-
Posts
2559 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Shirai - Koki
-
[quote name='sunshine']hehe spoko:D [url]http://img697.imageshack.us/img697/4089/1904x.jpg[/url] z czego chłopina się tak śmiał? hehe[/QUOTE] Uuuu to trzeba Shirai'ka zapytac :-)... [quote name='deer_1987']ja wam tych miejsc i widokow zazdroszcze![/QUOTE] Deer to nie nasze to Sila Calabria okolo 250 km od nas... [quote name='QQk']Bry! [url]http://img710.imageshack.us/img710/1300/1910c.jpg[/url] - się zajada, ale nasza kiełbasa lepsza (trzeba czymś przebić te widoki ;) )[/QUOTE] QQk myslalam ze padne...oczywiscie ze polska kielbasa i wodka jest najlepsza...no i oczywiscie polska kielbaske smazylismy he he import prosto z Polski he he he [quote name='*anusia&ajlu*']a ziemniaki pieczone byly:evil_lol: slodkie....:D [URL]http://img710.imageshack.us/img710/1300/1910c.jpg[/URL][/QUOTE] Aniu no wlasnie nie bylo nikt nie pomyslal, to znaczy ja nie pozmyslam, wiec jak ja nie pomysle to juz nikt...nastepnym razem :-)...
-
:diabloti::diabloti::diabloti:... [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1820/piesek1.jpg[/IMG]
-
Slodziutki...Duffelek...a jak zdrowko ? [URL]http://lh3.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S6XoEX-0-BI/AAAAAAAAIaY/Odw8zjzaXk0/DSC07938.JPG[/URL] Pozdrawiamy i duzo zdrowka zyczymy slicznej mordeczce !!!!
-
Ale trafilam...beda zdjecia hi hi czekamy w takim razie !!! :cool3:
-
[quote name='bety']EEEEEEEEEEEEEEE żyje. Dzisiaj z Nią gadałam. Pzdr[/QUOTE] Czyli wiesci sa...to dobrze :-)...
-
[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8089/1906h.jpg[/IMG] Zimno bylo 6 stopni...jak to w gorach...wiec ognisko harcerze rozpalaja :evil_lol:... ...z takich patyczkow to ogniska nie bedzie :roll:... [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/679/1907n.jpg[/IMG] Lepek w dziurze..dupka w gorze ....:evil_lol: [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5619/1908.jpg[/IMG] Mamy ognichooo i kielbacheeeee... [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6338/1909e.jpg[/IMG] Mniam...mniam...Shirai tez lubi kielbaske :razz:...i wie jak sie wcina :evil_lol: [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1300/1910c.jpg[/IMG]
-
Swiateczny spacer Sila Calabria...uuuu jak tam wialo...:angryy:... Jeziorko...wzburzone...:cool3: [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2442/1901q.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9241/1902.jpg[/IMG] Taki sobie chlopak jestem...:razz:... [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4231/1903t.jpg[/IMG] Takie tam przeplatanka :cool3:... [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/4089/1904x.jpg[/IMG] Polanka...wogole jeziorko bylo ogrodzone...ciekawe czy to byla czyjas wlasnosc prywatna ?? :cool3: [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8233/1905q.jpg[/IMG]
-
Matagi to chyba zaginela ???!!! :cool3:
-
[quote name='sota36']Witam cieplunio! jesssuuuu, ja nie wiem o czym Wy gadacie - chodzi o szorki. Szorki to szorki;) mnie te pomaranczowe sie podobaja - to tak jak babka kupuje samochod - :Ten czerwony poprosze":):):):oops:[/QUOTE] A no i problem rozwiazany hi hi hi :razz: [quote name='sota36']Aaaaa ! Z nami akita chodzi na szkolenie! Ma 7 miesiecy, wabi sie Bono - przemily mis!! ps. edycja postow u mnie kaput, stad kolejny ....[/QUOTE] A beda u Was w galerii jakies foty ze szkolenia na ktore sie zalapie te Bono ??? [quote name='deer_1987']Ale te co ja szukam to tez wcale nie sa guardy:D a Ty pisalas "my jedynie uzywamy" czyli ze takie masz i uzywasz.. Nic nie wazne cos nie dojdziemy do porozumienia, nie wazne :)[/QUOTE] Eh faktycznie jakos Deer nie mozemy sie dogadac...to moze w skrocie my mamy 2 razy szelek: spacerowki ( Trixie Elegance) i pociagowki (Hunter moro) :eviltong: [quote name='Izabela124.']A ja czekam na jakieś zdjęcia Shiraia[/QUOTE] Moze cos dzisiaj wstawie faktycznie ostatnio bida ze zdjeciami w naszej galerii... [quote name='sunshine']a to zalezy jak leży:D do której dyscypliny? Jeśli pies będzie ciągnął rower (bikejoring) poleca sie sledy gdyż nie blokują oddechu (klatki piersiowej) psu i inaczej rozkładają ciężar. [/QUOTE] Sunshine...Martunko swietna robota teraz juz wszyscy wiedza co i jak dziekuje bardzo :multi:... [quote name='*anusia&ajlu*']szczerze to ja wole szelki niz obroze, Ajlu z kazdej obrozy wychodzi a jak miala zaciskowa to sie szarpała i chciała uciekac;) ale ja jej nie wystawiam, podobno na zewnatrz ciała łokcie sie wykrzywiaja, nie wiem czy to prawda tak slyszalam, nie widze ze Ajlu ma jakies wykrzywione lapy;) chyba wlasnie to zalezy od regulacjii i doppasowania szalek do psa no i ja tez czekam na fotki slicznego Kojocika:D mizianko:loveu:[/QUOTE] Aniu nam wet kazal wszytsko robic w szelkach...u nas to Shiraj najlepiej luzem tak :cool3: [quote name='halgre'][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#8b0000]Dobrydzień[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/35849zd.jpg[/IMG][/QUOTE] Ło matko co za ptaszysko :crazyeye:...chyba nawet gada... [quote name='wiki4']Hejka :) Czo tam u Was ? :loveu:[/QUOTE] Hejka Wiki...pozdrawiamy Lisiczki
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Shirai - Koki replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Az sie balam do Was zagladac...malej to juz pewnie bym nie poznala...gdyby do innej galerii trafila....sliczna z niej panienka :-)... http://i44.tinypic.com/4pt3kj.jpg ...i jaka rozchasana hi hi -
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
Shirai - Koki replied to QQk's topic in Foto Blogi
Co za minka :-)... [URL]http://lh4.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S8oQskpT7vI/AAAAAAAAAyg/QCmVeNp3nx0/IMGP5407.jpg[/URL] Misia zadnemu olbrzymowi nie odpusci... [URL]http://lh6.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S8tj02fPg-I/AAAAAAAAA1c/i_8RCj50KCI/IMGP5518.JPG[/URL] Zajaczek :-)... [URL]http://lh3.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S8tj2YHmRdI/AAAAAAAAA1o/vGg2adEYA3M/IMGP5586.JPG[/URL] Pozdrawiamy :-)... -
No pewnie, ze chcemy fotki...przeczytalam zaleglosci i fotow wlasnie niet...wiec...
-
Witamy dziewczynki !!! Jaka mordunia :-)...sliczna [URL]http://i40.tinypic.com/30lnmmb.jpg[/URL] Duza...mala i bocian, ale sie spryciarz wkrecil hi hi [URL]http://i42.tinypic.com/2l9psb9.jpg[/URL] Ale to babsko Fruziowe zawziete...walczy jak lew ... [URL]http://i43.tinypic.com/2jio0w.jpg[/URL] Pozdrawiamy :-)...
-
Witamy serdecznie Lisiczki !!! :-)...
-
Mnie to polowa zdjec otwiera sie tylko w 1/4 obrazu :-(...wczoraj sie juz nie doczekalam...a pytasz czy zadowolony ?? A ja zapytam czy nie widac ??? [URL]http://img687.imageshack.us/img687/2678/dsc00890zg.jpg[/URL] A tak wogole fajnie ja tyle zdjeciow...tylko szkoda...ze mi sie cale nie otwieraja. Pozdrawiamy
-
[quote name='deer_1987']Nie zauwazylam by wykrecala sherry, jedyny minus to wlasnie to ze wychodzi z nich dlatego sprzedalam i bede polowac na tzw y-szelki [IMG]http://www.amotoro.com/store/image/cache/bild%202862-500x500.jpg[/IMG] a tu z hurtta [IMG]http://www.pelna-miska.pl/sklep//_var/gfx/e6e72773e8b60cc65954b3be16e2cfaf.jpg[/IMG] Ale te pierwsze lepiej na Sherry lezaly i latwiej sie zaklada[/QUOTE] [quote name='Shirai - Koki'] Deer te szelki ktore sa na zdjeciach to quardy czyli szelki co my jedynie uzywamy do spacerowania. [/QUOTE] [quote name='deer_1987']Tak przeciez pisalam :D No podobne te co marta opisuje i te co ja ci dalam linki ale wlasnie o to mi chodzi ze to ni sa guardy tak jak ty wyzej napisalas :D[/QUOTE] Deer teraz pocytowalam twoja wypowiedz i moja wypowiedz o guardach czyli szelach na tych zdjeciach (ktore ty chcesz kupic)co ty wstawialas i ja nie pisalam o szelkach, ktore ja ma. Wiec cos Ci sie pomylilo, zreszta cofnij sie, wiec sama zobaczysz co ja pisalam, ale na pewno nic z tego co ty mi mowisz !!!!
-
[quote name='Marta_Ares']na spacery guardy- swietnie sie sprawdzaja:loveu: a do roweru takie: [IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC04554-1.jpg?t=1241255032[/IMG] tu w innym kolorze, akurat: [IMG]http://images43.fotosik.pl/115/86c7ae4b034a7d4c.jpg[/IMG] swietnie sie sprawdzają:loveu: a jesli do ciągnięcia roweru to tylko sledy;)[/QUOTE] Deer troszke nie rozumiem o co chodzi...mozesz wyjasnic, przeciez ja napisalam ze moje szelki to nie sa ani guardy, ani sledy jezeli piszemy o tych moro...a ta marta pisze ze sledy sa najlepsze do ciagniecia roweru i wstawia zdjeciu szelek podobnych to tych Shirai'kowych...wiec cos sie pomylilo, poniewaz juz Ci wstawialam jak wygladaja szelki typu sled !!! QUOTE=deer_1987;14506594]ale te co tam marta_ares opisuje to wlasnie sa guardy nie takie co Ty masz :D Ty masz takie [URL]http://www.allegro.pl/item989312744_szelki_pociagowe_xl_90cm_110cm.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item989312758_szelki_pociagowo_treningowe_m_40mm_65cm_85cm.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item994634088_szelki_zaprzegowe_rozmiar_xl_husky_malamut.html[/URL][/QUOTE] A te szelki jedynie sa podobne do naszych my mamy Hunterki :-)...a to roznica :eviltong:...
-
[quote name='wiki4']Witanko :D[/QUOTE] Witanko... Lisiczki... [quote name='deer_1987']no to miala sherry takie same ale to nie sa guardy i dlatego napisalam ci ze sherry miala inne bo [url]http://www.dogomania.pl/threads/147170-Jaki-model-szelek?p=13349132&viewfull=1#post13349132[/url][/QUOTE] Deer te szelki co ma Shirai i sa na tym zdjeciu i dyskutuja na forum, to poprostu ktos wprowadzil was w blad to nie sa sledy, szelki typu sled to sa szelki, ktore ciagna na calej dlugosci psa, rewelacyjne wlasnie do zaprzegow...to wlasnie te szelki, szelki sled !!! [URL]http://allegro.pl/item988088582_uprzaz_sled_szelki_2w1_poliamid_poduszki_hifica.html[/URL] [quote name='Agappe']hmm chłopak się krzywił czy gaworzył? ;> bo wygląda jakby miał niesamowicie dużo do powiedzenia ;)[/QUOTE] Daria probowal gaworzyc...a zdarza sie ze ma duzo do powiedzenia :-)...
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]hej hej hello ;-)[/I][/B][/QUOTE] Hejjj Zuziolandinka...zaczepiasz mnie ??? Buziaki [quote name='deer_1987']aaa to nie do konca macie takie z jakich sherry wyszla[/QUOTE] Dziewczyny ja to taka oblatana nie jestem...moze inaczej tutaj link do naszych szelek... [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_hunter/162901[/URL]
-
[quote name='QQk']Hej! [URL]http://img441.imageshack.us/img441/2563/721r.jpg[/URL] - słodka mordka :loveu:[/QUOTE] Hej QQk dziekujemy... [quote name='*anusia&ajlu*']nie wiem, co chwile slysze ze lokcie wykrzywia i to nie wazne ze maja takie zapiecie... nie wiem co myslec...[/QUOTE] Aniu to ja niestety Ci nie pomoge..czy wykrzywia czy nie to nie wiem..a ktora strone wykrzywia lokcie ? My w sumie jestesmy zadowoleni... [quote name='Ewa&Duffel']O tych szelkach to każdy co innego mówi. Moim zdaniem wcale łokci nie wykrzywiają, muszą być jednak odpowiednio dobrane i wyregulowane.[/QUOTE] To prawda...Ewa masz racje...ze musza byc odpowiedznio dobrane. [quote name='deer_1987']Nie zauwazylam by wykrecala sherry, jedyny minus to wlasnie to ze wychodzi z nich dlatego sprzedalam i bede polowac na tzw y-szelki [URL="http://www.amotoro.com/store/image/cache/bild%202862-500x500.jpg"]http://www.amotoro.com/store/image/cache/bild%202862-500x500.jpg[/URL] a tu z hurtta [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//_var/gfx/e6e72773e8b60cc65954b3be16e2cfaf.jpg[/URL] Ale te pierwsze lepiej na Sherry lezaly i latwiej sie zaklada[/QUOTE] Deer te szelki ktore sa na zdjeciach to quardy czyli szelki co my jedynie uzywamy do spacerowania. [quote name='sunshine'][URL]http://img441.imageshack.us/img441/2563/721r.jpg[/URL] Aaale słodki pychu:D A te szelki go nie podduszają? Wśród zaprzęgowców ludzie je bardzo odradzają.[/QUOTE] Sunshine napisz cos wiecej, ale w sumie domyslam sie ze ludzie od zaprzegow je odradzaja, poniewaz oni uzywaja tylko sledow...i nawet w sklepach zaprzegowych tych szelek pociagowych nie mozna kupic... te moro to sa zwykle pociagowki Huntera :-)...ale o sledach tez mysle zeby kupic. Tym bardziej ze w porownianiu z Hunterem sa dosc tanie.
-
[quote name='halgre'][B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Przeprzepięęękne foty :loveu::loveu::loveu: brak mi słów ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/QUOTE] Dziekujemy :-)... [quote name='zuzolandia'][B][I]no własnie...czy tylko ja mam zmieniony wystrój czy wszyscy ?:crazyeye: [url]http://img412.imageshack.us/img412/2878/724o.jpg[/url] piekneeeeeeeeeeeeeee piekneeeeeeeeeee ...:loveu::loveu::loveu: zazdroszcze Ci kochana tego gdzie mieszkasz :evil_lol: ale tak pozytywnie :loveu::loveu: buziammm :multi:[/I][/B][/QUOTE] My tez mamy zmieniony wyglad i nwet mnie mailowo poinformowali o modernizacji... [quote name='dOgLoV']ale za to edycja działa wyśmienicie :evil_lol:[/QUOTE] U mnie tez... [quote name='Izabela124.'][url]http://img444.imageshack.us/img444/2727/714o.jpg[/url] zaraz kogoś zjem :evil_lol:[/QUOTE] Hi hi hi :-)... [quote name='Niufciak'][url]http://img441.imageshack.us/img441/2563/721r.jpg[/url] Słodki:loveu:[/QUOTE] Dziekujemy Niufciaki kochane...
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Shirai - Koki replied to łamAga's topic in Foto Blogi
Prawie zawsze razem...super Neron ma towarzyszke :loveu: [URL]http://img532.imageshack.us/img532/4254/dsc01820u.jpg[/URL] -
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Dogo znow cos kombinejszon :crazyeye::crazyeye:
-
Nie to u nas zeslizniecie z glowy blokuje kolosalna ilosc skory i futerka...moze dla takich gladziutkich jamniczkow poprostu sa nie odpowiednie...my jestesmy bardzo zadowoleni jeszcze proby w nimi na rowerze nie bylo, ale na rolkach to bylo rewelacyjnie !!!
-
[quote name='halgre'][B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Czy to znaczy, że mojej galerii już nie ma ? :crazyeye: Nikt nawet nie wie, że tu są nowe fotki - bo przecież ich nie widać ... :shake: [IMG]http://i43.tinypic.com/140hwtw.jpg[/IMG] Albo też nikt nie chce ... [IMG]http://i41.tinypic.com/ildgqw.jpg[/IMG] Dooobra ... zobaczę jutro :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/QUOTE] Witaj Halgre...jest jest Twoja galeria tylko dziewczyny troszke dyskutuja..dawaj foty...odrazu bedzie lepiej !!! Pozdrawiamy