Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. Kochani mam jeszcze jedną pilną sprawę!!! Paulinka , która zaadoptowała naszego dziadka Magika jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej, nie chce się rozpisywac na ten temat w szczegółach, bo nie wiem czy sobie tego życzy, ale na prawdę potrzebuje wsparcia. Jestem przekonana, że dziadek dostaje od niej wiele miłości, serca i wspaniałej opieki, ale jak sami wiecie istnieją również potrzeby wymagające finansów. Ona ma cztery psiaki, jeden z nich jest teraz chory na boreliozę... W każdym bądź razie zwracam się z prośbą do wszystkich którzy bywaja na naszym wątku o pomoc dla Paulinki, wiem, że teraz jest cięzko wszystkim, ale jeżeli ktos może cokolwiek pomóc to na pewno będa bardzo wdzięczni. My ze swojej strony : tzn Stowarzyszenie Cztery Łapy zakupimy dla Magika trochę karmy mokrej i suchej, Justynka obiecała podarowac Magikowi duzy słoik witamin, jeżeli ktos chciałby się jeszcze jakoś dorzucić do tej pomocy to dawajcie znać, tutaj na watku, do mnie na PW, jak chcecie, myśle, że wspólnymi siłami jakoś uda nam się wspomóc to potrzebujące "stadko", wiem, że przydadzą sie im nawet posłanka dla psów, może jakies kocyki, jak ktoś cos ma na zbyciu to byłoby super :) Magik u Paulinki - nie ma to jak spokojny sen na słoneczku :) [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8804/90265533591390984495410.jpg[/IMG] więcej wieści na jego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235588-To-niewiarygodne-ale-dziadziu-Magik-ma-wspaniały-dom!!!!/page8[/URL] [B]Kto ma konto na FB może pomóc jeszcze w taki sposób[/B] - Paulinka bierze udzał w konkursie foto na FB, można polubic jej fotkę, udostępnić, do wygrania jest posłanko dla psa, które dostanie Magik :) To jest fotka, która nalezy polubić i udostępnić z prośbą o polubienie :) [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=340423042727374&set=o.159791557499388&type=1[/url]
  2. Sonia trzymaj się !! [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]ja zapraszam na bazarek ksiązkowy dla Sońki!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242930-Książki-Books-Knigi!!!!!-na-hotel-i-szkolenie-Soni-Do-10-maja-21-00?p=20798578#post20798578[/url][/B][/COLOR][/SIZE] reklamujcie dziewczyny ten bazarek plisss :)
  3. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Zapraszam na książkowy bazarek dla naszej Soni, która bardzo potrzebuje wsparcia finansowego!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242930-Książki-Books-Knigi!!!!!-na-hotel-i-szkolenie-Soni-Do-10-maja-21-00?p=20798578#post20798578[/url][/B][/COLOR][/SIZE]
  4. mam wrażenie, że wręcz przyciągnie to jeszcze większą liczbe bałwanów, bo oni przecież wszyscy są przekonani o swojej zajebistości, a to my jesteśmy "pokrzywione"
  5. ja mam wciąż jakies telefony o niego, myślałam, że już wszystko przerabiałam, ale tym razem rozmiary bezmózgowia dzwoniących przechodza ludzkie pojęcie, dodatkowo nie daja sie Ci ludzie tak łatwo zbyć, nie sa w stanie zrozumiec dlaczego nie damy psa na malutkie wynajmowane mieszkanie, ani do spania do kotłowni i dyskutują ze mna, odgrażając się, szydąc...mówię Wam..jestem wykończona, wczoraj tez jeden mądry zażądał, aby natychmiast pojawić się w przytulisku bo on chce zobaczyc tego psa, Ci ludzie nie są w stanie nawet określić w sprawie jakiego psa dzwonią, tylko hasło: ja w sprawie tego psa, i zgaduj zgadula, jak pytam jakiego, to mówią tego dużego czarnego....nie mam po prostu siły już
  6. Agula jak dla mnie ok, oczywiście bez podniety :D Nikt mi nie przychodzi do głowy z Niska w razie czego...
  7. Gdyby nawet przeszła na inny wybieg to nie sądzę żeby Bączek lub Mudżin ją zjedli, strasznie merdają do siebie ogonami
  8. Wpatrzona w wiewiórkę : [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9754/47694843079200307412035.jpg[/IMG]
  9. Kajka spędza dnie na wybiegu z Terciem, szczęśliwa z tego powodu chyba :)
  10. z tym pierwszym domem kicha :D w międzyczasie był też już drugi "zakochany" dom, już miał przyjeżdżać, już był w ogródku, już witał się z gąską....i echo :D no i dzis byli nim zainteresowani, ale w domu drugi pies i przy próbie poznania się chłopaków było jednak małe zwarcie ( wg mnie z winy to tamten zadzierał, a Mudżin przeciez nie będzie stał jak cielę ;) ) ... tak więc Mudżin nadal czeka na ten jeden jedyny [B]jego[/B] dom
  11. I co ? okazało się że księżniczka chodzi jak paralityk bo ubranko ją paraliżuje:mdleje: ...a my wszystkie w nerwach:lol: jak dobrze pójdzie to w piątek lub sobote w przyszłym tygodniu jedzie do nowego domu, musi być ładnie wygojona, żeby przy szaleństwach z drugim psem nic się nie nadwyrężyło;)
  12. :D wariatki :D a Szirce to się znowu porosło, nie ?
  13. Domek jest ok, ludzie bardzo sympatycznie, na poziomie, zreszta byli juz w przytulisku, ogladali Majkę i bardzo im sie podobała, jest porządne ogrodzenie, ich psiak nie lubi wchodzic do domu, w zimie go na siłę zaciągają, pozostaje kwestia, aby Majka i Baster przypali sobie do gustu. Nie wiem tez jak Majka sie czuje, Jadwinia była dziś troche zaniepokojona, bo Majka jakos dziwnie chodziła, mam nadzieję, że Justynka była ją obejrzeć.....ech ile to jest nerwów z tymi psiakami...
  14. [quote name='Becia66']matineska jeszcze w styczniu prosiła o nowe zdjęcia i nawet nie wiem czy je otrzymała...[/QUOTE] otrzymała, otrzymała, piękną sesję, która jest na tej stronie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223682-Ślepek-Muki-co-ze-mną-będzie/page12[/url] wydarzenie trzeba "hopać" wg mnie im częściej tym lepiej, ja tak codziennie, lub co drugi dzień Magika i Tarę "hopałam" wklejając jakieś dramatyczne zdjęcie lub łzawy wpis.....na FB sa miliony psów już, nie łatwo się wybić, przebić, zostac zauważonym....
  15. [quote name='Becia66']napisalam na ten mail i dostałam taką odpowiedź [COLOR=#000000][FONT=Verdana] [B]Witam, [/B] [B]strona jest na ukończeniu, jednak potrzebujemy jeszcze opisów do podstron (czyli tego co chcecie żeby na niej było) oraz zdjęcia i opisy psiaków, aby informatyk, który robi strone mógł ją w pełni przygotować. [/B] [B]pozdrawiam, [/B] [/FONT][/COLOR][/QUOTE] Beciu no właśnie chodzi o szczegółowe materiały , co ma być pod każdą zakładką, czyli trzeba powysyłaś opisy psów + foty, opisy kotów + foty, tekst do zakładki co zrobic jak zginie pies itp. itd.
  16. Świetnie i fajnie, ale dalszego ciągu, czyli potwierdzenia na 100% nie mam :D
  17. Możeby to zebrał, wydał i pławił się w bogactwie...:hmmmm::happy1::megagrin:
  18. Pamiętniczek Bugiego wciąga znacznie bardziej niż Grey :D :D :D
  19. Miałam dziś telefon o Mudżina, bardzo sympatyczna Pani, mieli nastoletniego teriera tybetańskiego, który niedawno umarł ( tak powiedziała) mieszkają w trójke w mieszkaniu 65 metrowym na parterze, wokół jest mnóstwo terenów do spacerowania, pani pracuje w domu więc pies nie zostawałby sam, pani syn mieszka pod Przemyslem i mógłby go dowieźć do domku docelowego, wyjeżdżają też w lecie na działkę oczywiście z psem, pies jest u nich jak członek rodziny. Dom jest w Rudzie Śląskiej, mam miec jeszcze stuprocentowe potwierdzenie decyzji i ewentualnie terminu kiedy mógłby syn go wziąć, Pani jest gotowa na wizyte przedadopcyjną. Czy taka opcja odpowiada??? Odnośnie tej łapy..to tam jest przetarcie między poduszkami w stopie i dlatego Mudżin utyka, miejsce jest trudnogojące, ale będzie dobrze, brał antybiotyk i ma to psikane odkażającym środkiem
  20. czytałam i oglądałam te przygody juz 3 razy dziś :D Ziggi tak pięknie to wszystko ujełaś i podsumowałaś...wzruszyłam się:loveu:
  21. [quote name='Agula99']Może trzeba było dawać na mnie ogłoszenia, miałam ostatnio dobrą passę ;)[/QUOTE] Agula bardzo chetnie pozbęde się na przyszłośc tego balastu w postaci namiarów na mnie w ogłoszeniach, ale teraz jak juz sie dziewczyny "orobiły" to im nie mieszaj, ok? Nie miałam ani jednego telefonu w jego sprawie.
  22. Grey :D ...rzeczywiście :D Nie dośc, że po gaciach , to jeszcze sukienunia w strzępach :D jak na Greya przystało pasiłoby teraz wziąć dziewuchę na jakieś zakupy Bugi:cool3:
  23. no własnie, ja już miałam pytać czy są jakies wieści :) no to czekamy :)
×
×
  • Create New...