-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='PannaAnna']Yh. Niestety szansa na fajny DS przeszła Tymkowki koło nosa :-(. Zastanawiała się znajoma mojej mamy ale jednak stwierdziła, że raczej mały nie dogada się z jej ONkiem itd...[/QUOTE] Jeden ds "ode mnie" nie odzywa sie ....pomimo, ze przed wysłaniem fotek był świetny kontakt.... Czekam na odp. Z potencjalnego drugiego ds, ale oni raczej szukają małego i białego ;)
-
[quote name='Angi']kurrrde, a ja chciałam w słoneczniki ! :lol: :([/QUOTE] A mam :multi: Czerwona w żółte ;)
-
[quote name='Jola+Rani+Sari']A ja konta do wpłaty, bo doręczono mi dzisiaj obróżkę. Rani dziękuje za ciasteczko. Skonsumowała natychmiast :)[/QUOTE] A możemy liczyć na fotkę, czy dopiero w maju? Podoba sie?
-
[quote name='Angi']Jaka jest w dotyku? :D :P[/QUOTE]Jest na polarku takim milusim. Moze być tez bez podszycia, lub podwójna tasma. Na wiosnę chce robić na ekoskorce, ale najpierw muszę ja znaleźć gdzieś w mieście, bo przez net nie kupię ze względu na jakość.... A ja muszę pomacac:evil_lol: poza tym trzy rodzaje zapiecia: metalowa klamra, plastikowy zatrzask lub polzacisk ;) Dla psiakow z dlugim wlosem nie polecam podszycia polarem. Szyje mocnymi nicmi do skór. Staram sie, zeby każda była niepowtarzalna, nie ma dwóch takich samych....mogą być podobne.
-
[quote name='Angi']też chcę, no.[/QUOTE] Siem polecam :D
-
Ciotki, czy któraś wybiera sie do Szczecina?????? Najlepiej autem. Ps. Ja szukam małego, białego i kudlatego :diabloti:
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Ciotki trzeba odpchlić i odrobaczyć dziewczynki na zimę.[/QUOTE] Poczekam jeszcze na przelew za obroze dla Neski i zrobię przelew.....tyle co mam..... -
Hyba wyskrobie jakis bazarek..... Ale pojutrze.... "Na Halabajowke" i jej zwierzyniec:diabloti:
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nemko']przypadly mi do serca, bo sama mam dwie stare sunie...slepaczki...kochane sa...Dziwie sie , ze nikt ich nie chce. Ludzie nie wiedza jak cudne sa takie psie staruszki<3 a oto przedsmak: [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/7602/3c612f88f966cabcdc15adb.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5453/beztytuuhgjhjhgj.jpg[/IMG] te i wiele innych na bazarku wkrotce!!!:multi:[/QUOTE]Czekam .... Widziałam takie na innym bazarku i miałam kupić, ale poczekam ;) " moja babcia " ma 11 lat, a od trzech lat jest z nami. Jej dni są już policzone....:( wiecej na wątku w moim podpisie, zeby nie zasmiecac ;) -
a ja chciałam się pochwalić co wczoraj skleciłam..... [IMG]http://i45.tinypic.com/azcrgh.jpg[/IMG] Ta czerwona z tyłu to dla Amoora :):loveu:
-
Szukam osoby ze Szna dyponujaca wolnym czasem. Pomoc w wizycie PA.
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Dużo tego masz? Kurcze, ja w tej chwili się nie wyrabiam z tym, co mam do wystawienia :( ale szkoda, żeby przepadło, bo potrzeby u nas też duże...[/QUOTE] Na razie mam spakowana dwie reklamówki. Chciałam sama wystawić, ale kazano mi sie tego pozbyc. To meskie swetry, dziecięce czapki, dmuchanie zabawki,rekawiczki.... -
W DT w Szczecinie zostały trzy maluchy: U ageralion: - chłopak Bono (matka chrzestna: tobciu) czarny podpalany - chłopak Fazi (matka chrzestna: tatankas) bezowy (?) U magdoli, czyli u mnie ;): - dziewczynka Pepsi - Kalla (matki chrzestne: magdola i tobciu) czarna podpalana [COLOR=#ff0000]Info o ogłoszeniach w poście #11 [/COLOR] [U][B]ROZLICZENIA: [/B][/U] [U][COLOR=#006400][B]WPŁYWY:[/B][/COLOR][/U] [COLOR=#ff0000]100[/COLOR] PLN - z Kundelkowej Skarbonki [COLOR=#ff0000]20[/COLOR] PLN - Rita 91 [COLOR=#ff0000]50[/COLOR] PLN - Yana [COLOR=#ff0000]181[/COLOR] PLN - bazarek imienny od tobciu [COLOR=#ff0000]45[/COLOR] PLN - bazarek piwny magdola (13.12.2012r) [COLOR=#ff0000]341,30[/COLOR] PLN - bazarek uczciwości [COLOR=#ff0000]52[/COLOR] PLN - BAZAREK TOBCIU [COLOR=#ff0000]24[/COLOR] PLN -bazarek tobciu -------------------------------------------------------------- [COLOR=#ff0000]813,30 [/COLOR]PLN [B][COLOR=#006400][U]WYDATKI:[/U][/COLOR] [/B]44 PLN - 4 PLN = [COLOR=#ff0000]40[/COLOR] PLN - tabletki na odrobaczanie (post #133)-4 zł w prezencie od ageralion 61 PLN - 1 PLN = [COLOR=#ff0000]60[/COLOR] PLN - wizyta u weterynarza (ageralion) 23.11.2012r (post #133)- 1 zł w prezencie od ageralion [COLOR=#ff0000]45[/COLOR] PLN - pierwsze szczepienie (magdola) 24.11.2012r (post #133) [COLOR=#ff0000]85[/COLOR] PLN - szczepienie chłopaków u ageralion 01.12.2012r [COLOR=#ff0000]64 [/COLOR]PLN - drugie szczepienie Bena -------------------------------------------------------------- [COLOR=#ff0000]294[/COLOR] PLN [U][B] [COLOR=#0000cd]STAN KONTA:[/COLOR] [/B][/U][COLOR=#800080][B]519,30 PLN[/B][/COLOR]
-
[quote name='Metheora']Miałam coś kiedyś z Lorda ale nie było super wykonane...może sie poprawili :) chyba wezmę taką brązową na próbę :) z jakiej strony zamawiacie? Teraz czekam na cztery zimowe Dogstyle kolorowe :P, szaleje :D[/QUOTE][url]http://www.lord-zph.pl/[/url]
-
[quote name='Buszki']Lord ma jeszcze jedną wadę,gubią zamówienia :roll:.Ja zamówiłam w lipcu na wystawie 3 obróżki,przedstawiciel uprzedził,że wakacje to będzie poślizg,no to czekałam.A jak już się wnerwiłam i napisałam do nich,to okazało się że nie mają takiego zamówienia,bo musiało zginąć.Ciekawe jakim sposobem skoro było zapisywane w zeszycie do zamówień,nie na jakiejś tam karteczce...Ale fakt,obróżki są super,ja mam takie dwie łososiowe,jeszcze z dawnych czasów,jak miałam dwie psice :evil_lol:.[/QUOTE] Ja sie wstrzymam chyba do czerwca :) będę w sobotę rano to myśle ze "oni"bedą i będzie wybór ;) i chyba w niedziele tez sie przejde na V gr :diabloti:
-
[quote name='Hałabajówka']Magdola na jamniczki to chyba do Cudak bo ona im skarbnikuje ja skarbnikuje Dexterowi a Kinga Nesce ;)[/QUOTE] A ja jamniczkom...............
-
[quote name='Hałabajówka']O matko kochana jeszcze mi kropić przyjdzie ;) dzięki w imieniu Nesuni :loveu:[/QUOTE] Hahaha ciotka i jeszcze mi nr konta musisz podać..... Nie mam co prawda duzo.... Ale trza Ci w koncu cosikmprzelac na zapomniane jamniczki....:(
-
[quote name='kinga']Całe ;-) Przeczytałam instrukcję obsługi - Nesca będzie dostawać po 10 kropli dziennie. Czyli jej na jakiś czas starczy ;).[/QUOTE] To sie ciesze, bo to witki od veta.... W tym momencie jedne z lepszych ;) trzymam kciuki, zeby pomogły. Ps. Starałam sie zakleic tak, zeby etykiety nie zakleic;)
-
[quote name='jamnicze']Ech, nie denerwujcie ludzi, ja do 60 musowo będę pracować, a w zasadzie, to pewnie do 65, no chyba że jeszcze bardziej wydłużą nam ten okres. :placz:[/QUOTE] Eeee tam, ja do 90 mam zamiar :diabloti:
-
[quote name='kinga'][B]magdola[/B] - kropelki dojechały :loveu:[/QUOTE] A są całe? Nie wylaly sie? Bo zamknięcie jest roz......e. Uwaga przy otwieraniu, dlatego pipetke dolaczylam.
-
Chyba sie skusze.... Ta czarno czerwona jest śliczna......:loveu: Moze kiedys tez będę takowe robić :diabloti: A na razie mam nadzieje, ze "nabywcy"nie są rozczarowani.......:roll: Szyje dopiero od 3 tygodni :oops: A na wiosnę chce robić podszyte ekoskorka i z dodatkowym zabezpieczeniem + plastikowy zatrzask..... Tylko muszem siem naumiec :D
-
Śliczna dziewczynka, ale chyba niezbyt zadowolona :evil_lol: Dzisiaj szukam dwie takie same na zamówienie i mi czerwonej nici zabrakło ;) a mam jeszcze zielone i fioletowe pszczolki ;) serduszka, usteczka i truskawki ;) a i motylki w trzech kolorach :D Ciasteczko tez dojechalo, czy listonosz zjadł? Moje dziewczyny sie zajadaja....