Pozwólcie, że jeszcze przypomnę nasze kochane: Fizię i Fiszkę
Fiszunia - dzielna mamusia
Fizia - jedyna córunia , która domku do tej pory nie znalazła:shake: [COLOR=magenta]Fizia ma domek!!![/COLOR]
( oto jej wątek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/9-miesieczna-pieknosc-o-miodowych-oczetach-od-urodzenia-w-schronisku-135731/[/URL] )
[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/170/20090627schroniskozliwi.jpg[/IMG]
I troszke dokładam samej Fiszki - kolejnej cudownej mamuśki , która już tak długo na domek czeka...Urodę sami oceńcie, a ja tylko dodam, że to przełagodny miziak, pełen optymizmu i skory do zabawy, na pewno byłaby świetną przyjaciółką ....
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8604/wyjazddoschroniska31lip.jpg[/IMG]
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7656/schroniskoboeciao006.jpg[/IMG]
[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7796/schronisko035.jpg[/IMG]