Jump to content
Dogomania

Izis1984

Members
  • Posts

    512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Izis1984

  1. FLY, ja Cie widze na innych watkach a na Kubusiowym nic :( Wchodze tu codziennie i cisza. Napisz co u kuby?? Jak dziadkowie, juz zakochani? :) No i foteczki, foteczki...... :)
  2. Chyba z takim przydomkiem hodowlanym :roll: Niepisaną zasadą na forach jest to, ze nick w postaci przydomka konkretnej hodowli jest zarezerwowany dla tejze hodowli ale wkoncu robta co chceta ;) Uprzedzam tylko, ze hodowla Sasqehanna i Pani M.S jest dosc kontrowersyjna i mozesz sie, tu na forum, spotkac z falą nieporozumien z takim nickiem :razz:
  3. Aaaaa, wchodze sobie tu tak spokojnie, zeby sie nie zasmucic ze on dalej w schronie a tu takie wiesci!!! :multi::multi::multi: Ja tez dolaczam sie do blagania o fotki!! :razz:
  4. Dziewczyny, trzymam kciuki za jutro. Wyrwijcie go stamtad, chocby siłą :diabloti:
  5. Uffff ale mi ulzylo, ze jednak zdrowy.... Tylko ze to "tylko" czyli niejedzenie moze miec fatalne skutki! Do tego ta pogoda dla Yorka jest przeciez zabojstwem, one nie mają podszerstka. Maluch jest w jakims budyneczku chociaz czy w boksie zewnetrznym? Dziewczyny, ja mysle,zeby narazie odpuscic kastracje i zrobic ja w pozniejszym czasie w DS (tylko koniecznie). Priorytetem jest wyciagnac stamtad psa. [B]Iza!!!-[/B] moze jednak sprobuj do siebie na tymczas, dasz tym samym i swojej rodzinie i psu czas proby a ja gwarantuje ze znajde mu dobry DS w razie jesli by sie Wam nie ulozylo.... Tutaj niczym nie ryzykujemy a malenstwo bedzie juz bezpieczne. Skladka na wyciagniecie go ze schronu? Nich kazda da chociaz po 10 zl i juz bedzie cos.... Co Wy na to?
  6. Niecierpliwie czekam na wiesci.....
  7. U mnie tez jest male dziecko i duzy pies. Kotów nie mam tylko dwa szczurki :cool3:
  8. Czyli psiak jest wyciagniety? Jak mozna pomoc?
  9. Ale sie przejelam losem malucha.... Dziewczyny, u mnie teraz krucho z kasą ale jesli znajdziemy pomoc finansowa (poprosimy o pomoc yorkarzy z innych forum) to niech psiak przyjedzie do mnie- znajde mu DT wsrod swoich przyjaciol na bank. Moze nawet DS a do tego czasu moze pobyc u mnie. Ja jestem w domu caly czas, jesli tylko nie zrobi krzywdy mojej corci to nie bedzie problemu. Mam dobra, zaufana pomoc weterynaryjnąna miejscu.
  10. Dziewczyny, co z psiakiem? Wyciagniety? Boze, on tam po prostu zamarza!!! Ma juz DT czyszukac czegoc na CITO? Zapisuje watek....
  11. Ef-ka, no napisz coś :) Jak "mała" sie miewa?
  12. Hihi, to ja sobie pozwole podrzucic linka: [URL]http://picasaweb.google.pl/forsubaru/SoniaPrzybycie16Stycznia2010[/URL]#
  13. Dla mnie ta fotka jest BOOOOSKA:loveu: [URL="http://img194.imageshack.us/i/95035151.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1521/95035151.th.jpg[/IMG][/URL]
  14. Obejzalam wszystkie fotki, ktore skrywają sie pod tą jedną i powiem tylko ze PIEKNA JEST :loveu: Jakas zmiana imienia? Czy zostaje jak jest? :cool3:
  15. Doszly mnie sluchy, ze jeszcze dziś Sonia zagości u naszej forumowej Ef-ki:loveu::loveu::loveu: [B]Ef-Ka[/B]: Koniecznie daj znac jak dziewczynka dojedzie! Napisz w jakim jest stanie psychicznym i w ogole jak pierwsze chwile u Ciebie :loveu:
  16. Dostalam odpowiedz: Pies, o którym pisałam, to na pewno samiec, jest bardzo podobony do tej suczki, ale ma klapniete uszy.
  17. Tez na to zwrocilam uwage ale.... mogla zmienic nastawienie do czlowieka przez ten czas tulaczki. Napisalam juz maila pod podany @ ze zdjeciami Vizki. Czekam na odzew.
  18. [B]Ef-ka[/B] :loveu::loveu::loveu: Mysle, ze problemów nie bedzie! Z tego co mi wiadomo, sunia zyla w przyjazni z calym światem- miala amstaffa jako kompana (zostal juz adoptowany). Nic nie stoi na przeszkodzie, zeby sprawdzic. Wlasnie rozmawialam z osoba, z ktora jestem w kontakcie w sprawie suczki. Sunia na dniach pojedzie do trójmiasta, obecnie znajduje sie pod Toruniem, tam gdzie mieszkala- dzis byl pogrzeb wiec zaraz po pogrzebie zostanie przewieziona.... [B]Ef-ka[/B]- jesli mozna, skąd jestes? Okolice Gdańska? EDIT: Własnie przed sekunda dostalam informacje, że Sonia kompletnie nie reaguje na koty. Są jej obojętne. Jutro zadzwoni do mnie Pani z która sie kontaktuje i bede wiedziala dokladnie, kiedy bidulka przyjedzie do trójmiasta. [B]Ef-ka[/B], to jak? :loveu::loveu:
  19. znalazłam ogloszenie: Po okolicy Żabianki (ul. Gospody/Wejhera) błąka się duży (powyzej kolan), kudłaty, biało brązowy pies, trudno mi stwierdzic jakiej jest rasy, przypomina huskiego. Pies jest bardzo przyjazny i bardzo łagodny, nie mogę niestety go zabrac dlatego pies nocuje na dworzu. Bardzo mi szkoda zwierzęcia, proszę właściciela bądź kogoś, kto chciałby go przygarnąc (psiak az garnie sie do mieszkania, ma bardzo ladna, gesta, zadbana siersc. Jest zdezorientowany i widac, ze albo sie zgubil albo zostal porzucony) o kontakt, sluze pomoca. [email][email protected][/email]
  20. [B]Psokot[/B]- byłoby rewelacyjnie!!! Koniecznie pokaz fotki, chociaz są troszke słabej jakosci ale te oczy mogą "złamac" kazde serce....
  21. Dziekuje! Mam nadzieje, ze sunia nie trafi do schronu... po takiej stracie i do tego w takie mrozy....
  22. [URL="http://img85.imageshack.us/i/imgp0171.jpg/"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4485/imgp0171.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img85.imageshack.us/i/imgp0169e.jpg/"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4366/imgp0169e.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img85.imageshack.us/i/imgp0168.jpg/"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/591/imgp0168.th.jpg[/IMG][/URL]
  23. Ciotki, dostalam wiadomosc o suni, ktora stracila własnie pana :placz:.... Piękna żółta bokserka, łagodna zarowno do psów jak i ludzi. Troszke w "zbyt dobrej kondycji" czyli po prostu troszke grubawa :roll:. Ma 5 lat. Zalatwia potrzeby pieknie na zewnatrz. Charakter cudo, bezproblemowa całkowicie. W tej chwili jest przetrzymywana przez bardzo daleką rodzine zmarlego ale to tylko na jakis czas, jesli psu nie znajdzie sie dom, czeka ją schron :placz: Wszystkie sąsiadki sa zaangazowane w pomoc psiakowi. Wlasnie z jedna z nich mam kontakt. Obecnie przebywa pod Toruniem ale za kilka dni zostanie przewieziona do trojmiasta. Pani z która rozmawiam o dziewczynce delkaruje sie, ze podwiezie ją do nowego domu sama osobiscie jesli by sie takowy znalazl w okolicach 3mista :roll: Dzis szwankuje mi stronka ale jutro wstawie zdjecia dziewuszki Ciotki od boksiów, mozecie pomoc? :placz:
  24. Kana- Bylam wczoraj u weta (Kraszewskiej). Zapytalam o sterylke, opowiedzialam o suni. Powiedziala mi, ze nie powinna byc przeprowadzana zadna sterylka, jesli sucz ma problemy ze skórą. Moze to spowodowac spore komplikacje pooperacyjne. Pytala, czy suczka miala przeprowadzone jakies badania na ta skorke czy wszystko bylo diagnozowane na oko- powiedziala, ze ropnie jesli nawet są to mają swoja przyczyne (wywoluje je jakas konkretna bakteria do ktorej trzeba dopasowac leczenie). Czesto przy pseudo jednak nuzeniec wystepuje albo inne swinstwa ale u grzywaczy to zadkosc. Nie mniej, polecila zrobic bakteriologie i antybiogram plus zeskrobine, zeby zobaczyc co w skorze siedzi. Nigdy tych chorób nie powinno sie diagnozowac na oko. Koszt sterylki tam to 400 zł plus koszty leczenia
  25. Kana, polecam dwóch wetów z Gdańska- Zbigniewa Kiezę (Opolska 6, 80-395 Gdańsk Telefon: (058) 559-02-72 ) i Lidie Kraszewską (Gdańsk, ul. Piastowska 33a Tel.: (058) 558 38 73 ) EDIT: Do p.Kraszewskiej jade dzis zaszczepic malizne z tymczasu, moge zapytac sie o koszt sterylki dla Ciebie, ok? Moze cos utarguje ;)
×
×
  • Create New...