki. Nie ma preparatów, odbudowujących chrząstkę, to magia reklam. Wybacz, ale nie jesteś dla mnie przeciwnikiem do dyskusji, lekko mnie jedynie rozśmieszyłaś swoją dziecinną argumentacją i zaimpregnowaniem na logikę. Kto chce, wyciągnie wnioski. Ja już znikam, likwiduję konto, jak tylko ustalę jak to się robi. Pozdrawiam wszystkich.[/FONT] [FONT=Calibri]Amber[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] To bardzo ciekawe co piszesz. To Twoja misja czy hobby ? -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
ewa36 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Tak. Głównie dolegają jej złogi w pęcherzyku żółciowym. To bolesne. Więc gorszy dzień niestety może się trafić. Griza i tak dobrze się trzyma. Leki mogą pomoc, ale niestety nie muszą - wtedy będzie potrzebna operacja. Po drugie sunia ma początek marskości wątroby. Chora wątroba to też nic miłego i nie dziwne, że pies źle się czuje i że jest chudy (mieliśmy owczareczkę Torę, która odeszła na marskość wątroby, wyglądała jak Griza - chudziutka, sierść marna, skóra brzydka). Dostaje leki i oby proces nie postępował. Sprawa drugoplanowa to odnowiony przewlekły stan zapalny w płucach. Tak więc suńcia ma od czego tak się czuć :/ Megii, dawaj znać, czy to był tylko dzień kryzysu czy z Grizką jest ogólnie gorzej.[/QUOTE] O matko ....... Słusznie ........ -
Ksenia - idealna DONka .. Odeszła za TM w swoim domu ..
ewa36 replied to olalolaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oczywiście że tak ! Tak samo jak i gotowane kurze nogi - to jest właśnie naturalny kolagen i pozostałe składniki. Z tym, że psiak musiałby zjeść tego bardzo dużo, aby odbudować chrzastkę, dlatego wspomaganie jest konieczne. Wszystkie nasze staruszki na tym ciągną na własnych nogach do ostatnich dni. -
[Szczecin]ONka Luka -STAŁ SIĘ CUD - LUKA W PRAWDZIWYM DOMU !!!!!
ewa36 replied to doris_day's topic in Już w nowym domu
Lucia moje słoneczko uśmiechnięte z oklapłym uszkiem :) Jesteś teraz moim dobrym duszkiem ....... Moja pierwsza ukochana psia sierotko zabrana z piekła dla stworzeń, mylnie zwanego schroniskiem ....... Jesteś to cały czas ze mną ....... -
Ksenia - idealna DONka .. Odeszła za TM w swoim domu ..
ewa36 replied to olalolaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co proponujesz ? Czy tylko negujesz ? Bo Twoje wywody nie pomogą choremu psu. Ponawiam ofertę i zbiórkę na Chondrocan dla suńki. To naprawdę super preparat i działa ! Ale musi być podawany przynajmniej przez 3 miesiace - jak każdy zresztą preparat naprawczy. Ksenia jest młoda, warto jej pomóc ponieważ jej organizm - odpowiednio wsparty - ma jeszcze zdolności regeneracyjne. Stan chrząstki i mazi stawowej na pewno się poprawi :) -
Dziękuję ........ :) Mijają dni - nieodmiennie, Mienią się liście - jesiennie, Czy to kresu czas, przemijanie ? Nie - to pamięć, modlitwa i trwanie .......
-
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
ewa36 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='daśka']tak Mateo (rottek) to zagorzały bigamista:-) Daśka jest jego Sara jest jego Tula jest jego;-) a no i mnie tez kupił;-) niezły haremik,co.......[/QUOTE] A to dobre :)