Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='Cudak'] Złapałam wczoraj sunię dzikuska - w wystawówce kociej przenocowała i dziś już wysterylizowana :) Została tylko jedna, ta oszczeniona... ale lata już ze 3 dni, więc maluchy pewnie pozamarzały :( albo właściciel je odnalazł i "zlikwidował"...[/QUOTE] O Matko!!!
  2. [quote name='omry']Przecież nie ma czarnych whwt :evil_lol:[/QUOTE] To Ty jeszcze mało wiesz :D A tak poza tym to zapraszam na bazarek pocztowkowy z psiakami i kosmetyki Avon, zwłaszcza zapraszam Amoora :) ....skoro już jest przed kompem.....:diabloti: A tam takie fajne suczki.....
  3. [quote name='Asiaczek']Wymiękłam..... obśmiałam się jak norka...... PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE!!!! Pewien facet miał trzy bliskie przyjaciółki, ale nie wiedział, z którą z nich powinien się ożenić. Postanowił więc przeprowadzić test, żeby przekonać się, która z nich jest najodpowiedniejszą kandydatką na żonę. Wyciągnął z konta 15.000 euro i dał 5000 każdej z nich, mówiąc: - Wydaj je według własnego uznania. Pierwsza pobiegła na zakupy: ubrania, biżuteria, fryzjer, gabinet odnowy biologicznej itd. Wróciła do gościa i mówi: - Wydałam wszystkie twoje pieniądze, aby ci się bardziej podobać, ponieważ cię kocham. Druga także wybrała się na zakupy: nowy sprzęt stereo, telewizor plazmowy, dwie pary nart, zestaw kijów golfowych itp. Wróciła do gościa i mówi: - Wydałam wszystko, aby cię uszczęśliwić, ponieważ cię kocham. Trzecia wzięła pieniądze i zainwestowała je na giełdzie. W ciągu trzech dni podwoiła inwestycję, oddała mężczyźnie 5000 euro i powiedziała: - Zainwestowałam twoje pieniądze i zarobiłam wlasne. Teraz mogę je sobie spokojnie wydać, a ty nie musisz się martwić, że na tym stracisz. Zrobiłam to, bo cię kocham. Wtedy mężczyzna zaczął myśleć... myśleć... myśleć... myśleć... (mężczyźni dużo myślą...) myśleć... myśleć... myśleć... myśleć... myśleć... myśleć... myśleć... myśleć... (mężczyźni naprawdę dużo myślą...) myśleć... myśleć... myśleć... (uff, coś długo to trwa) myśleć... myśleć... myśleć... myśleć... ... I ożenił się z tą, która miała największe cycki. Pzdr.[/QUOTE] Rozpoczeto produkcje VIAGRY LIGHT. Nie stawia, ale ładnie układa w spodniach. Zona opowiada przyjaciółce: "Mąż znowu z delegacji przywiózł nowa pozycje" . I najlepsze: Znamiona sukcesu na poszczególnych etapach w życiu: 4 lata- nie sikać w majtki 12 lat - mieć przyjaciol 18 lat -posiadać prawo jazdy 20 lat - uprawiać seks 35 lat - duzo zarabiac 60 lat - uprawiać seks 70 lat - posiadać prawo jazdy 75 lat - mieć przyjaciół 80 lat - nie sikac w majtki :D
  4. A ja Cioteczki Zaprosze na bazarek z fajnych pocztowkami i kosmetykami Avon Anew i solutions liftingujace, nowe ;)
  5. [quote name='Metheora']hahah dobre to! swoje 5.000 Euro trzeba było wydać na cycki! :P ...ja bym pewnie na psy wydała ...[/QUOTE] To tak jak ja :D
  6. Jakoś pusto na bazarku....:(
  7. Nesca, co tam u Ciebie?????? Ciotka mini bazarek strzeliła, teraz tylko niech ciotki kupują ;)
  8. Zapraszam na mini bazarek, na razie dla jamniczek, ale mam jeszcze uszykowane ksiazki na drugi, ale chyba dzisiaj nie dam rady.....:(
  9. Ciotki, zapraszam na mini bazarek.... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235623-Kartki-z-psiakami-do-20-11-2012r-ROBI-SI%C4%98!!!!!?p=19965383#post19965383"] [IMG]http://i50.tinypic.com/mwf5fl.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='whiteterrier']On jak kocha to już na całe życie :D Ale Amoor woli suczki niż kobiety/dziewczyny. Rasa ludzka jest dla niego taka nijaka :roll:[/QUOTE] Moze to taka w typie Fiony :cool3: ..."w dzien pieknoscia (suczka), w nocy zaś szkarada (ludziem)"... :evil_lol: Poza tym jak mu pozwalasz siedzieć przed lapkiem to mu okulary kup, bo chłopak sobie oczy zepsuje.....:D
  11. A ja nadal tam widzę uśmiech dziewczyny :diabloti:
  12. [quote name='Ewa Marta'] Ojej, bardzo dziękujemy za kciuki, ale brzmi to bardzo smutno, co napisalaś:-( Czy to też był gruczolakorak?[/QUOTE] Tak tez, poza tym jeszcze duzo innych schorzeń.... Jakieś dwa lata temu był przerzut na wątrobę.... Walczyliśmy dzielnie prawie dwa lata.... Wierze w to, ze Bafinka wyzdrowieje :kciuki: Musi!
