-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE="3"]Laps z Rudusiem jadą już do Donki!:multi::multi::multi: A za kilka dni przeprowadzą się do yumanji![/SIZE][/B] -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Zaraz zrobie przelewik :)[/QUOTE] Teraz, po rozliczeniu ? No uduszę... :evil_lol::cool3: -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
A więc oto wszystkie wpłaty i wydatki Olka od 4 Czerwca (na tej dacie się kończy rozliczenie na 1 stronie): WPŁATY: 07-06-10 furciaczek - 60 zł 07-06-10 magenka1 - 15 zł 07-06-10 Agnieszka, siostra magenki - 20 zl 08-06-10 kakaicezar - 40 zł ( za 2 m-ce) 10-06-10 Nikus - 15 zł 25-06-10 olga7 - 10 zł (za VI i VII) 29-06-10 martini77 - 50 zł 29-06-10 Szarotka - 20 zł 01-07-10 Dzika_Figa - 60 zł (za VI i VII) 05-07-10 magenka - 15 zł 05-07-10 Agnieszka, siostra megenki - 20 zł 05-07-10 Ciencienia - 10 zł WYDATKI: 24-06-10 hotelik za okres 20 czerwca - 20 lipca - 300 zł 05-07-10 żarełko - 98 zł -
[quote name='majuska']O matko...nie zapowiadało sie na coś takiego:shake:.....może Pucek był z Gjalpem sprawdzać jakiś DS?:roll:[/QUOTE] ech... zdaje się, że Aśce i Adamowi szykuje się romans z ogrodzeniem...
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Czy moja deklaracja na Olka nie doszla. Przyjaciolka wplacila tydzien temu ????????????[/QUOTE] Szarotko - trochę mnie za bardzo pochłaniają inne "moje" psiaki i zaniedbałam bardzo Olkow erozliczenia - właśnie się biorę za nie. Wg informacji kuriera, jedzonko właśnie jedzie do Oleczka :lol::cool3: -
[quote name='majuska']A Dzika Figa jest w kontakcie z Florentynką?? Telefon Florentynki był podany w ogłoszeniach :) Ciekawe jak tam mama ogarnia to towarzystwo?[/QUOTE] [quote name='becia66']Mama zaprawiona w bojach więc pewnie wszystko w porządku.....[/QUOTE] No niestety wcale nie jest w porządku. Pucek demoralizuje towarzystwo i były dwie ucieczki grupowe dziś. Najpierw rano uciekł z Gjalponem i Sonią (Sonia grzecznie wróciła wołana, chłopaków trzeba było ścigać) A potem drugi raz z Łucją i Gjalponem Mama się nalatała po wsi jak głupia. Teraz zamknęła wszystkie psy w domu i wyprowadza pojedynczo, na smyczy. EDIT: Po przeczytaniu matka kazała mi jeszcze dopisać, że ma po dziurki w nosie wszystkich psów i że jednak należało odusić Aśkę. Kangura tym razem jeszcze nie odeśle pocztą do Elbląga, bo przyszedł wołany (choć powinna, bo otwierał innym psom drzwi i trzeba je było zamknąć na klucz), ale przy nastepnej sposobności to zrobi na pewno.
-
[quote name='becia66']A po co TOZ ma sprawdzać Kajtka?[/QUOTE] Tak dla pewności, że wszystko z nim ok, bo nie ma żadnych wieści, mimo obietnic.
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[B]Ogromne dzięki za bazarki kochanym ciotkom![/B] -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ze wsydem przyznaję, że karmę dla Olusia zamówiłam dopiero dziś - ciągle coś się działo jak zacyznałam kupować. Za to, w ramach zadośćuczynienia, dokupiłam mu jeszcze dwie kosteczki - oczywiście z własnej kieszeni) Na śmierć zapomniałam o witaminkach, ale się zrehabilituję i dokupię. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
WOW!!! Renata - brawo! Bardzo skutecznie się nad Balbinką znęcałaś! -
[quote name='becia66']Coby sie tam miała obrażac. Wy to jak jeden stwór rozszczepiony w przestrzeni....:cool3:[/QUOTE] taa... dwógłowe monstum międzykontynentalne :diabloti:
-
[quote name='becia66']no to ja pędzę po bób bo moje suczydła nie wiedzą co to jest..... A jak nie będą chciały żreć to co mam mysleć - nienormalne są czy co ?[/QUOTE] Chyba tak własnie będziesz musiała pomysleć. Z bobem jak z naleśnikami - wszyscy psi i koci lubią. Tylko ja bobu nie lubię (z dzieciństwa mi się źle kojarzy) i moje koty nie wiedzą, co to bób. Nie tylko z mojej winy zresztą - wyobraźcie sobie, że ja tu nigdzie bobu do kupienia nie widziałam...
-
[quote name='Florentynka']Przecież Ci wylewnie dziękowałam, i wdzięczna jestem, bardzo. Ale na dogo musimy trzymać fason, jako te dwie zołzy co chcą sobie nosy poodgryzać, nie?[/QUOTE] Myślisz, że to się wiąże z jakimiś korzyściami dla nas?