-
Posts
5022 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ockhama
-
[quote name='Bila']Nie ma ryczenia:mad:. Mam nadzieję,że samorzutnie jutro się to odbędzie:razz:[/QUOTE] samorzutnie to się nic nie dzieje - dla nas to i lepiej samokontrola działa :razz: ...Margo musi chwilkę o "tym" pomyśleć ;)
-
no co juz nawet sobie nie można poryczeć? :diabloti: a jak nie bedzie "q" to jutro będzie naruszenie wolności osobistej :razz: w zaciszu gabinetu weterynaryjnego...
-
Hej ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/379/7414e00c5d5a5f81med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/379/cf029337e4113f6fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/379/9072acf61ca7ee97med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/379/a409d668cfaffac0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/379/0763a207d275c093med.jpg[/IMG][/URL] mobilność się nam zwiększa :multi: ...ale nie w kwestii qpona... :placz: już coraz bardziej prostujemy łapki przy próbach pełzo-chodu
-
podobny do... [video=youtube;PJnn-wMPU9w]http://www.youtube.com/watch?v=PJnn-wMPU9w[/video] [video=youtube;lNa4e6VuJzM]http://www.youtube.com/watch?v=lNa4e6VuJzM&feature=related[/video] ... myszoskoczka? jest wiele gatunków a w stresie gubią ogony... popytajcie tu może cos Wam doradzą: [url]http://gerbile.pl/forum/viewforum.php?f=19[/url]
-
[quote name='Maupa4'][B]Ale czoło do całowania nadstawiała ... tak mi sie wydaje[/B] :hmmmm: Sugerujesz że w niedzielny poranek stosowałam słowną perswazje żeby dała się wyściskac ? :crazyeye: Nie dam sobie tego wmówic - byłam w "lekkim" szoku jaką to mi niespodziankę zaserwowała i jestem na 100% pewna że z wrażenia zapomniałam języka w gębie ... nie było mowy o perswazji słownej za to na pewno ją wycałowałam ... :siara:[/QUOTE] Ja żadnego rodzaju/sposobu perswazji nie sugeruje... a może to zależy kto ją całuje? :siara:
-
[quote name='Celina12']Brawo dla MArgo..a co znaczy,że ucho zaczyna się uaktywniać??? JA jakaś ciemna w tych sprawach chyba jestem. A co an kolacyjkę było???[/QUOTE] Jadamy 2x dziennie rano i pod wieczór - podwieczorek=kolacja ;) A w uszach mamy Gronkowca i Proteusa Mirabilisa (czy Margo miała te bakterie już w pseudohodowli? czy została nimi zakażona w trakcie zabiegów chirurgicznych? czy też zainfekowana w tak zwanym międzyczasie czyli w DT?... dodatkowo 3 operacje usunięcia zmian przerostowych tkanki miękkiej w obu kanałach słuchowych (7 miesięcy temu w Warszawie) oraz opieka DT dały finalny efekt dość tragiczny: w jednym uchu przebicie błony bębenkowej (okaleczenie i głuchota psa) w drugim uchu całkowite zarośnięcie kanału słuchowego i jedna wielka niespodzianka w środku... czyli coś czego bez ponownego otwarcia chirurgicznego - niestety pod kolejną narkozą - nie możemy zdiagnozować ani leczyć. [quote name='Maupa4']Łażą stadnie a jak tylko zobaczą ludzia to od razu lecą na "głaski" ... albo sprawdzają co tam po kieszeniach masz ... a jak przysiądziesz [B]to nagle wszystkie mają tysiąc ważnych spraw i tysiąc smacznych traw własnie tuż przy tobie ... [/B] Czy u Was też grasują takie mega agresywne komary ?[/QUOTE] ładnie powiedziane/napisane... ;) A komary - a i owszem... chmary i mega agresywne...
-
[quote name='Maupa4']Dobra - to ja wklejam zdjęcia a Luiza opowiada co było u weta ... [/QUOTE] no i nie załapałam sie na kawe z Wami... Dobry Wieczór "chodzimy" sobie na spacery tradycyjnie w szelkach - nie chcemy odstawać od stada ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/378/2f7017f4208aaecemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/378/259608d40711b0c6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/378/9e6e1b6fe0ca19d7med.jpg[/IMG][/URL] Doktoressa się śmiała że Margo już taka mobilna... to znaczy że się nam polepsza :lol: nadal mamy zakaz ale już z większym przymrużeniem oka - nie bedziemy przyklejać Margo do podłogi... zła info - wykrakałam... ucho niedrożne zaczyna niepokojąco się uaktywniać i z tego powodu kolejna kontrola w piątek/sobotę. kupona od niedzielnego poranka jeszcze nie było ale lewatywy też nie było... czekamy ;) kurczak był na śniadanie a na podwieczorek parówa powróciła do łask :diabloti: a i siku było na obu "spacerach", wodę już popijamy z miski w pełni samodzielnie!
