Hejka :cool3::cool3::cool3:
[url]http://i39.tinypic.com/30tj76t.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[url]http://i41.tinypic.com/zo9ndg.jpg[/url] cud, miód :loveu::loveu::loveu::loveu:
[url]http://i44.tinypic.com/hvat89.jpg[/url] śliczny, cudny, przepiękny, piękny :loveu::loveu::loveu:;) nic tylko schrupać :evil_lol:
mizianko dla Froda ;););)
pozdrowienia odemnie i Koki ;);)