-
Posts
2559 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Shirai - Koki
-
[quote name='Ewa&Duffel']Uśmiech amanta ;) [url]http://img191.imageshack.us/img191/1731/716r.jpg[/url] Pięknie się prezentuje na tle niebieskiego nieba :loveu: [url]http://img265.imageshack.us/img265/1401/720h.jpg[/url] Ale wam zazdroszczę tej plaży...[/QUOTE] Dziekujemy, dziekujemy...ja to mysle zrobic za jakies 2 tygodnie pierwsze oplanko, oczywiscie bez Babelka :-(... [quote name='*anusia&ajlu*']Ewa ja tez im zazdroszte tej plazy:D a o szelkach sie tak nasluchalam ze lokcie wykrzywia, ze teraz nie wiem co o tym myslec....[/QUOTE] Aniu pisz co sie nasluchalas sama ciekawa jestem...wiesz moze malym rasom wykreca lokcie, ale duzym... [quote name='Daga & Maks'][url]http://img441.imageshack.us/img441/2563/721r.jpg[/url] świetnie wygląda na takim tle :)[/QUOTE] Sliczne tlo bylo wtedy to prawda... [quote name='Korciaczki'][URL]http://img441.imageshack.us/img441/2563/721r.jpg[/URL] Piękna fotka, naprawdę piękna. [URL]http://img412.imageshack.us/img412/2878/724o.jpg[/URL] "Pańcia, tu coś jest" :lol: Dobranoc[/QUOTE] :-)... [quote name='deer_1987']Ja mialam ten typek szelek dla sherry ale wyszla z nich pare razy :P[/QUOTE] Deer jak to wyszla u nas te szelki sa wkladane przez glowe i zapinane na brzuchy tak zeby sie nie ruszaly...u nas to Shirai mysialby je sobie odpiac i jeszcze przecisnac pezez glowe :-)...co jest nie realne !!
-
[quote name='Kateczka']mi się tam bardziej podoba Pan Jaszczurka :P[/QUOTE] Darius jest facetem Katka !! Ciekawe co sobie pomysla sedzia.
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
Shirai - Koki replied to QQk's topic in Foto Blogi
[quote name='QQk']Niee, ciasteczkom mówię zdecydowane nie :)[/QUOTE] QQk jak to cisteczkom mowisz nie..ja bez cisteczek nie moge zyc...a kiedy beda zdjecia Misi ??? Pozdrawiamy -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Shirai - Koki replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='Niufciak']Ale masz fajnie:loveu: A co do kleszczy to ani jeden a ni drugi nie łapie praktycznie wcale:) [/QUOTE] To musze zapytac co wy stosujemcie my zakrapiamy i to dosc silnym preparatem...ale spacerujac po spacerku sie zdarzaja szczegolnie jak spacerek silnie trawiasty :-/...a u Was nawet spacerujacych nie ma ??? Pozdrawiamy -
Aniu...ale zten grzywek ma piekne wdzianko...i ile grzywkow na jednej wystawei...Aniu jest tutaj gdzies Twojego przyeszlego grzywka mama lub tatcio !! Pozdrawiam
-
Hej Lisiczki !!! :multi:
-
Zuziolandinka dawaj my ocenimy czy tak zle jest !!!! Pewnie troszke przesadzasz jak to kazda kobitka :evil_lol:
-
Aaaa mamy jeszcze kilka plazowych i takich tam...;)... [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2563/721r.jpg[/IMG] I znow kazali kopac...narozrabialem...:cool3:... [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1281/722v.jpg[/IMG] :angryy:...Mam nadzieje, ze jaTanusiowi nie kaza sie jeszcze klasc do dolka :diabloti::evil_lol: (buziaki dla Was KAtka) [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/9616/723b.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2878/724o.jpg[/IMG] Wykonczony jestem :roll:... [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4505/725w.jpg[/IMG]
-
[quote name='*anusia&ajlu*']szeleczki sliczne, model tak samo:) ale czy mu sie nie wykrzywia łokcie od szelek?[/QUOTE] Dziekujemy Aniu..model lek szelek super...tez tak mysle...a lokcie nie no szelki specjalnie do ciagniecia...klata ma mu sie otworzy :-)... [quote name='halgre'][IMG]http://i39.tinypic.com/oktvns.jpg[/IMG][IMG]http://i39.tinypic.com/oktvns.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [URL]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/URL][/QUOTE] Ale tanczace emotkikonki tez sobie skopiowala :eviltong: [quote name='QQk']Bry! [URL]http://img191.imageshack.us/img191/1731/716r.jpg[/URL] - pięknie się uśmiecha [URL]http://img197.imageshack.us/img197/6916/719bd.jpg[/URL] - co za niebo[/QUOTE] Dziekujemy...moj Mariusz zakochany w uszach Misi :loveu:...kazal przekazac !!! [quote name='Kateczka']szelki nawet łokci nie dotykaja :) ale skończmy o szelkach bo to Shirek jest główna atrakcją:loveu:[/QUOTE] Nie Shirai'ek nie jest egoista...w jego galerii mozna gadac o wszystkim...:p
-
Widzialam to ogloszenie jakis czas temu chyba okolo miesiaca wstecz..tez szykowalam sie do wklejenia tutaj, ale pozniej ogloszenie utracilo waznosc i bylo nieaktywne, wiec sobie odpuscila...Tak sie zastanawiam jaka to hodowla akit jest ??? Poniewaz tego sie jeszcze nie doszukala...ale...Okey Pani chce sobie sprawic np. sunie Yorka...jej co za rozbierznosc...jak York poradzi sobie z Akita (ktora jest charakterna)...Wogole zastanawiam sie jak bedzie wygladalo hodowanie Akity i Yorka :shake:...tym razem szkoda mi tych biednych Yorkow...nie podoba mi sie cos takiego...A jeszcze co bedzie wlasnie gdy akita trafi do hodowli Yorkow...trafi do kojca..czy AwP "beda ja zabierac ze stacji benzyniowej"...:-(...czy Ci ludzie naprawde nie zdaja sobie sprawy z tego jaki los szukoac mga swoim pupilkom...smutne...
-
Katka spicie ? Dawaj cosik !!!
-
[quote name='Kateczka']ee no my mamy smyczkę i obroze taką...na razie musi starczyć :D[/QUOTE] Narazie na pewno starczy, ale Tanus bardzoooo by chcial...:eviltong: [quote name='zuzolandia'][B][I]tez buchnełam a cooo :eviltong::eviltong: witankoo kochani[/I] [I]:loveu::loveu:[/I][/B][/QUOTE] Fajowki ten diabelkowy slon :loveu:...witanko :multi:
-
[quote name='deer_1987']Fajne ma te szelki :)[/QUOTE] Szelki sa super modniaste, jak moj Bebelek !!! [quote name='Kateczka']pewnie, ze fajne :P najfajniejsze :D[/QUOTE] A jakby inaczej..czekamy na brak blizniaka... tez super modnego !!!
-
Zdrowka dla Dufelka !!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki dla dzielnego chlopaka !! Trzymajcie sie !!!
-
[quote name='INU']To samo pisałabym, gdybyś w ten sposób wypowiadała się o jakiejkolwiek innej hodowli (no, może poza jedną, w której warunki są, jak wszyscy wiemy, delikatnie mówiąc, kiepskie, ale zostało to przez kogoś potwierdzone), bo to zwyczajnie krzywdzące dla być może całkiem w porządku ludzi (nie mówię, że na pewno, jak pisałam wcześniej, nie znam Ich), a z pewnością pasjonatów akit (nie wszyscy przecież decydują się na importowanie suczki aż z Włoch ;-)). Zrozumiane?[/QUOTE] Przepraszam, ale co zrozumiane...i do kogo to piszesz ??? [quote name='INU'] Myślę, że tak, więc proponuję zakończyć temat, bo jak Kateczka napisała, wszystkim nam zależy na dobru akit i na tym powinniśmy się skupić. :-)[/QUOTE] Kilka postow wstecz deklarowalas sie, ze juz konczysz temat, ale...cos Cie jednak kusi..a moze ktos ??? Wiesz widze, ze do Ciebie Inu ( ???), nie dociera, Ci ludzie moga byc nawet "swieci", ale to nie znaczy, ze szczeniaczki musza trzymac w kojcu...to miejsce nie wyglada, na miejsce chwilowe, czy tego naprawde nie widzisz ? A to ze ktos sprowadzi sunie z Wloch...to tez nie jest zadna deklaracji...kupilem psa z Wloch i przysiega, nie bedzie siedzial w kojcu !!! To zreszta podobnie ja z Toba tez ( napisalam to juz na poczatku mojego postu) deklarowalas sie juz zakonczyc ze swojej strony temat, a nadal go kontynuujesz. Przyjemnosc konwersacji z Toba 0...ponizej mojego poziomu !!!
-
[quote name='Kateczka']dajta juz spokój :) Osobiscie nie mam nic do kojca...jeśli jest otwarty...a pies ma wstęp do domu...natomiast szczeniaki w kojcu nie powinny być w żadnym wypadku :( niestety trochę to wyglada na ich staeł miejsce pobytu skoro nawet do zdjecia nie zostały wypuszczone...(później sie czyta na niektórych aukcjach jak hodowca pisze, ze psy wychowały sie na dworze to są przygotowane do złych warunków atmosferycznych...jakiś absurd) co nie zmienia fakty, ze sprzeczać się o coś takiego nie ma sensu :P tym bardziej, ze obydwu Wam dobro Kitek leży na sercu....[/QUOTE] Katka...Ja tylko wstawilam linka...natomiast Inu zaczela nakrecac temat i do tego jeszcze ni poszac zadnych konkretow...poza jakimis kilkoma farmazonami. Wlasnie nawet do glupiego zdjecia, nie wyjac maluszkow z kojca... dziwne troszke !!!
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Shirai - Koki replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='Niufciak']Jasne:) 78cm:) A Bartiś?? Z tym że Toro znowu ma zad wyzej niż kłąb.. musze mu zad jeszcze zmierzyć:P Głupol już ojca przerósł:D:D Szczerze mówiąc - nie wiem,:P ważyliśmy go dwa razy, raz na złomowisku to w tedu ważył niecałe 55 i cośkg, a potem jak go z pół albo więcej roku ważylismy w DG to ważył 65 kg, teraz myslę że z 70 bedzie, mój tata nie jest w stanie oderwać go nawet od ziemi jak ostatnio chciał go podnieść:) A Twój kłębuszek ile waży???:)[/QUOTE] Niufciaku moj klebuszek przy Torusiu to mroweczka, Shirai ma 32 kg...i go spokojnie moge brac na rece !!! mino ze miedzu nami jest jakies 18/19 kg roznicy hi hi hi A powiedz mi jak wam idzie z kleszczami... Torus zbiera te paskudy ? -
I se wzielam...:evil_lol:...
-
Skoro Ty piszesz, ze ja ja atakuje...to ty piszac odwrotnie jak ja stajesz w obronie...czyz nie tak ?
-
A po wiedz mi Inu jak je moglam widziec...teleportowalam sie ??? Obraz ze zdjecia komentowalam...jak sama napisalas...wiec...na zdjeciu nie ma nic, ale to nic ciekawego...kojec i akitki :-(...i to jest smutna prawda dla mnie...i nie tylko o wielkosci kojca pisalam...ale chyba nie czytalas...:-(...wiesz dla mnie ta hodowla moze sie nazywac nawet "hunegunda" i mnie to...ale jezeli trzyma maluchy w kojcach to nie swiadczy o niej dobrze...widze, ze z kolei Ty zawziecie bronisz tych kojcow, hodowli...a moze to jacys znajomi...???
-
Rewelacyjna sorki...nie pytam kopiuje... no dobrze zapytam moge ???
-
Tylko Inu ja nie pisalam i nie wyrazalam zdania na temat psow z tej hodowli tylko na temat kojcow... o zadnej hodowli, nie napisalam nawet slowa...nawet nie wiem z jakis hodowli sa te maluchy..prosze nie zartuj ze jeszcze mnie posadziasz, ze chce dzialac na ich szkode tej hodowli ??? Pisalam konkretnie o kojcach i tak bylo od pierwszego do ostatniego postu...jezeli pisalam o hodowli to prosze zacytuj te slowa..moze sie myle ???
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Shirai - Koki replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Szybciutko, szybciutko...i przytulaski wtedy hi hi hi [URL]http://i43.tinypic.com/293x0qs.jpg[/URL] Taka mordeczke to tylko sie chce calowac i calowac !!! [URL]http://i42.tinypic.com/24eyvz4.jpg[/URL] Niufciak a ja mam pytanko ile Torus wazy...? -
No prosze Lisiczka piesek tropiacy :-)... [URL]http://img99.imageshack.us/img99/2509/p1010420yr.jpg[/URL]
-
[quote name='halgre'][B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Śliczna mordka :loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://img444.imageshack.us/img444/2727/714o.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Jak się śmieje ! :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://img413.imageshack.us/img413/5119/717.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Jakie to pięęękne :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://img265.imageshack.us/img265/1401/720h.jpg[/url] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/QUOTE] Dziekujemy bardzo...halgre...wstawiaj te swoje fajowskie emotikonki..pleaseeeeeee [quote name='wiki4'][URL]http://img532.imageshack.us/img532/3953/713s.jpg[/URL] Śliczny :loveu:[/QUOTE] Hej Wiki...dziekujemy ...