Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='jamnicze'] Od lewej jest Saidi, potem Morek i Azis. Saidi za 2 tygodnie skończy 5 lat :loveu:, chłopaki są równolatkami o rok młodszymi od Saidi. Może twojego męża zmylił pysk Morka, bo to trindelek :lol: [/QUOTE] Mój TZ na to: "widocznie za duzo pije % i zniszczony jest :D"
  2. A moze zrobię na czarnej taśmie i zielonym polarem podszyje.....hmmmm
  3. Tak w przyszła. Prawdopodobnie po południu, ale jeszcze dokładnie nie wiem. Teraz tylko trzeba trzymam kciuki za wizytę pa.... A miał być maltanczyk ;) Aniu zmierz mu proszę szyjke.
  4. [quote name='PannaAnna']Już rozmawiałam z Magdolą ;). Pozytywne wieści, bo do Wielunia mogę spokojnie małego dowieść ( siostra do Wrocławia będzie jechać i się zabierzemy ;)) . Mowa była o przyszłej niedzieli? Jeśli tak to powinno się udać. Rozmawiałyśmy tez o kastracji. Tutaj mam trochę wątpliwości, bo nie wiem jak czasowo by się udało z tym wyrobić, poza tym nie wiem czy nie lepiej poczekać jeszcze troche z kastracją Tymusia, naprawdę jest młodziutki. No i z pieniędzmi teraz średniawo u mnie... A dla jasności to to jego molestowanie nie jest jakoś szczególnie upierdliwe, teraz to już na nas naprawdę rzadko zdarza się wskoczyć, może to początkowo z jakiejś niepewności wynikało, ale myślę, że u tamtych ludzi tez nie powinno to stanowić wielkiego problemu. No ale jeszcze pytanie czy ew. oni by się zdecydowali go później wykastrować... Sama nie wiem.[/QUOTE] Pani jest za kastracja. Rozmawiałam z nią. Bardzo sie ucieszyła i trzy razy pytała czy to ten sam psiak? Innego nie chce ;) Zobaczymy jak wyjdzie wizyta......
  5. Może uda mi się wziąć sunię na dt, ale szanse raczej nikłe... Poza tym, jeśli jeszcze jest sunia... Ew. Tego najmniejszego bo jestem 24h w domu . Nie wiem czy jestem gotowa......
  6. [quote name='whiteterrier']Ta czerwona wyrypiasta :loveu: Ale jak kupię kolejną czerwoną obrożę to brat mnie wyklnie :o[/QUOTE] Będą bałwanki, tylko są beżowe i tak sobie myślę, że na taśmie w kol. khaki zrobię i ew polarem bezowym podszyję?????
  7. [quote name='gosiaja']Chlopaki sa o rok mlodsi od saidy[/QUOTE]Ha! Miałam rację:multi: A teraz się pochwalę i pożalę:( [IMG]http://i48.tinypic.com/n3668x.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2ekky9l.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/ao4ylj.jpg[/IMG] Coś dla partiotów: [IMG]http://i45.tinypic.com/29uzrdj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2vmx7oh.jpg[/IMG] Dziś w nocy odeszła moja sunia ['] :placz:
  8. [quote name='whiteterrier']ja czekam na bałwanki albo renifery ;p Ale pokaaaż [/QUOTE] [IMG]http://i48.tinypic.com/n3668x.jpg[/IMG] Reniferów nie mam :( [IMG]http://i49.tinypic.com/2ekky9l.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/ao4ylj.jpg[/IMG] Coś dla partiotów: [IMG]http://i45.tinypic.com/29uzrdj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2vmx7oh.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Czoko'] odeszła 14-letnia aussie Choco. [/QUOTE] dzsiaj odeszła moja kruszynka Liza [']...:(
  10. [quote name='Ellig']Świetnie,ze mozesz zrobic wpa. Bardzo mi przykro z powodu odejscia Twojej suni, niech biega szczesliwa za TM [*] Telefon Ani z pierwszego postu:[SIZE=2]Kontakt : 516169156[/SIZE][/QUOTE]Widzisz, nawet telefonu nie widziałam :( Dzięki Wstępnie jestem umówiona na przyszly tydzień na WPA. Jeśli wypadnie pozytywnie, to albo mały, albo inny psiak skorzysta :)
  11. Ostatnia fotka mojego słoneczka: :placz: [']
  12. [quote name='Ellig']A co z wizyta przed adopcyjną?:)[/QUOTE] Jak tylko dostanę info od Ani natychmiast spotykam się z Panią.Mogę umówić się z inną z cioteczek ze Sz-na. :) Dzisiaj odeszła od nas sunia w nocy i mogę czasem pisać głupoty... Aniu, wyślij mi na PW swoj nr tel ;)
  13. Eliza odeszła we snie [*]... Przyszła do mnie, do łóżka.....dawno tak nie robiła.... Wzięłam ja i przytulilam jak zawsze gdy było gorzej.... Przed chwila sie obudzilam.... Ona już nie :( jeszcze była ciepła.... Miała lekko otwarte oczka..... Miałam iść dzisiaj do veta na konsultacje, bo od dwóch dni była duża poprawa, teraz już wiem dlaczego.... zesiusiala sie pod siebie... kochanie.... Dlaczego życie jest takie okrutne?????? Biegaj teraz szczęśliwa po Zielonych Łąkach za Teczowym Mostem z Łilma... Teraz nic Cie nie boli, nie jesteś glodna.... Na zawsze zostaniesz w moim sercu.... [*]... Została pustka...
