-
Posts
2560 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kateczka
-
wlaśnie miałam pytać gdzie takiech cudnych spacerów mozna doświadczyc.....u nas to mało gdzie z psem wpuszczają :( nawet nad jeziorem musze tanka na treningówcetrzymac bo nie każdemu pies odpowiada :angryy:
-
Tano ma 20 kg.....:mad:ja nie wiem...on chyba połknął jakaś inna akitkę:evil_lol:...fajnie się patrzy na maleństwa :)
-
Moze sie ąłpki rozjeżdżaja na paneach?? ja pod tym wzgledem jestem uczulona...jest Artloflex...są szyjki i inne specjały :D rodzice przebadani...mały po slizgim nie chodzi...ale nigdy nic pewnosci nie daje.... poza tym to maluch słodziutki...mój tano też taki był hehe jeszcze dwa miesiace temu.....teraz kawaler rosnie i jakos zatrzymać się nie moze :crazyeye: Akity rosną chyba szybciej niż inne rasy:evil_lol: prawda Shirai
-
szaTanoshii :diabloti: hehe ale zwykle Tano albo Tanek tak żeby ludzie się nie dziwili, ze mój Chow Chow ma jeszcze imię dziwne :evil_lol:
-
mi mówiono, zeby pozwolić psu na tyle wysiłku an ile sam ma ochotę :) z tą siłownią to nie wiem...ja już w wieku 13 lat parę rzeczy trenowałam...a przy 15 już zaliczałam siłownie :P też się staram psa nie przemęczac...ale czy mam go ograniczac kiedy akurat ma ochote wariowac jak szalony przez godzinę :)
-
ja znowu mała nie jestem :evil_lol: ale serio ten szczurek jest taki cieżki, ze musze się ostro zamachnąć zeby go zgarnąć do góry:cool3:moze waży już więcej :-oale chyba nie aż o 10 kg....mogę się usprawiedliwć tylko tym, że to gapa jest jeszcze i wcale w tym podnoszeniu mi nie pomaga
-
no nie wiem z tą galeria :P pomyslimy.....na razie podziwiamy inne kitki :D
-
polecam Vanish do białego jakiś oxy coś :P z tym wykruszeniem to racja :) nie wiadomo ile błota można przyniesć z dworu ale przed wejsciem do łóżka większość juz wykruszona :P
-
a tak przy okazji to tanek często jest brany za Chow Chowa.....to dopiero pomysłowosć :evil_lol:
-
To moze i ja w końcu Kateczka TANOSHII-HARUNI Mała Yakuza (pies) Swarzędz k/ Poznania
-
piękny miś :D pozazdroscić śnieżnobiałego futerka :)
-
moja Akitka wprowadziła się do dwóch kotów :) w tym została przez jednego totalnie zdominowana :) natomiast drugi jest super do lizania :P
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
tanek ma jakieś 17-18 kg...w poniedziałęk wizyta u weta to się okaże :) ja już w każdym razie nie daję rady go podnieść :P[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2492/dsc04790x.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1912/dsc05948w.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4527/dsc05876.jpg[/IMG]
-
to może i ja...Tanoshek ma w tej chwili 4 miesiace..tzn skończy w niedzielę:diabloti: [URL="http://img257.imageshack.us/img257/7084/dsc05907r.jpg"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7084/dsc05907r.jpg[/IMG] [/URL]
-
w sumie to zawsze szłam do swojego łóżeczka...ale obok byli rodzice i brat...zawsze też mogłam z niego wyjsć....no chyba, ze psy zamykane są w kojcu na noc z kluczem pozostawionym w misce ...nie wiem mam mieszane uczucia...widzialam jedna "chodowle " z kojcami :( i smutne psy.....najbardziej szokujace byłu dwa zwiarzaki w "kojcu" w szopie...dla mnie to skrajnosc...mam przynajmniej taką nadzieje:-o....zresztą szkoda gadać..... mój maluch urodził sie w domu...z ogrodem....dwie suki...pies....kojce podobno maja...ale ja psa nigdy w żadnym nie widziałam....
-
ślicznie Wam razem :D
-
Azayaka:loveu:ja się standardowo pozachwycam piękną sunią:razz:
-
miałam "przyjemność" zobaczyć warunki.....:roll:
-
:loveu: tylko się zachwycać
-
Tanoshek skończył 3 miesiace w niedziele :) czyli 12 tygodni :D...jakiś taki duży juz jest...ale był najwiekszy z miotu więc nie wypada, zeby mniejszy rósł....też by się nam przydała szkoła jakaś.....ale w Poznaniu nic ciekawego nie znalazłam...a mała paskuda próbuje już nieźle dominowac:mad:
-
U mnie to samo...Tanoshii ma 14 kg :) Moja kotka Pipi z 3,5 a to ona jest szefową w domu....nie dosć ze broni siebie to jak stwierdzi,z ę jej kumpel Milo (też kot) sobie nie razie ( a zwykle tak jest :P) to wkracza do akcji i świetnie ustwaia małego...czasem słucha jej bardziej niż nas :D... nie wiem czy bedzie kiedyś z tego miłość...Tanuś bardzo okazuje uczucia Miłoszkowi, który chodzi później cały obśliniony i chyba nie do końca szczęśliwy...najwazniejsze jednak, ze nauczyły się tolerowac...moze niedługo dojdzie do akceptacji...ale jestem dobrej mysli :) Pamietaj kot zawsze da sobie rade
-
ja mam Barfa z animondą carno z puchy i hilsem dla raz dużych, i gotowanym mieskiem i makaronikiem czasem i marchewka....w sumie to też mieszam wszystko co możliwe....jak lubi to niech je.......bałam się, ze na samym Barfie czegos mu zabraknie a specjalistka od idelnie zbilansowanej diety nie byłam.....Tano dostał raz pyszna goloneczkę....ugotowaną...oj jak mu smakowało...ale jakies kobity u weterynarza mnie lekko wystraszyły...ze be i nie dobre, ze szkodzi i w ogóle...no i weterynarz też mówił, ze nie bardzo .....więc z wieprzowiny zrezygnowałam całkowicie
-
tylko czy psu powinno się dawać wieprzowinę:roll:??
-
:crazyeye: