Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. yuki

    Barf

    A ja i tak idę dziś do sklepu zoo, to może coś wylookam to dam znać , czy jest i za ile :) Jakoś przeoczyłam , że właśnie o to pytałaś :roll:
  2. yuki

    Barf

    A to można kupić w zwykłym zoologu czy w jakiś lecznicach po prostu?
  3. Moja muchy też uwielbia łapać , komicznie to wygląda :mdrmed:, a ostanio łapała Pana Komara(tego co nie żre ludzi, tylko ma długie nożyska i kocha panie komarzyce , a potem z tej miłości powstają małe okropnę komarątka :evil_lol: ), łapała i międliła, wypłuwała itd, w końcu mi się go żal zrobiło i ukruciłam butem jego męki...
  4. Kurcze a mnie się wydawało , że właśnie nie wszystko jedno i że w jakiś tam sposób cieszą się jak widzą właściciela :) ja się przymierzam do Dumbo . Kiedyś miałam 2 szczurasy, oba umarły jak miały parę miesięcy, były z zoologa ;/ teraz bym kupiła z hodowli, cóż no nieuświadomiona byłam . Strasznie lubię te gryzonie :loveu:
  5. Vege* ale wyobraź sobie jakie to perfumy są pół kg kuli mąki z przyprawami :diabloti: strasznie było , ale nie miałam serca jej wywalać spod śpiworka, tylko nogami intesywnie podnosiłam śpiwór, co by wentylację prowizorycznie robić :evil_lol:
  6. Owszem Karjo2 masz rację, Twoja metoda będzie bardziej przydatna dla wyżej opisanego problemu:) A i chciałam dodać , że moja dziewczyna nie jest strachliwa tak na codzień ;), tylko gdy naprawdę podniosę głos to się kuli zaraz.
  7. Ania i Salma piękne zdjęcie już na szczycie :) rtcr, a pozdrowię na pewno, bo na 100% tam zajrzeę jak zawsze, strasznie tęsknię za Samotnią .....
  8. Jej wspaniale, już tam nieważne , że jedna łapka troszkę gorsza, na razie ważne , że w ogóle się podnosi:loveu:, a jest szansa na jakiś krótki filmik z jego dokonaniami ? A jakie zapachy go nęcą najbardziej ? Żarełko ? trzeba to wykorzystać i go podjudzać:)
  9. Wiecie co na początku żartowałam , ale im dłużej to sobie wizualizuję, tym bardziej chciałabym zobaczyć taką sytuację na żywca :diabloti: :diabloti: :diabloti: i żeby jeszcze to ktos nagrał na kamerkę i wrzucił na dogo :mdrmed:
  10. Przepraszam za offa, ale jest szansa dla wielu piesków , może się uda, warto spróbować, ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-moge-wygrac-50-tys-na-pomoc-psom-143067/#post12711740[/URL]
  11. Przepraszam za offa, ale jest szansa dla wielu piesków , może się uda, warto spróbować, ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-moge-wygrac-50-tys-na-pomoc-psom-143067/#post12711740[/URL]
  12. Przepraszam za offa, ale jest szansa dla wielu piesków , może się uda, warto spróbować, ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-moge-wygrac-50-tys-na-pomoc-psom-143067/#post12711740[/URL]
  13. przepraszam za offa, ale jest szansa dla wielu piesków , może się uda, warto spróbować, ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-moge-wygrac-50-tys-na-pomoc-psom-143067/#post12711740[/URL]
  14. przepraszam za offa, ale jest szansa dla wielu piesków , może się uda, warto spróbować, ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-moge-wygrac-50-tys-na-pomoc-psom-143067/#post12711740[/URL]
  15. przepraszam za offa, ale jest szansa dla wielu piesków , może się uda, warto spróbować, ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-moge-wygrac-50-tys-na-pomoc-psom-143067/#post12711740[/URL]
  16. yuki

    Barf

    przepraszam za offa, ale jest szansa dla wielu piesków , może się uda, warto spróbować, ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-moge-wygrac-50-tys-na-pomoc-psom-143067/#post12711740[/URL]
  17. przepraszam za offa, ale jest szansa dla wielu piesków , może się uda, warto spróbować, ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-moge-wygrac-50-tys-na-pomoc-psom-143067/#post12711740[/URL]
  18. przepraszam za offa, ale jest szansa dla wielu piesków , może się uda, warto spróbować, ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-moge-wygrac-50-tys-na-pomoc-psom-143067/#post12711740[/URL]
  19. Ale my wszyscy złośliwcy jesteśmy :diabloti:
  20. Że tak napiszę pomysł z jajem :evil_lol:
  21. Słuchajcie , dostałam maila z prośbą o numer tel w sprawie Kręciołka, xmatrix podałam Twój numer telefonu, mam nadzieję , że ten ktoś zadzwoni, daj znać co i jak i czy są poważnie zainteresowani, żeby domek nasz maluszek znalazł ;) .
  22. Jak myślicie czy napotkani prawdziwi policjanci wkurzyliby się czy raczej uśmiali z takich szeleczek , bo mnie się pomysł bardzo podoba :evil_lol: ?
  23. sąsiadeczka będzie na pewno zachwycona :diabloti: z mniej drastycznych metod , może z nią porozmawiaj , żeby lepiej pieska wychowywała, żeby nie skakał po ludziach, a jeśli nie to niech Ci się dorzuca na : proszek , płyn do płukania, wodę, prąd, czas który stracisz itd. I będzieice kwita :p albo może niech jej Fiona hoopki na kolana robi :eviltong:
  24. No ja muszę popracować nad siadem , tak żeby w każdym momencie wykonała komendę , ale to jak już wrócę z urlopu, teraz tylko byczenie :evil_lol: chociaż z drugiej strony nie ma żadnych zapędów "atakowczych", pręzej jakieś witanie czy zaproszenie do zabawy, no ale nie każdy sobie życzy.
  25. Przepraszam , że to nie pies, ale nie mogłam się powstrzymać :evil_lol: i kto tu rządzi :P A słuchajcie a jak szczury znoszą np. rozłąkę z właścicielem ?? czy np. jeśli jedziecie na wakacje to zabieracie je z psem i ze sobą?
×
×
  • Create New...