[quote name='figa33']na tym najpiękniejszym z wątków dogo , na metamorfozach , są filmiki złożone ze zmieniających się zdjęć z podkładem muzycznym , wszyscy znają te filmiki , ja zawsze ryczę jak je oglądam, może jakaś cioteczka umiała by zlożyć taki film ze zdjęć a ja bym go wkleiła na allegro ..:modla:
a może wiecie kto umie je robić?[/quote]
Myślałam nagrać jakiś filmik z nimi, tylko musiałoby to być coś takiego zza krat... bo oni przecież wesołkami są i ten filmik np. na spacerku zrobiony to w sumie nie będzie smutny... Ale ten złożony z fotek z jakąś łzawą muzyką to dobry pomysł:cool2: