Jump to content
Dogomania

Lilmo

Members
  • Posts

    3314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lilmo

  1. Isieńko :Rose: i gdzie ten domek dla Ciebie ? :roll:
  2. wspaniale jest czytać takie wieści ! :multi: w takim razie jeszcze bardziej zaciskamy kciuki i czekamy na dalsze wiadomości z życia Franka ;)
  3. A mi wstyd, bo dopiero dziś Franka tutaj odnalazłam :roll: Franio ma niesamowite spojrzenie, widać, że wierny i oddany przyjaciel z niego będzie :) W takim razie ja również trzymam kciuki, żeby udało się w tej opisanej wyżej sprawie i chłopaczek znalazł dom :)
  4. Kruszynko nie daj się! :D :D
  5. Proponuję,żeby umieścic jeszcze ogłoszenia na takich stronach jak : adopcjepsow.org 4lapy.pl cafeanimal.pl schronisko24.pl adopcje.org.pl petsy.pl eoferty.pl Jeżeli chcesz mogę Ci pomóc z ogłoszeniami, ale niestety dopiero jutro, bo zaraz muszę się położyć, bo wcześnie dziś wstałam, a już późno, więc jestem nie do życia :cool1:
  6. Rzeczywiście rosną w niesamowicie szybko :lol: Mój ulubieniec to szczeniak z 4 zdjęcia, nie wiem dlaczego, ale przypomina mi świnkę morską, pewnie przez to umaszczenie :lol: Maluchy są cudowne, pozdrowienia dla nich, dla Lady oraz właścicieli :)
  7. :-( ... Neris, Malizna bądźcie dzielne i walczcie! My wszystkie ciotki tutaj trzymamy za Was kciuki i nie tracimy wiary w to,że już jutro będzie z kruszynką lepiej ! I Wam także nie pozwalamy tej wiary tracić ! Trzymajcie się !
  8. Widzę,że Kretka jest rozchwytywana :multi: a co z naszą biedulą Isią ? :-( Jeżeli już znajdzie się domek dla Kretki to proszę informujcie chętnych o Isi, ta biedula tak bardzo potrzebuje domu :-(
  9. [quote name='warsawmoo']Oczywiście. Ale trzeba się śpieszyć bo sunia ma branie :multi::multi::multi: Jutro dziewczynka jest umówiona na pierwszą wizytę chętnego do zaoferowania DS :multi::multi::multi:[/quote] ooo wspaniałe wiadomości! :) w takim razie czekamy na dalsze relacje już jutro :)
  10. Rzeczywiście mały pączuś z Norki :lol:
  11. Isiu, Ty nasza dzielna dziewczynko jak cudownie Cię znowu zobaczyć :loveu: Wieści o zdrowiu także raczej optymistyczne, wiec jedyne czego nam teraz do pełni szczęscia potrzeba, to dobrego domku dla Ciebie ! :roll:
  12. Danka bardzo się cieszę, bo mój internet chodzi tak,że mam ochotę krzyczeć ze złości :mad: Póki co zrobiłam takie oto ogłoszenia: [URL="http://www.adopcjepsow.org//animalinfoakt.php?aktyw=on&kodid=h9br9kzay5uuh3gn4o08wrju6tn92m5&kod=c4153db03293a6bcd6eaaeeba5a10d30"]adopcjepsow.org[/URL] [URL="http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=40188&id_kat=11"]4lapy.pl[/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=107989078&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ107989078MXGuidMZ11f8ae28-7770-a0e6-5051-8fa1ffffc7f2&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200001%3B9034%3B107989078%3B21461866%3B%3B&secev=AQAAAR95zqYAAM0AAAABACIxMWY4YWU3YTMwZi5hMGU2NTA1LjU4YTg1LmZmZmY4NTkwAAAAAQAAAAAGb8hWAEezjUTivxAISdQnZQKplQuLLlG1&wmid=107989078"]warszawa.gumtree.pl[/URL] [URL="http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=107995929&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ107995929MXGuidMZ11f8afef-ed50-a0e6-5486-6d66ffffc608&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200006%3B9034%3B107995929%3B21461866%3B%3B&secev=AQAAAR95zqYAAM0AAAABACIxMWY4YjAwMDZkZi5hMGU2NTRhLjE3MDgxLmZmZmY4MzNlAAAAAQAAAAAGb%2BMZAIW4ZxFFb%2BLmJlwF9SQ6NuXUFhUz&wmid=107995929"]poznan.gumtree.pl[/URL] Niestety poki co udało mi sie tylko tyle :( Jak porobisz swoje, to proszę napisz w jakich serwisach umieściłaś ogłoszenia może jeszcze wspólnie wymyślimy kilka :) Buzka
