-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='Asiaczek']O, teraz to ja tez widzę, jak ten drapak wygląda. Tkanina taka bardziej pluszowa czy atłasowa...? Widać, że Ajlu zadowolona:) pzdr.[/QUOTE] Mi wyglada na taka obiciowa, jak kanapy.... Bardziej pluszowa....
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
A on nie jest już adoptowany??? -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']W razie, gdyby zaczął hałasować, to na allegro widziałam niedawno obroże antyszczekowe za ok 20 zł. Nie wiem tylko, czy faktycznie one działają?[/QUOTE] Właśnie ja kupiłam...;) Ja tak myśle, ze jak ma skłonności do przegryzania smyczy to może mu łańcuszek kupić? A to szczepienia na wscieklizne? -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
W sumie to dobrze, ze przyjedzie w piątek wieczorem, bo w weekend będzie miał towarzystwo cały czas... -
[quote name='aga_w'] Osoby ze Szczecina któe chciałyby odwiedzić p. Marię, porobic ze mną inne zdjęcia czy opisy, zobaczyc koty i ich stan (moze sa tu fachowcy) prosze o kontakt na pw - podam adres[/QUOTE] Aga masz przepełnione skrzynkę. Może uda mi sie pomoc, ale reszta na pw. We czwartek do 17 mam czas
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Mała Nikola już została przeszkolenia jak sie psiakiem zajmować... Zostaje tylko trzymać kciuki, żeby mocno nie halasowal w domu, bo to nowi lokatorzy i niektórzy sąsiedzi dość niemili są.... -
Piękna Onka już we własnym domku,ale wciąż potrzebuje pomocy!!!
magdola replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']A ja bym wypróbowała najzwyklejszą smektę,dzieciom ją podaję ,więc i psu nie zaszkodzi ;)[/QUOTE] Jasne my tez podawalismy, ale proszek tez mogę przekazać mam go od weta i bardzo szybko hamuje. Robi sie podobnie jak smekte i podaje kilka razy dziennie -
Wiedziałam, ze pomozecie :) trzymam kciuki Gdyby była potrzebna porada w sprawie grzywki z pseudo to sie polecam. Tez mam sunie z pseudo.
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
magdola replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Melduję sie, będzie miała kolejne ogłoszenia... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Mi to bez znaczenia, tylko dt wolałby w niedziele bo ma wolne od pracy... Ale sie jeszcze dowiem... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak'] Trzymajcie kciuki, żeby wrócił, to go uwiążę przy budzie - do piątku jakoś się przemęczy... ...[/QUOTE] To w sumie kiedy on sie w podróż wybiera? -
U mas podczas jednego zabiegu: usunięcie guza z listy mlecznej, zoperowanie przepukliny, sterylizacja, zdjęcie kamienia nazebnego, podczas zabiegu specjalna narkoza bo suka chora na serce. Miała wtedy ok 9-10 lat
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
W Tomaszowie Mazowieckim przebywa takie cudo! [B]IMIĘ:[/B] [B]Kaja[/B] [B]WIEK:[/B] 4 lata [B]ROK URODZENIA: [/B]2008[B] ROZMIAR (S/M/L/XL):[/B] M [B]CHARAKTER:[/B] Prześliczne, kudłate, ufne stworzonko. Cudowne kudełki, oczka żywe i bystre. I ogonek rozmerdany. Chyba nie było jej źle w tamtym domu? Aż do momentu tej strasznej awantury? Kaja jest psiakiem ufnym i opiekuńczym. Opiekuje się młodszym od siebie Rudim z którym wcześniej mieszkała. Bardzo lgnie do ludzi. Taka przylepka. Sierść ma zaniedbaną, nikt nie zwracał na to pewnie uwagi wcześniej. Ale troszkę pracy i będzie cudownym, kudłatym psiakiem. Kaja została wraz z trójką innych psiaków zabrana w czasie karczemnej awantury. Interwencja. jeden z 4 psiaków nie przeżył. Awantura była bardzo ostra, dochodziło do rękoczynów przy użyciu niebezpiecznych narzędzi. Odbiło się to na jednym z 4 psiaków, miał złamany kręgosłup. Kai się udało.Kaja jest to pies średni,pod kolano. [IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/12003/produkty/04_24_Kaja.jpg[/IMG] -
Z tego co wiem to pp nie wystawissz jako hl. Pp maja rożne typy włosa, jedne bardziej miękkie ( bardziej preferowana bodajże) ale trudniejsze w pielęgnacji, drugie sztywniejsze i grubsze. Wiecej info powiedzą profesjonaliści, ja miałam dwa pp o różnej strukturze włosa, i tez dzięki jednej z hodowczyn dowiedziałam sie o tym :) jeśli ogłoszeń pp to nie będzie takiego efektu jakbyś miała hl lub semi, dość szybko zarasta;) aczkolwiek do "pełnej" długości włosa trzeba poczekać dość długo. Dla mnie pp w pełnej szacie jest bardziej efektowny niż bez, ale potrzebuje duzo wiecej uwagi i pielęgnacji...
-
[url]http://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/1130[/url] Wydaje mi sie to shih-tzu...Lub coś podobnego...
-
Piękna Onka już we własnym domku,ale wciąż potrzebuje pomocy!!!
magdola replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Ja tez mam fajny proszek na biegunki... Mogę przekazać, tylko jest pogryziona etykieta... -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ale pannica wydoroślala.... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Kamień z serca to mało powiedziane! Bałam się, że coś złego mu się stało (bo tak w tym tel facet mówił - że pies wychodzi na ulicę, błąka się i coś złego mu się przecież może stać!)...[/QUOTE] Wrrrr.... A tak bałam sie wejść na wątek....:multi: Jeśli telefony sie powtórzą to i tak można zgłosić ta sprawę... Przypomnialo mi sie, ze podobnie było u Agnieszki 32, tez telefon, groźby od sąsiada i zaginięcie psow, tylko, ze tam skończyło sie brakiem wiadomości o psach.....:( -
[quote name='*anusia&ajlu*']no coś ty chcę handlować ciuchami tak jak kiedyś miałam sklep z odzieża ale teraz chce sprzedaż internetową :) dzięki :) a teraz na dole drapaka śpi Ajlu haha ona tez zadowolona ze ma nową moiejscówe do spania :)[/QUOTE] No to nie życzę powodzenia, żeby nie zapeszyc..:evil_lol: Ale nad tymi darpakami powinnas sie zastanowić.... :)
-
Ej, fajny... Myślałas o tym biznesie? :diabloti:
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']wróci, wróci, wróci. Wróci ?[/QUOTE] Musi! :cry:..... -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
magdola replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Taaaaa.... Ale najlepsze w tym wszystkim jest to, ze schroniskowe psy bez smyczy mogą chodzić ;) -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Może wróci, może znowu gdzieś za suka poleciał...:( -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Ojej..... Wróć maleńki....:-( -
[quote name='Korenia']Azis jest więszky od Saidi i jest masywniejszy, Morka łatwo, bo ma pręgi na pysiu, Dalej Ada, ponieważ ma ciemniejszą kufę niż Azis i Saidi, no i lasencja Saidi na końcu :)[/QUOTE] A mi sie i tak wszystkie podobają :) Najbardziej ta, która jest najbliżej, namacalnie Aldisia:diabloti: