[quote name='sadus5000'] gdyż szczeniak ma około 4 tyg. [/QUOTE]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
przeciesz ten szczeniak jest jeszcze za młody :-o:-o
szczeniaki można brać do nowego domu jak mają 8-9 tygodni albo jeszcze starsze :)
a co do jedzenia to polecam karmy royal canin, eukanuba, acana, purina pro plan:) i możesz jeszcze zrobić tak, że suchą karmę rozmoczyć w gotowanej wodzie i zrobić taką "papkę" ;)
a był już szczeniak zaszczepiony i odrobaczony???