[quote name='Diuna B.']Według mnie to taki lżejszy typ basseta,widziałam bardzo pododobnego na wystawie w Krakowie,ale nie pamiętam co to był za basset:oops:[/quote]
wg mnie tez, chociaz kolory ma jak beagl
ale na jednym zdjeciu wyszla jak latajacy pies - a to przeciez bsset :)
[IMG]http://i42.tinypic.com/1z6sdmr.jpg[/IMG]
prosimy innych o opinie :)