-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Czador- psi akrobata, przegubowy- czeka na dom. ORZECHOWCE. Ma dom
majuska replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy ci zachwyceni po niego wrócili....?? -
Livia została Miss Bulwarów nad Przemszą - ma domek!!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Słoneczko do domciu hopsiaj!!! -
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Beziulek chory....Kaszle strasznie , przy okazji wymiotuje, ma gorączke...:-( Dzieciaki były z nią u weta, dostała antybiotyk i jeszcze coś tam , jutro znowu idzie, ma być dobrze, ale bidusia troszkę cierpi... -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
majuska replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Belluś hopsiaj.... -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jaki jest plan ogłaszania Neli? Już, czy jeszcze czekamy, może jakiegoś cafeanimala jej walnąć??? -
Brendy, Fiszka, Andzia , Gabi, Juka gdzie domeczki dla Was...:shake:
-
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
majuska replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Ja raczej też jestem za. Mati jutro wyrusza w podróż.....pewnie bedzie stres, ale mam nadzieje , że szybciutko sie przekona , że trafiła do psiego raju:lol: -
[IMG]http://images39.fotosik.pl/185/d5a77de418d3ee87.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/184/ce96b8bd2c35aaf6.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/185/2588621c52bd0089.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/184/c65f4b3b4486eb66.jpg[/IMG]
-
O kurcze, no to trzymam:thumbs:
-
Coś cichutko.... mam nadzieję że jednak Wędkarzowe ciotki powrócą... Może Mari dałabyś radę allegro wyróżnić. Ancia zrobisz allegro?? Ja na razie niewiele ogłaszam, ale dorobiłam chłopakowi na swoim koncie cafeanimal i alegratkę, a co tam, a niech ma..;) Wędkarz - Zwierzaki - cafeanimal.pl Wędkarz - pobity, wrzucony do rowu... ( wyróżniłam go za 1 pkt ale i tak jest na pierwszej str. w mieszańcach)
-
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
majuska replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Melduję, że kciukasy zaciśnięte!!! -
[quote name='albiemu'] Szukali podobnego ale ... jeszcze szukają.[/quote] To chyba jeszcze im trochę zejdzie, jak jak żyję, tylko na razie jednego Gucia spotkałam
-
Szczeniaczków w schronie mamy 5 sztuk. U Gabi jedna sunia została. 2 sunie podrzucone w pudełku + 2 sunie przywiezione z Jarosławia przez SM. Wszystkie podobnej urody jak te 2 maluszki na fotce ( reszta spała w budach;) ) [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9686/schronzwdkarzem090.jpg[/IMG]
-
Fiszunia swój wątek na pewno dostanie, a póki co wkleję parę fotek ze środy. Niunia siedzi sobie teraz w drewnianych boksach, została tam przeniesiona, żeby zmienić otoczenie po rozstaniu z córunią i przy okazji może się kilka razy dziennie wyszaleć po wybiegu, bo przecież wesoła i pełna energii z niej sunia: [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/4030/schronzwdkarzem053.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7299/schronzwdkarzem063.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/6782/schronzwdkarzem064.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8979/schronzwdkarzem066.jpg[/IMG]
-
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
majuska replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
że tak szybciutko pojawiła sie nowa nadzieja..:lol: -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
majuska replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o -
Fragleska to sie pomalutku zbiera ze schronu na tymczas prawdopodobnie....więcej napisze jak jakies konkrety juz będą;) A może mogłaby sie do Metra wkręcic za Frglesię nasza kochana Livutka?? ( ta z mojego podpisu...)
-
[quote name='karolciasz28']Babeczki powracam do tematu Fiszki. Tekst... hm gdyby mi ktoś napisał coś o Fiszce jak trafiła do schronu, wiek charakter,itd. to może bym coś wykombinowała. Zdjęcia, majuska będziesz za niedługo w schronisku? Jak byś była to proszę zrób parę jakiś zdjęć, wiesz będę strasznie wdzięczna. :loveu:[/quote] Mam Karolciu troche fotek i niebawem je tu wstawię ( jak znajde wolna chwilkę ) Poczekajmy jeszcze ze 2 tyg. na konkretne ogloszonka ponieważ Fiszka w przyszłym tyg. idzie na sterylkę, więc jak już dojdzie do siebie to weźmiemy sie do roboty, ok?
-
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
majuska replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
to chyba mój 600 401 564 -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
majuska replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
I ja, i ja, wrzesień tuż, tuż.... -
[quote name='alysia']Witam, Dzisiaj, albo wczoraj powinna do Was dotrzec przesylka od nas (DierenHulp Zonder Grenzen) przez Zoo-Dragon: PEDIGREE SENIOR Z DROBIEM I RYZEM 12 KG 4 worki x 12 KG (plus 4 paczki kabanosow ) PEDIGREE JUNIOR MAXI Z KURCZAKIEM 15 KG 5 workow X 15 KG (plus 5 paczek kabanosow ) Napiszcie prosze, jak paczki dotra do Orzechowców;)[/quote] Alysia! Trochę u nas ostatnio przepływ informacji słabieńko działa ;) ale już wszystko wiadomo! ( może dostałaś info na PW, ale w razie czego piszę tu jeszcze do wiadomości wszystkich ) Przesyłka dotarła na miejsce!!! Psiaki już z tych dobrodziejstw korzystają:multi: W imieniu naszym i pracowników schroniska , no i oczywiście psiaków : [B]BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B]
-
Podsumowując: Osób chętnych do pomocy jest trochę ( pomocy pod każdym względem ) potrzeba jedynie kogoś kto zacznie tym wszystkim w mądry , rzetelny i sukcesywny sposób zawiadować i kierować. Pewnie powinna to być założycielka wątku, ja tak przynajmniej myślę i na swoich wątkach to robię. Ze względu na chorobę Wędkarza pomoc mu jest naprawdę pilna !!
-
Szpilka _ odnośnie nowych piesków ze schronu udało mi się z p. Ania ustalić na razie 2 imiona: post 237 czarnuszek z pierwszej fotki to Bonus około 1,5-2 lata, pies z interwencji z tego domu co Fragleska, z psami sie nie zgadza musi być sam , do ludzi troche nieufny, ale w końcu po chwili sie oswaja i jest łagodny post 237 fota 3 to Gaja, sunia wiek niestety nieznany mi:oops: Tego wilczka z interwencji wczoraj też obejrzałam , myśle , że ma duże szanse na dom, bo ludzie szukaja czasem takich wilczków, ale musi chyba troche dojść do siebie, był wygłodzony, zapchlony , sierść powycierana :shake: A jest piękny i taki wesoły, p. Ania mówiła , że bardzo grzeczny i ładnie chodzi na spacerki.. [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5747/schronzwdkarzem071.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/419/schronzwdkarzem072.jpg[/IMG]