Jump to content
Dogomania

Kenny

Members
  • Posts

    2940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kenny

  1. wszystkie psiaki obfocone ! zdjęcia na wątku ! czekamy na Larowe allegro i zapraszamy osoby chętne do robienia ogłoszeń:) _Lara na allegro podaj mój "służbowy" nr tel : 784-378-280 i maila : [email][email protected][/email]
  2. [quote name='Zuzaneczka']My z Malinką radzimy sobie coraz lepiej, chyba zaczyna kumać po co klade na podlodze gazety :) Jest coraz bardziej samodzielna i strasznie łakoma, prosi mnie o jedzenia stając na łapkach, mogłaby jeść cały czas, az mam watpliwości, czy jej nie głodzę, chociaż staram się jej dawać klika razy dziennie niewielkie ilości... Szczura zupelnie olewa, wiec chyba z innymi zwierzakami tez nie powinno być problemu.[/QUOTE] właśnie miałam pytać co tam u Was :) ciesze się, że wszystko gra :) apatetyt to chyba wszystkie taki mają! dzwoniła do mnie tymczasowa opiekunka Kilera i mówiła to samo. A Promil i Peggy rzucają się na jedzenie jak wygłodniałe piranie! Też się staram ich nie przekarmić, 5 razy dziennie dostają w małych ilościach. Tam dostawały raz więc chyba dlatego takie głodomory...
  3. [quote name='maciaszek']O Promila pewnie będą się bić, bo ma bardzo ciekawe umaszczenie :).[/QUOTE] jak husky :D no fakt - przystojniak z niego :) i straszny łobuziak w dodatku, prawie jak jego brat Gizmo. no i jest strasznie silny, imponuje siostrze nosząc po domu większego od siebie kapcia :loveu: taki mały strongman :loveu:
  4. a to pan Promil : [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/9199/promil.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7047/promil2.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/5966/promil3.jpg[/IMG]
  5. to teraz przedstawiam moich tymczasowiczów...;) Peggy : [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5459/peggy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4460/peggy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/97/peggy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8476/peggy4u.jpg[/IMG]
  6. [quote name='__Lara']Przecudne! Czy im potrzebne jest nadal allegro? bo mogę zrobić im zwykłe.[/QUOTE] jak najbardziej tylko może poczekaj do wieczora, bo wtedy umieszczę zdjęcia dwóch pozostałych i będzie można zrobić allegro całej piątce:)
  7. zdjęcia Luny : [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7264/luna1n.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/6326/luna2o.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5049/luna3.jpg[/IMG]
  8. w takim razie nie trzeba będzie wieźć kurdupelków do Zabrza, bo pojadą odrazu do DS. ale dziękuję halbina za propozycję DT ! :)
  9. Ludzie, którzy chcą adoptować Milkę zdecydowali, że adoptują ją razem z bratem, no i tym sposobem jedzie też Gizmo:) :D:D:D
  10. [I]jutro umieszczę zdjęcia Promila i Peggy. aga 1 jak dasz radę to też umieść zdjęcia Gizma i Luny. kiedy będą wszystkie maluchy obfocone zabieramy się za ogłoszenia, ok ? kto jest chętny pomóc ? :)[/I]
  11. i druga część sesji Kilera, Kiler ze swoim tymczasowym kolegą: [img]http://img16.imageshack.us/img16/8508/kiler2.jpg[/img] [img]http://img192.imageshack.us/img192/2575/kiler4.jpg[/img] [img]http://img691.imageshack.us/img691/7969/kiler6.jpg[/img]
  12. [quote name='aga 1']byliśmy u wet.szczeniaki odrobaczone, wszystko jest ok.,jesli chodzi o Milke to trudno teraz powiedziec co to jest,może to być przyczyna złego odżywiania albo jakis grzyb,trzeba ją obserwowac trzeba będzie na to uczulić przyszłych właścicieli[/QUOTE] rozumiem, dzięki. tamta kobieta mówiła mi, że ona nie ma tam sierści, bo ją pogryzła reszta. że przy misce kłótnia była...super, że odrobaczone:)