-
[quote name='Bila']Cffffaniara:diabloti:[/QUOTE] ...dogo mnie szkoli... :razz: :diabloti: [quote name='akucha'] Dlaczego ja zawsze myślałam, że te białaski to takie grzeczne, uduchowione, ciut nie porcelanki?!. Hahahaha, to świrołapy najprawdziesze! Pełzaczka bystro wygląda.[/QUOTE] Taaa... tak się biel kojarzy niewinnie lub neutralnie... a tu niespodzianka :diabloti: a Pełzaczka też ma trochę bieli na sobie ;)
-
[quote name='Maupa4']No i właśnie takie są ... [B]ile by ich nie było to zawsze każde musi iśc w swoją stronę ...[/B] ... a niby tylko cztery strony świata i cztery kierunki ... :hmmmm: A czasem gdy te możliwości są ograniczone to i tak kążde lezie w sobie tylko znanym kierunku ...[/QUOTE] :lol: ale to świadczy o ich inteligencji i pomysłowości... a nie tam jakiś [I]owczy pęd[/I] :razz: ale z drugiej strony to prawda że mogłyby wykazać trochę chęci do wzajemnej współpracy przy przemieszczaniu się - zwłaszcza wobec nas kiedy jesteśmy na końcach ICH smyczy... [quote name='Maupa4'] No nie można ich nie kochac ... ... nawet jak są pełzaczkami ... [B]Własciwie to wtedy kocha się ich jeszcze bardziej[/B] ... [/QUOTE] [quote name='Maupa4'][B]To prawda a wlaściwie to to powinien byc standard.[/B] Jak nas potrzebują z takich czy innych względów bardziej niż do tej pory tym bardziej/mocniej powinniśmy je kochac ... [B]Ja przynajmniej tak mam i wcale się tego nie wstydzę. Tak jak nie wstydzę się tego jakie psy mam ... [/B] a im który bardziej alternatywny tym bardziej mój ... [/QUOTE] Wiesz bo tak czujesz/masz, ale to tylko jak się ma wrażliwą duszę, dobre serce i sumienie - czyli w środku coś jeszcze prócz bebechowych podrobów, lecz to niestety standardem nigdy nie będzie... typowe/powszechne są inne normy. [quote name='Celina12']O coś w tym jest...wtedy kocha je się jeszcze bardziej-bo tak bardzo nas potrzebują.[B]Tylko dlaczego nie wszyscy tak mają?[/B]Dlaczego wtedy gdy nie jest się już sprawnym,potrzebnym..wyrzuca się się ze swego życia,sumienia.serca-i to dotyczy traktowania przez niektórych osobników-nie tylko zwierząt ale i ludzi [/QUOTE] Czasami ludzie boją się że sobie nie poradzą że są za słabi, nie mogą patrzeć na odmienność czy cierpienie lub też po prostu są zbyt wygodni i szkoda im czasu i kasy na "pierdoły" [quote name='Bila'] A już myślałam, że będzie obiadek domowej roboty:roll::diabloti:[/QUOTE] Marto - no domowy :razz: bo w domu bedzie zjedzony :diabloti:
-
[quote name='Bila']Chyba coraz lepiej z Margo:cool3::loveu:, a wetka kazała leżeć:placz: [/QUOTE] Leżeć? ...Margo ma głeboko w poważaniu to co jej mówimy z Doktoressą :placz: Dziś kolejny dzień domowego pełzania... a jak pijemy wodę to TYLKO ze zbiorowego tradycyjnego miseczkowego wodopoju :razz: daje nam do zrozumienia że jest taka sama sprawna jak każdy z nas... malutka udowadnia że da radę. Ale potem będzie bolało... a tolfedina nie jest landrynką... [quote name='Bila']:roll:Ciekawe, co dziś MArgo będzie jadła i co Luiza ugotuje?[/QUOTE] pieczone udko z kurczaka... bez drobiowych podtekstów :razz: postanowiłam zmienić menu i... kupiłam już upieczone :diabloti: [quote name='Bila']I kto wczoraj zjadł parówkę???[/QUOTE] Margo osobiście zjadła o poranku :multi: podgrzane na letnio z bułeczką z masełkiem - ale bez pomidorka ;)
-
[quote name='Maupa4']Witanko :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/375/268caac9703714cdmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Witanko ;) to foto jest super :lol: ale ja gamoniowata miałam "chwilę" zastanowienia... to Colette czy Szekspir? Obciach - białą córeczkę rozpoznałam tylko po plamach pigmentowych na uchu... :oops: za to tu to nie miałam już żadnych wątpliwości :diabloti: [quote name='Maupa4'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/375/4f4f7d4a22ae6a13med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
-
[quote name='akucha'] Pozostaje jakiś gorset wykombinować, bi jak psa unieruchomić, to pojęcia nie mam. [/QUOTE] no a skąd ja wezmę gorset na bulwe :mdleje: [quote name='Bila']Tylko Szekspir nogi ma brudne:roll::evil_lol:[/QUOTE] Ciotka! to są zmiany pigmentowe... w przeważającej większości :diabloti:
-
[quote name='akucha'] No ale to zdrowy objaw po mojemu. [B]Przyznaj, że się ucieszyłaś. i po co ona ma tak leżeć?[/B] [/QUOTE] Pierwszy raz to podniosła sie do witania jak M zobaczyła w piątek popołudniu :razz: Ma leżeć żeby sobie kręgi szyjne ustabilizować przez 2-3 tygodnie... no i jak ja ją upilnuję?
-
[quote name='akucha']Z Wami nie można se popleplać :niedowia: [B]Spinam się do pisania, ale patrzę - nowa fota. No napiszę, a tu jucz 20 nowych postów.[/B] Nie trafiam w rytm rozmowy :evil_lol: Bombardierki słowne - CZEŚĆ! M. główkę podnosi :multi::multi::multi: A gorąco u Was? Może to pływa na apetyt.[/QUOTE] Spoko Akucha no ja to dopiero nie wyrabiam czasem bo tradycyjnie jestem i opóźniona i gamoniowata... temperatura w normie... ale dzis nie mogłam jej opanować taka mobilna się zrobiła... czołganie! nie tylko głowa do góry ;) A zakaz był ruchów wszelakich :placz: