Jump to content
Dogomania

ockhama

Members
  • Posts

    5022
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ockhama

  1. Witaj ;) no tak... taka prawda ...oto najwyższa forma inteligencji... doskonałość pod każdym względem... taka teoria ewolucji jest ze wszech miar słuszna i nad wyraz optymistyczna :sweetCyb:
  2. na Dobranoc... ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/119/8b9fc474be82941e.jpg[/IMG][/URL] ...naga prawda... :mdleje:
  3. Witaj Akucha :lol: ... listek samotny... już chyba ostatni w magicznym m. :roll: :hmmmm: taaak... na pozór to białe pieski... nawet po zwiedzaniu kominka od środka ;) ... a tak naprawdę to... białe czy czarne, czarne czy białe... ...pasterz pasł owce... przechodził wędrowiec, przystanął i rzekł: - ładne masz stado owiec pasterzu... a jaką drogę przemierzają, z Tobą codzień twoje owce? - które, białe czy czarne? - białe - hmm... białe to jakieś cztery mile dziennie - a czarne? - czarne też - a ile trawy zjadają dziennie? - które, białe czy czarne? - białe - hmm... białe, cóż ze cztery funty dzienne - a czarne? - czarne też - a ile wełny dają na rok? - które, białe czy czarne? - białe - hmm... białe dają mi jakieś sześć funtów wełny w porach strzyżenia - a czarne? - czarne też - a można spytać, dlaczego masz ten dziwny zwyczaj dzielenia swoich owiec na białe i czarne, za każdym razem, gdy odpowiadasz na moje pytanie? - hmm... widzisz wędrowcze, bo białe są moje - aaa! a czarne? - czarne też - rzekł pasterz... :diabloti:
  4. Dobry Wieczór... obecnym i nieobecnym ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/142/ea351016df048b30med.jpg[/IMG][/URL] [quote name='Bila']Eee tam przesadzasz na pewno, ja nie mam głosu, a śpiewam... czasami:diabloti:[/QUOTE] [quote name='Bila']A np. jak jestem wściekła:evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Bila']Albo mam głupawkę:diabloti:[/QUOTE] Bila :loveu: wiemy już że śpiewasz, wiemy kiedy śpiewasz, ale nie wiemy [B]co śpiewasz[/B]? :niewiem: [quote name='Bila']Ale śliczna, szuka domu?[/QUOTE] :fadein: śliczna, kochana i niestety a może raczej stety - szuka ... no przeca inaczej nie pokazywałabym Bilbo tej labkowej laski :razz:
  5. Czy propozycja "wsparcia finansowego" dawałaby Rinkiemu szansę na hotel?
  6. w brew uczuciom Ori... ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/231/ade7235f51abecb1med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="1"]... może Bilbo chce siostrzyczkę :razz: przesłodką 14 miesięczną mini-labkę?[/SIZE]
  7. [quote name='Maupa4']A kiedy śpiewasz ? :cool3:[/QUOTE] Popieram pytanie :razz: [quote name='Maupa4']Przecież stale powtarzam, że jestem leniwa ... leniem jestem koncertowym ... :eviltong:[/QUOTE] No, no, no Jędzo :mad: tylko w temacie śpiewania... Matko Dziewięciu Wspaniałych Alternatywnie Zdrowych ;)
  8. [quote name='Maupa4']Bo ja jestem odpowiedzialną właścicielką niewidomej od urodzenia Migotki ... I [B]niekoniecznie bym chciała żeby ona na dzwięk mego głosu chowała się w najdalszy kąt ...[/B] i dlatego na przykład nie śpiewam "kołysanek". :hmmmm:[/QUOTE] [quote name='Bila'][B]Eee tam przesadzasz na pewno[/B], ja nie mam głosu, a śpiewam... czasami:diabloti:[/QUOTE] Bila ...to są wykręty, kompletnie bezpodstawne autoszkalowania - bez dowodów... domysły, niepoparte realnym doświadczeniem... śpiewające lenistwo :eviltong:
  9. [quote name='Maupa4']:hmmmm: Przeca on ... głuchy ...[/QUOTE] [quote name='Bila']Muchomor głuchy, ale inni słyszą:p. Śpiewać można:p. Witanko, Luiza:loveu:[/QUOTE] Witaj Marto :loveu: :hmmmm: ...kto będzie chciał/nie chciał to usłyszy... a Mr. M. rytm w kołysaniu wyczuje... resztę sam sobie dośpiewa ;)
  10. Dobry Wieczór Paniom ;) [quote name='Maupa4']... Zlecono również: trzymanie w pionie po kazdym posiłku przez pół godziny. ... [/QUOTE] Jak nie to ... to owo... :mdleje: [SIZE="1"]...no to macie śliczne maleństwo na czterech łapkach... odbijanko po posiłku, noszenie na rękach, kołysanie, bawienie... śpiewanie?[/SIZE] :roll:
  11. [quote name='Maupa4']W poniedziałek cwiczyłam ... i starczy. [B]Co za dużo to niezdrowo ...[/B] :eviltong:[/QUOTE] ...od przybytku głowa nie boli... :eviltong: Dobranoc.
  12. [quote name='Maupa4']Reglamentacja nastała bo ... bo trzeba wymyślac opisy do zdjęc ... :placz:[/QUOTE] ...w naszym wieku to trzeba trenować intelekt :diabloti: i zawsze możesz wstawić 10 kropek... ale proszę... nie rób tego :sg168:
  13. ... jeszcze jedno? reglamentacja nastała? :placz:
  14. Dobry Wieczór :lol: piękne, [I]stateczne[/I] klimaty...;)
  15. Jakaś abstrakcja... :crazyeye: no to trzeba zacząć szukać mniej moherowych sąsiadów - macie siebie - dacie radę.
  16. Dobranoc :loveu: no to my też pewnie zaraz mykamy i też bez bigosu :placz:
  17. [quote name='Bila']Wiesz jakbym go wzięła ze sobą do łóżka, to już bym go nie zobaczyła, bo Bilbo śpi ze mną:diabloti:[/QUOTE] no to albo bigos albo łóżko :diabloti:
  18. no jak mogłaś! zostawić bigos samotnie w kuchni... Bilbo pewnie wył tak na pocieszenie/wsparcie dla samotnego bigosu :roll:
  19. Spałaś z bigosem? :crazyeye: ...zaczynacie mnie niepokioć ... ja też lubię bigos... ale bez przesady :diabloti: [SIZE="1"][COLOR="silver"]...Maupa robi pyszny... a Paulina i Karol nie są kutwy, na szczęście tyle same nie pochłoną[/COLOR][/SIZE] ;)
  20. [quote name='Bila'][SIZE=1]Szczytem wszystkiego było kiedyś wycie o 3 nad ranem do bigosu:angryy:[/SIZE][/QUOTE] no a dlaczego? dlaczego prowokujesz psa bigosem i to o 3 nad ranem... :diabloti:
  21. [quote name='Bila']no ale jakby były Rosenthala, to... pewnie ładne by były:roll:[/QUOTE] nooo :fadein: :roll: [quote name='Bila']Ja zwariuję:angryy::angryy:. [B]Biszkopt znowu wyje[/B], że jest głodny:grab:[/QUOTE] ... ja, ja, ja Ci doradzę :B-fly: ...tylko spokojnie... udawaj że nie słyszysz :diabloti:
  22. [quote name='Maupa4']Duża to już nie będziesz ... trzeba było rosnąc i dorosnąc jak był na to odpowiedni czas ... [/QUOTE] no nurtuje mnie to przeokrutnie :-( kompleksy siakieś chyba :oops: ale tak się pocieszam, że lepiej chyba być niedojrzałą niż przejżałą :diabloti: wiem, wiem... tak żle i tak niedobrze czyli [I]złoty środek[/I] :mdleje: [SIZE="1"][COLOR="silver"]i w tej pozycji już zostanę...nie ma szans[/COLOR][/SIZE]
  23. [quote name='Bila']No nie do mnie:shake: Za ciemna jestem:evil_lol:[/QUOTE] A nie znasz kogoś takiego? :evil_lol:
  24. [quote name='Bila']Prezentacji nocników w gazecie nie ma:evil_lol:[/QUOTE] Marto :mad:
×
×
  • Create New...