A teraz może przedstawię pieski..:
1.Metka(Metaxa) (*)-
Rasa:MIX(lub Wilczur miniaturowy:))
Znaleziona i przygarnięta w czerwcu 2003r
Właściwie to ona "zalazła" mnie.
Była okropnie przestraszona i
chuda a na szyi miała zawiazany kabel-widocznie jakims cudem sie skadś uwolniła.. Nim ją osowiłam minęlo troche czasu(i wyniosłam z domu prawie cała zawartość lodówki:)) Sunia była ze mną pięknych 6 lat.. Niestety komplikacje po sterylizacji przerosly jej male cialko... ;(( Była najukochanszym piesem na świecie:) Potrafiącym niezwykłe sztuczki:)
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9b291f8bccb84860][IMG]http://images37.fotosik.pl/54/9b291f8bccb84860m.jpg[/IMG][/URL]
2.Pabelek(don Pablo)-
Rasa:Tropiciel Meksykański:))
Wiek:6 latek
Urodzony w 2003 roku,piękny,brązowy, niezwykle grzeczny i posłuszny pies,milusiński i przytulak, ale tylko dla "znanych" mu osób:)) Uwielbia wodę i bieganie za patykami oraz kazda inna rzecza nadajaca sie do rzucania
3.Reks-
Rasa:MIX(czyli owczarek niemiecki średni:))
Wiek:1,5 roku
Psisko całkiem niedawno przygarnięte ze schroniska. Kochane i milutkie, wciąz chodzące za moja noga:) I straszliwie BOJOWE jeżeli to Pablusia głaszczę a nie JEGO!!