http://i660.photobucket.com/albums/uu321/kassska90/VIVA/DSC00907.jpg
A na tym zdjeciu doskonale widać jej RUDE nogi :oops: Ostatnimi czasy zrudziało się jej jakoś, na zdjęciech tego tak nie widac oprocz tych nieszczesnych tylnych łapek :p
Ona tylko wydaje się duża, wczoraj ją mierzyłam ma ok 46 cm.. I chyba juz niezawiele urosnie:cool3:
Tak, tak wytawiamy się, a przynajmniej sprobujemy :cool3::eviltong: Ale przed wrocławską jeszcze łódzka i w Świerklancu, jedziecie też ?
[quote name='zetah']Wysłałam zgłoszenie kilka godzin temu, a na maila nic nie przyszło... wy też tak macie? hmm, wysłać zgłoszenie jeszcze raz?[/quote]
Ja dostałam po jakichś 3-4 dniach;)
Ha! Ja wiem, Ty specjalnie wspominasz o filmiku parę dni wcześniej co by sobie "oglądalność" naklepać i odpowiedzi ;):cool3::lol:
A tak na serio to dawać już ten filmik dawać:mad:
http://img188.imageshack.us/img188/6315/34637275.jpg :lol::lol: To zdjęcie poprostu wymiata!
Może i my byśmy się pisały na sobotni spacer, jeżeli oczywście nikt by nie miał nic przeciwko.. ;) Tyle ze jeszcze nie wiem czy na 100% będziemy :roll:
[quote name='MaLLLiiNoWa665']Sorki ze was zameczam ale nie moge sie zdecydowac :angryy::angryy::angryy::angryy:
[B]Który lepszy ?????????[/B]
[B]Maltanczyk :[/B]
[B][URL="http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a3/Maltanczyk_pl.jpg"][LINK][/URL][/B]
[B][URL="http://evander.republika.pl/m_021.jpg"][LINK][/URL][/B]
[B]York:[/B]
[B][URL="http://www.pies.pl/cms_a/upload/image/aktualnosci/york.jpg"][LINK][/URL][/B]
[B][URL="http://digart.img.digart.pl/data/img/vol2/98/79/download/3347703.jpg"][LINK][/URL][/B]
[/quote]
Jak wybierasz psa po zdjęciach to najlepiej kup sobie plakat- wtedy mozesz nawet dwa! :mad:
[quote name='Dynamique']Dzięki. Musimy jeszcze popracować nad upadaniem na 4 łapy [bo nie zawsze nam wychodzi]. To jest coś takiego... :
"O mamo ja latam.... aaaaa.... nie mam skryzdeł i spaadaaam" :lol:
A ja miałam właśnie napisać że ładnie za każdym razem spada na 4 łapy :diabloti: Za dużo od niego wymagasz. Jak dla mnie ekstra, pozazdrościć jego "nakręcenia" :razz:
[quote name='Dynamique']Łiii !!! Jedziemy na zawody agility do Wrocławia z Gosią... :multi::multi::multi: [ i z którymś z moich rodziców :diabloti:]
A kiedy te zawody ? Może przyjdziemy Was obfocić:diabloti:
jeszcze jedno z soboty mam nadzieje ze go nie bylo juz:cool3:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/167/19a753cc3b4e41b9med.jpg[/IMG][/URL]
i brudnopyska Viva
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/171/9b1f7e6f11c56caa.jpg[/IMG][/URL]