  13. Czy jako numer tel. kontaktowy mam podawać ten podany w pierwszej wiadomości ?
  14. Zabrałam się za ogłoszenia, lecz korzystam w aktualnej chwili z komputera, którego łączę pozostawia wiele do życzenia, więc gdyby ktoś mógł mi jeszcze pomóc to będę wdzięczna :)
  15. [quote name='missiaa']w górę szczeniaczki:loveu:[/quote] i jeszcze raz :)
  16. Ale Ty nie musisz wpisywać adresu obrazka ;) robisz zwykłe kopiuj-> wklej i skopiowany obrazek od kogos z synatury ( nie adres [url]http://.[/url].. obrazka ! ) wklejasz w okienko z edycja sygnatury obrazek ( zwykłe kliknięcie prawym myszki -> i wklej ) , a nie wklejasz we "wstaw hiperłącze" czy "insert link" ;)
  17. I jeszcze raz w górę kruszynko ! :multi: Ludzie spojrzcie na tego cudnego szczeniaka! Az mi trudno uwierzyć, że jeszcze nie udalo mu się znależć domku :shake:
  18. [quote name='dusje']Sa takie osoby co moga luknac domek:lol::cool3: Przeciez ja mieszkam w NL i rodzina nalezy do naszych dobrych znajomych, bywamy u siebie ;), dzieli nas niewielka odleglosc, jakies 50 min. jazdy fajna autostrada. Poza tym przynajmniej jeden czlonek rodziny chce wraz ze mna przyjechac do PL po psiaka i przedstawic sie osobiscie:lol: Umowa w j. polskim wystarczy - to przeciez Polacy z krwi i kosci. No co ja moge poradzic na to, ze zakochali sie w Tycinku? Powiedziec im - odkochajcie sie ?:lol: Milosc nie wybiera....Nie moge powiedziec im - kochajcie te ktorych nie mozna wyadoptowac w PL. Nie wypada mi. Zreszta pokochali juz raz taka sierote bez szans na adopcje, czyli malego Maksia. Bo to tez byla milosc od 1 wejrzenia. Nie idzie o to ze, Tycinek jest szczeniaczkiem i stad ta milosc. Oni doskonale wiedza ze ze szczeniaka pies wyrasta szybko i staje sie doroslym chlopcem. Ujal ich i tyle.:lol:[/quote] Wszystko brzmi pięknie i wiarygodnie, mam nadzieję, że Janis rozważy jeszcze raz sprawę adopcji przez opisaną wyżej rodzinę :) To dla Tycinka duża szansa, a z tego co obserwuję to z domkami w ostatnim czasie jest bardzo, ale to bardzo kiepsko :(
  19. Aaaaaaaa!!! :multi::multi::multi: Nareszcie jakieś radosne wieści ! :multi::multi::multi: W takim razie czekam na wieści ( i zdjęcia ! ) naszej snieżynki Bianki (:loveu:) z nowego domku :)
  20. Norko, Noreczko... gdzie domek dla Ciebie ? :-(
  21. Ponawiam pytanie Danki ... co z ogłoszeniami ?
  22. Jaka cudowna Kretka! :loveu: Nie mam naprawdę pojęcia, jakim trzeba byćpotworem i co trzeba mieć zamiast serca, żeby doprowadzić do takiego stanu, tak urocze stworzenie :shake: Naprawdę nie rozumiem tego i chyba nie chcę zrozumieć :shake: Koniecznie trzeba znaleźć dom maleństwu!
  23. Dzień dobry Isiu! :Rose: Ja podobnie jak reszta cioteczek czekam na wieści o maleństwie ;)
  24. Idusiek niestety musisz uzbroić się w cierpliwość, ostatnio jest kiepski okres jeżeli chodzi o szukanie domków :-( ale czuję, że przełom już jest blisko i wkrótce te wszystkie piękne psiaki znajdą swój ukochany dom :-(
×
×
  • Create New...