-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Nie miałam przyjemności poznać Rambo osobiście, ale tekst dostał błogosławieństwo Beci, która go zna: [B]Rambo jest żywym wcieleniem wszystkich stereotypów na temat Colie. To mądry, przyjazny, spokojny, opanowany, pełen ciepła i serdeczności pies. Ideał z dziecięcych marzeń, wywołanych lekturą "Lassie, wróć". Kiedyś z pewnością miał dom i kochających opiekunów. Nie wiemy, co się stało, że zaczął się błąkać po pewnej wsi. Może się zgubił, może znudził... Tak czy inaczej miał ogromnego pecha, bo błyskawicznie znalazł się na wiejskim podwórku przykuty krótkim łańcuchem do prowizorycznej budy.Tam nikt o nim nie marzył, tam nikt go nie chciał. Nie zawsze nawet pamiętano, żeby dać mu wodę i jedzenie. Został odebrany interwencyjnie w strasznym stanie: wychudzony, zaniedbany, ze skołtunioną sierścią i chorą skórą. Ciężko sobie wyobrazić, przez co przeszedł i ile cierpienia zaznał. On sam natychmiast o tym zapomniał. Od pierwszych chwil w przytulisku tryska radością życia. Jest bardzo ufny w stosunku do ludzi, cierpliwie znosił wycinanie kołtunów, wyczesywanie, smarowanie chorej skóry maścią. Teraz Rambuś czeka na nowy dom, w którym będzie potrzebny, kochany i doceniany. Za miłość i opiekę odwdzięczy się całym sobą. To przyjazny, pogodny pies z radośnie falującym ogonem. Pięknie chodzi na smyczy, bardzo grzecznie zachowuje się w samochodzie. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Ma około 8 lat, jest zaszczepiony i odrobaczony.[/B] -
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jak dostanę czas do jutra rano to napiszę. I tak na plakat muszę coś spłodzić. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A tam w tle Blondi biedna się próbuje przepchać na pieszczoty... ech co za zaborcza zołza z tej Kaji! ;) -
Waluś - kochany skrzacik już w swoim domku!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, to jest podejrzane, ten zachwyt jajkami, te pocałunki w usta... :diabloti: -
[quote name='majuska']chyba tak, może kociaki też? Dziewczyny się nazywają Psotka i Kropka[/QUOTE] Jasne, kociaki też. Odsprzątam się trochę, wyszoruję kuchnię (dzieci jadły dziś królicze organy, wygląda jak z kiepskiego horroru) i zabieram się za plakaciki. Dajcie tylko znać, czy mam robić w wersji oszczędnej (psiaki wyciete ze zdjęc, jak najwięcej białego itd), czy się ilością tuszu jaki to pochłonie nie przejmować.
-
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']nie wstydam się, nie ma co wycinać :lol:.[/QUOTE] No i słusznie, bo piękna kobieta jesteś! :lol: -
Dodam nowe zdjęcia Sabinki do allegro
-
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
to trzeba którąś wycinać ze zdjeć czy nie ? ;) -
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ale przystojniak! Na pewno o wiele lepiej się czuje teraz taki czyściutki. No i zawsze to trochę mniej kłaków, więc i chłodniej. -
No jak to po co kłamiemy? Żeby się pozbyć psa! A w umowie małym druczkiem będzie napisane, że zwrotów nie przyjmujemy i jak Ci się Pucek nie spodoba, to będziesz sobie go musiała sama przywiązać do barierki przy jakiejś drodze... (czarny humor mi się włączył)
-
Nic nie rozumiem, ale trzymam kciuki za sucz. Oby wszystko było dobrze!
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Na pewno pławna,rzeczy o takim kształcie zazwyczaj unoszą się na wodzie! -
A my z Florentynką możemy Ci wyprodukować certyfikat jakości Pucka, do oprawienia w ramki i pokazywania tym rodzinnym malkontentom ;) Chcesz?
-
Ech, niedługo wytrzymałaś. ;) A co ta Nelka taka cięta na koty? Zrobił jej co jakiś?
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
I Kaja tez już ma ogłoszonka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208438-Zako%C5%84czony-bazarek-og%C5%82oszeniowy.-Na-sterylkow%C4%85-skarbonk%C4%99!?p=17171827&viewfull=1#post17171827[/url] (i znów prośba o przeklejenie, majuska ;) ) -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogłoszonka Blondi :) juz są. Jak ja kopiuję to linki nie działają, więc może któraś inna ciotka co nie używa google chrome to zrobi; http://www.dogomania.pl/threads/208438-Zako%C5%84czony-bazarek-og%C5%82oszeniowy.-Na-sterylkow%C4%85-skarbonk%C4%99!?p=17165318&viewfull=1#post17165318 -
Ola, linka zamiast puszczania ze smyczy. Czyli normalnie pies idzie na zwykłej smyczy a jak chcesz mu dać trochę swobody, to przewiązujesz go na linkę. Możesz do jednego końca linki przywiązać sobie karabińczyk - tylko porządnym węzłem, np płaskim (znajdziesz w internecie) a na drugim zrobić uchwyt. Linka nazywa się paracord (żebyś nie musiała szukać) ;)
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Fajnie jest wreszcie sie nie martwić o Chanel. Dobrze, że trafiła w końcu na właściwych ludzi i że przekonałaś ich, żeby dali sobie i psu szansę. Teraz by jej nie oddali za żadne skarby, prawda? ;) -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Dzika_Figa replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ale toto urosło! -
Posłałam wczoraj Blondi Atosa i Kaję waderci, która zrobi im ogłoszenia i allegra. Była pod wrażeniem psich uśmiechów. Faktycznie - na wszystkich zdjęciach psiaki uchachane. Wczesniej się jakoś nad tym nie zastanawiałam, cieszę się, że ktoś mi otworzył oczy na problem :diabloti: Atos ma taki smutny tekst a zdjęcia zupełnie nieadekwatne, ale co tam ;) Naprawdę, kawał dobrej roboty robicie w tej Boguchwale!