[quote name='Tattoi']Leyla- to zadzwonisz jutro? Bo Ty Szurkę widziałaś. Jak będzie trzeba, to ja jutro podjadę, tylko trzeba by się upewnić, czy to choćby suka, bo nie wiadomo...[/QUOTE]
Jasne ,ze zadzwonię ! priorytet jutrzejszy;) jeeeej mam nadzieję ,że to ona.... Tylko sobie tak myślę komu się udało ją złapać?? Bo w Celestynowie się urodziła, tylko tam się czuła w miarę pewnie...