  14. Ja Wam jutro pokaże co dzisiaj sklecilam ..... Dwa komplety niestety w czerwonym kolorze i kilka obrozek ;) ale mam [B]w choinki ;)[/B]
  15. Aniu proszę określ się :) Mam transport w przyszlą niedzielę z Wielunia... do Szczecina..... tylko nie wim co robić? Jakby co to pisz pw :) Buziaki, wymiziaj malenstwo ;) Pzdr
  16. [quote name='gosia2313']Zależy w jakim wieku i jakie są te dzieci. Bryś jest psem wylęknionym, potrzebuje spokoju, może później by z dziećmi było OK, ale jak na początku mu wyskoczą z rękami i będą chciały głaskać i przytulać to nie. Wiadomo, że jeśli ktoś ma na myśli dziecko 16 letnie np. które jest ogarnięte i rozumie co się do niego mówi, żeby psa nie przytu,ać bo się boi to myślę, że OK. Tylko to trzeba by z dziećmi przyjechać na spacer. Bo ostatniej rodziny z dziećmi właśnie Bryś się bał i behawiorystka odradzała im tego psa.[/QUOTE] Oj, to nie ryzykuje, zwłaszcza ze odleglosc tez niemała ;) a dziecko w wieku przedszkolnym....
  17. [quote name='PannaAnna']Mała aktualizacja : W poniedzialek miał być u mnie Pan w sprawie Tymka. Nie zadzwonił, nie umówił się, nie przyszedł. To samo z tą kobietą o której pisała Ellig. Ja nie wiem jak można być tak niepoważnym, najpierw się wstępnie umawiać, a później zero odzewu...:shake::angryy: Była u mnie tylko jedna Pani ale sama nie może malego wziąć, po prostu się przejęła i przyszła go zobaczyć i miała popytać ludzi. Było też jakieś zainteresowanie kogos od Magdoli, ale nie wiem jak teraz no i wielkim problemem jest odległość... Teraz mały sobie smacznie śpi, a ja chyba porobię trochę ogłoszeń.[/QUOTE] Pani ode mnie nadal bardzo zainteresowana.....to nie wiem czy szukamy transportu czy robimy ogłoszenia..... A jest szansa,meby małego gdzieś dowieść? Np, gdyby Pani pociągiem pojechała?????
  18. Cioteczki, przepraszam, jestem tu z sygnaturki którejś z ciotek, ktora zagladnela na bazarek..... Czy Brys moze mieszkać z dziecmi?????
  19. [SUP]A ja potrzebuje daty / roku urodzenia psiakow, bo sie z TZ em kłóce..... Stwierdził, ze ten pośrodku jest stary :D[/SUP]
  20. [quote name='Cienka']U mnie półzacisk by nie zdał egzaminu Pina robi osła i szamocze głową by się wyswobodzić.[/QUOTE] A ja nie próbowałam, chyba ze względu na długi wlos..... A tak wogole.... Co ja tu robię????????????
  21. [quote name='whiteterrier']Haha, ja mogę coś podrzucić do bazarku jak znajdę coś bo mam tych gówien od cholery a połowy nie używam :) No i nikt się ze mną tam nie licytuję, apfe :c[/QUOTE] To moze dorzucisz cosik:cool3:, ja dzisiaj pól dnia przesiedzialam na zaproszeniach.....:(
  22. [quote name='Czoko']Gratuluję!!! Zaglądam tutaj rzadko. Spotykam prawie wszystkich na FB chociaż w rożnym nastroju - odeszła 14-letnia aussie Choco. Dziś zmusiła mnie sytuacja bo kończy sie głosowanie w ankiecie wewnętrznej do KrakVetu - chciałam pomóc Mamie misieek z olkusza.... jeszcze do jutra do 11:18 ma szansę! Pozdrawiamy Ewa&Choco&Nero[/QUOTE] Na mamę Misieek zaglosowalam..... [*] dla Choco.......:(
  23. Dzieki za odwiedziny. Kosmetyki zawsze oddawalam mamie, ale jak jej oddać, jak od niej dostałam....:diabloti: PA na Bazarki zapraszam, zapraszam.... Mamy ponad750 zł długu:( każda złotówka na wagę złota....
  24. Jamniczek, pies ma mieć na smyk z luznym zaciskiem, a jak chce uciec to skup i nie moze ;). Chcesz to Ci zrobię:) hihihi dzisiaj taka fajna w truskawki oddałam........:loveu:
  25. [quote name='Cudak']Miałabyś ewentualnie miejsce na DT?[/QUOTE] Ja bym miała.....:) ale jeszcze niepewne
×
×
  • Create New...