Jump to content
Dogomania

Kateczka

Members
  • Posts

    2560
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kateczka

  1. kwestia gustu...dla mnie smieszne są flexi dla małych psów ledwo idzie to gówienko chwycić :P
  2. u mnie są dwie akity jedna 40kg, druga jeszcze 12 :P oba po lewej stronie, młoda blizej nogi-duży osłania ja z drugiej strony bo on ładnie chodzi na smyczy :) oba na flexi :) obie flexi (obie linki pow 50 kg) w jednej ręce...do czasu wolnego miejsca zablokowane zeby psiaki były blisko nogi... zalezy jak psy chodza...mlje idą grzecznie...czasem mała sie próbuje wyrwac ...wystarczy przytrzymać mocniej raczke flexi... możesz albo dwa małe po jednej stronie albo cieżki z lżejszym w jednej a najmniejsyz w drugiej bo 3 w jednej ręce sobie nie wyobrażam :)
  3. no ja dzis zamowilam 5 obrozy i szelki z DS...mialam jedną obroze od nich z dwa lata temu...wykonanie mnie nie powalilo...krzyw szycia ...kolka pordzewialy i sie zrazilam...ale dalam im dzis druga szanse bo wszyscy tu chwalicie :Pnajbardziej cieszy mnie fakt, że za te wszystkie rzeczy zapłace tyle co za szelki i obroze z Rogza :) wiec jakby co to przeboleje
  4. no nic...to trzymam kciuki za diagnoze jakąś :) tyle kotów co sie u mnie przewineło przez mieszkanie...i zawsze był jakis powód nie sikania do kuwety jednak...
  5. dzien dobry ;p a gdzie do weta chodzicie?
  6. a nerki badaliście? a zwirek inny?
  7. moje akity nie patrzą przez ogrodzenie na swiat i zyja :P nawet przez balkon nie patrzą :P psiak zawsze mozę biegać luzem...pytanie jakie jest natężenie ruchu w miejscu biegania...wierze w odwoływalnosć od zwierzyny...ale nie ufam do końca mojemu psu jeśli chodzi no o inne duze psie samce
  8. ładna jest ta zielona w motylki ale tylko s ;(
  9. fajowa...ale u mojego futra widać nie bedzie... Victoria...motylki są boskie też chce :) no właśnie i jak ja mam nie kupować małej jak tu takie rezczy pokazujecie a ja wreszcie mam suczke bo na psie to aż tak nie eksperymentowałam :P
  10. to Humilton :) ja tam nie wiem o co chodzi...preferuje nie preferuje :P młoda ma i tak mało bo sie powstrzymuje z zakupami aż urosnie :)...dzieciakom tez sie kupuje a wyrosną z rzeczy i co ? przeszkadza to komu :) ja dziecka nie mam mam za to psiaki i tak jak lubie sobie kupowac torebki tak im kupuje obroze ;) Flexi sa do 25 kg, dwie po Tanoshim wiec młoda je jeszcze długo poyżywa, umie już chodzić na niej obok dorosłego też na Flexi...nie wiem kiedy miałabym ejj tego nauczyć jak skończy rok??
  11. pewnie tak... ogólnie uwazam, że wszystkie obroze ozdobne sa po prostu ozdobne :P i jak ktoś kupuje taką nadrukowaną a sporo ich u różnych sprzedawców to musi sie liczyc z tym, ze super nie bedzie :) kwestia czy zapłaci za to dużo...to juz jego sprawa
  12. ło Boze bez przesady....myslicie, że reszta to tasiemki za 100zł z metra kupuje...to groszowe sprawy przy dużej ilosci... raczej trzeba patrzeć na wykonanie...bo ja np za MM dałabym kazdą kase...za Rogza już niekoniecznie...ale skoro ładny jest to mimo świadomosci sporego przepłacania kupuje... to rynek...jest popyt to i podaż bedzie :P a za jaką cene beda sprzedawać to w duzej mierze zalezy od tego za ile chcemy kupować. osobiscie mając pare obroży Furkidz uwazam, że to nie obroze na co dzien...materiał jest za słaby...i nie mówie tu o jakichś wyczynach...tylko zwykłym noszeniu... ale sa śliczne wiec kupuje ;P
  13. część jest na dorosłego psa jak widać :P jedna jest po Taniulce :) 3 kupiłam zanim młoda była jeszcze faktycznie w planach...na pewno za chwile wyrośnie z rogzów :P bo źle to wyliczyłam :) a reszta to Furkidz wiec nie jakiś wielki koszt...a msi sie czuć dobrze przy "starszym barcie" :P póxniej pójdą do schronu pewnie :)
  14. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ctgGW4_ryHU/UI_JRFTFbiI/AAAAAAAAAHY/nThurr_GDR8/s512/DSC01111.JPG[/IMG] i sama młoda :P
  15. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Gkag60V2Q2Y/UJmASzRxW0I/AAAAAAAAAIk/m0nKT3iujeg/s512/DSC01154.JPG[/IMG] i druga przepraszam, ze soobno ale nie mogłam wszystkich razem :( ta pomarańczowa w motylki to Taksówka :) a jeszcze idą do nas sowy z Furkidz dla młodej :)
  16. pierwsza część obroży [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OqJgKNmEjaU/UJmASGc0KTI/AAAAAAAAAIg/6B6oir0poco/s512/DSC01153.JPG[/IMG]
  17. smyczki [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-v0yv8BDpmEk/UJmAMmujIKI/AAAAAAAAAIM/HIHNl3s_P14/s512/DSC01151.JPG[/IMG]
  18. szelki Tanoshiego [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-v4LWqxm8iKg/UJmAMWOSSsI/AAAAAAAAAIU/71wrYZdQ9Rk/s512/DSC01152.JPG[/IMG]
  19. dobra juz moge :P zestaw młodej: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-C_hsPXy7EAU/UJmALb5_gPI/AAAAAAAAAII/h0EqwdKkboc/s512/DSC01148.JPG[/IMG]
  20. nie moge zdjec wkleić ;(
  21. kurcze musiałabym nowe fotki wrzucic....bo rudy dorobił sie siostry, która juz ma 10 obroży i dwie msycze :P a jest u mnie dopiero 3 tygodnie :P tano też zyskał kilkanaście obroży :P tylko nie mówcie, że nienormalna jestem :P
  22. Rogz zdecyzdownaie nie jest wart takiej cen wiec jak ich mają byc podobne to masakra ;) zdecydowanie wole Furkidz chocby miał sie zniszczyc...bo lepiej mi kupic wiecej obroży :P a dla psa ON 3 cm to max chyba....chociaż moze to moje przyzwyczajenie ...moj 40 kg akita nosi 3 cm...w 4 cm wyglada juz dziwnie...1 2,5 zreszta tez :)
  23. no dla mnie też...moja akita jest aktywna...ale nie nadaktywna...nadaje sie do pracy ale potrzebuje wytrwalszego prowadzącego...do obrony jednak odpada
  24. jakos tego nie widzę w wypunktowanych załozeniach :) wiec radze sie dokreślic...
×
×
  • Create New...