[quote name='asskasiek'] dobrze że wrócił do Boguchwały, przecież to jedno z lepszym schronisk w Polsce :) psiaki mają najwspanialszą opiekę, każdy pies traktowany jest dobrze, każdy pies chodzi na spacery, każdy pies jest wygłaskany, każdy pies ma pełną michę dobrego jedzenia.
[/QUOTE]
askasiek dzięki wielkie, to dla nas wielki komplement, robim co możem, ale też mamy świadomośc tego, że wciąż jest jeszcze wiele do zrobienia, tak, żeby było jeszcze lepiej..np.teraz dyskutujemy o tym, żeby jakoś wywalczyć kasę w gminie na czipowanie psów i czytnik do czipów..to sie tak wydaje, ale z urzędnikami trzeba się "omordować", połazić, przekonać....ale to tylko nieliczni niestety rozumieją