  13. Nie ma poprawy.... Podjęliśmy z mężem decyzje.... Trudna decyzje..... I siedzę i rycze, pomimo, ze jesteśmy jeszcze przed.... :-(:placz:
  14. [quote name='Gusiaczek']Ewuniu, rak to nie zawsze wyrok bez prawa apelacji. Ja, nie wiedzieć czemu, jestem dobrej myśli. Na serdeczną i pozytywną moc energii zawsze możesz liczyć. Nochal do góry, będzie dobrze!!! :) :thumbs:[/QUOTE] Mocno trzymam kciuki, zeby u Bafinki potoczyło sie inaczej niż u nas :kciuki:
  15. [quote name='Hałabajówka']Szkoda że masz takich sąsiadów... ja się strasznie cieszę że nie mam w pobliżu innych gospodarstw ;) A co z tymi szczeniaczkami znalazły się?[/QUOTE]Ja mieszkam w mieście, i tez kociaka znalazłam.....:( Na to nie ma reguły..... Ale sie zastanawiam czy Cudak operacji jakiejś nie miała i wszczepili jej jakiś magnes.....:diabloti:
  16. [quote name='Asiaczek']Nie no, ja się cieszę:), choc - tradycyjnie - pozostal niedosyt... Pzdr.[/QUOTE] A ja sie zastanawialam, ze sie chyba nie znam.... Takie wyniki ! To tez sie ciesze ;) bardzo:) i gratuluje :D Asiaczki góra !:multi:
  17. Tak czy siak gratulacje!
  18. [quote name='Hałabajówka'] ehhh te koty...:mad: nie chcecie adoptować... :cool3: [/QUOTE] A mojej nie chcesz :cool3: Do kompletu.....:diabloti: A kot to dla mnie nowość. Strasznie mnie zadziwia..... Raczej ta różnica psio-kocia.....:razz:
  19. [quote name='jamnicze']Jaki pocieszny :) A są czarne westy? Jakiś czas temu dowiedziałam się, że są białe i chyba brązowe (ale tego nie jestem pewna) szkoty. I nie, nie, to nie to, dla mnie szkot musi być czarny :diabloti:[/QUOTE] Szkoty są pszeniczne;) znajoma ma w hodowli :D
  20. Kurcze, ale świetne fotki......:loveu: UWAGA! NIESPODZIANKA :eviltong: mieszaniec yorka z czarnym WEST TERIEREM:diabloti: [URL]http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/51,88319,10403634.html?i=36[/URL]
  21. Szukam pisaczka białego i chetnie kudlatego. Potrzebna pomoc w dowozie do Szczecina i psiak musi być łagodny do dzieci.
  22. [quote name='Korenia']Ja tu przyszłam na wyniki, a tu pusto ;)[/QUOTE] Asiaczek kaca leczy, albo do niego nie dopuszcza chyba......:diabloti:
  23. [quote name='__Lara']no właśnie.... i fajnych kociaków.....[/QUOTE] Ja tez mam fajnego kociaka :diabloti: .....jak śpi!
  24. [quote name='Cudak']:) [B]magdola[/B] - każda złotówka na wagę złota![/QUOTE]Z bazarku wyszło 32 zł. Teraz muszę policzyć, podważyć i wysłać;)
  25. [quote name='__Lara']Jakie fajne psiny![/QUOTE] Cudak ma zdolności do znajdowania fajnych psow.....tylko gdzie domki????? A to taki maly off: mieszaniec yorka z czarnym WEST TERIEREM:diabloti: [URL]http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/51,88319,10403634.html?i=36[/URL]
×
×
  • Create New...