  13. i pan Kiler we własnej osobie: [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4028/kiler3.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7003/kiler5.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1646/kilerz.jpg[/IMG]
  14. a oto Malinka: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9181/malinav.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1900/malina2.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/6889/malina3.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3146/malina4.jpg[/IMG]
  15. ok to jest Promil, Peggy, Luna, Milka, Gizmo, a ta mała u Zuzaneczki to Malina (zaraz wkleję jej zdjęcia, które przesłała mi Zuzaneczka), mały u moich znajmoych to Kiler. Muszę też zakomunikować :) że Milka znalazła domek!!! Znajomi się w niej zakochali i prawdopodobnie we wtorek pojedzie już do DS. Jeszcze muszę dogadać to z agą 1 :) malawaszka rzuciłabyś mi linka do wątku tych szczeniaków od missieek? mam na myśli konkretnie Hamiltona...
  16. huh...:D dzięki Lara. już myślałam, że zostanę wyśmiana :D
  17. aha ! mam taki pomysł...żeby łatwiej nam było rozróżniać maluchy tu na dogo i w ogłoszeniach...nazwijcie swoich tymczasowiczów tak żeby w każdym domku była jedna litera. ja np. zarezerwuje "P" suczka - Peggy, piesek - Promil. i już każdy będzie kojarzył, że u mnie są te dwa. niech każdy wybierze sobie jakąś literę, ok? staram się zaprowadzić porządek nie śmiejcie się :D
  18. [quote name='Zuzaneczka']Malutka, która trafiła do mnie jest bardzo radosnym pieskiem :) Szybko sie przywyczaiła zapoznała z moja szczurzycą, a po wielu wrażeniach śpi na kanapie :) Zobaczymy, jak będzie znosiła po weekendzie samotność w ciagu dnia, póki co chodzi za mną krok w krok :)[/QUOTE] mówiłam, że śpioch :P dziękuję, że zajęłaś się małą :)
  19. aha, aga 1 daj mi proszę znać jak się czuje maleńka.
  20. a więc tak : pojechałam dziś po psiaki, miałam zabrać 5, ale jak zobaczyłam, że śpią na śniegu wtulając się w siebie nawzajem i trzęsąc się jak galaretki to stwierdziłam, że biorę wszystkie. jest ich faktycznie 7: 2 czarne, 3 beżowe, 1 brązowy,1 podpalany większośc to suczki. pierwszy chłopak (beżowy) jest już w DT u moich znajomych aga 1 przyjechała dziś po jednego a zabrała 3 :) narazie... (jedna suczka beżowa - marniutka, możliwe że chora, najdrobniejsza, najsłabsza, druga suczka czarna spokojna i trzeci psiak chłopiec - brązowy - wariat! wszędzie go pełno, wszystko by gryzł:)) aga 1 nie pomyliłam? sytuacja będzie jaśniej wyglądać jak każdy poumieszcza zdjęcia swoich tymczasowiczów, wtedy to jakoś ogarniemy...:) do Zuzaneczki zawiozłam pannicę podpalaną (największą i najbardziej puchatą z całej gromadki, straszny z niej śpioch:)) u mnie została czarna suczka z białą krawatką, spokojna, drobniutka i większy od niej brat - beżowy, który cały czas próbuje szczekać, warczeć i skacze jak królik niesamowicie wysoko... i tyle, to już cała wesoła gromadka. aga 1 zabrała 2 maluchy, który nie mają jeszcze DT za co ogromnie Jej dziękuję! jest szansa że jeden nie będzie musiał czekać do 13 lutego na wyjazd do Zabrza, bo pewna osoba z KRK zastanawia się nad wzięciem jednego z nich na DT. ale to się okaże. narazie wszystkie psiaki bezpieczne! bardzo Wam wszystkim dziękuję! ja padam z nóg, 7 potworków demolujących mi mieszkanie to za wiele :D zostały 2 i śpią, więc mam czas na drzemkę...:) za tydzień odrobaczamy! :)
  21. [quote name='malawaszka']o matko :mdleje: może lepiej jednak żeby w szelkach chodziła?[/QUOTE] tak jest! pan już zakupił szelki. oby się to nie powtórzyło...
  22. a więc jutro jadę po nie ok.13, mogę wracając podrzucić maleństwo, tak koło 14. jeśli nie za bardzo pasuje to będę później w domu tak od 17.30. ale już bez autka.
  23. ok to wysyłam jej też linka do strony missieek, niech sama decyduje :)
×
×
  • Create New...