-
Posts
1026 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kropka77
-
U nas za to mieszka plastikożerca... Z 30 paru pojemników na żywność zostały mi własnie 3.... O wieszakach już pisałam.. Za swój materac też się wziął, na szczęscie tylko róg. Pluszaków już nie kupuję, mam dość zbierania ich wnętrzności.
-
Kurna, my do Poznania za to mamy kawał drogi.. Jak na pierwszy raz troche za dużo stresu dla Malucha. Choć z drugiej srony, on totalnie bezstresowy chłopak.. Ale ze mnie dalej lepszy ogrodnik niż kierowca.. Warszawa albo Łódź?
-
[B]Nestor,[/B] ja wiem,że jestem niedouczona baba ze wsi, ale własnie dlatego powiedz Ty mi, co Ty masz w avatarze? A tak swoja drogą, ciekawe, czemu same kobitki hodują bullmastiffy? Wybiera się ktoś jesienią na jakąś wystawę? Chyba czas najwyższy zaczać i u nas, a w towarzystwie milej...
-
[quote name='NESTOR.NOTABILIS']Pomówmy więc dalej o tym jaki kolor kupki zrobił dziś nasz piesiu.[/quote] Brąz. Konsystencja normalna.
-
A my mamy imprezkę 13!!!
-
No.. nie zawsze. [SIZE=1]Choć musze przyznać,że często zgadzam się z Tobą[/SIZE]. Podzielam w 100% Twoje zdanie Przemku.
-
.... bo Wasze na zawsze pozostaną moimi... A działa to w obie strony? Chętnie zostałabym choć w części Pańcią Nestorowego stadka...
-
Sto lat ! Sto lat! Niech żyje, żyje nam!!! Całusy w ten piękny pysio- Iwan oczywiście dołącza się. Mam nadzieję, że wszystkie nasze pociechy będą tak samo zdrowiutkie i pełne energii w tym wieku!
-
Ulubione zajęcie i ulubiona koleżanka: [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2913/iwaniklara120.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/7742/iwaniklara020.jpg[/IMG] oraz ulubione zabawki: ( wąż już nie ma głowy..) [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5477/iwaniklara126.jpg[/IMG]
-
Dziewczyny, ratujecie moje zdrowie psychiczne! Myślałam,że tylko ja borykam się z takim problemem Już kota dostaję z tym śmieciorzercą. Patyczki, listki, gumki, papiery, wszystkie plastikowe rzeczy, owoce z drzew, resztki lodów z buź dzieci, trawa... wymieniac mogę do jutra. uff, dobrze,że nie tylko ja...
-
Wczoraj przeszliśmy pierwszą w życiu kąpiel w wannie. Żyjemy. Gorzej ze ścianami- całe w sierści i glutach.. W maju malowane... Meble do prania. W styczniu kupione. Małpa jedna, wycierał się o co sie tylko da! A jak nie dawał rady za pierwszym razem, dotąd kombinował, aż mu wyszło. Myśliciel sie znalazł..
-
Sliczne te panny! Tylko na tyle dni focenia troszku mało tych zdjęć! Tango robi się potężną dziewuszką. Iwan przy niej to szczurek jeszcze.
-
A Bruno.... marzenie, nie pies. [SIZE=1]Szkoda tylko,że nie pręgus..[/SIZE]
-
GRATULACJE!!! Dla Pumy oczywiście! No dobra, dla biednej pańci też.. A maluszki napewno urodzą się 13.IX. I kropka.
-
"Grzecznie" pomagamy w pracy... [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/1481/img2897z.jpg[/IMG]
-
My za to pociągniemy dalej wątek "piaskowy": [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4396/img2907u.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/7190/img2900v.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/9349/img2906jtr.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/540/img2905.jpg[/IMG]
-
serdeczne gratulacje dla Poisonka !!!
-
[B]Bluebel-[/B] Ty nam tu nie choruj, tylko pisz, co tam u Was sie dzieje nowego! [B]What May NN-[/B] Ja rozumiem wypady w wekeendy, ale przecież zostaje jeszcze 5 dni z tygodnia, w ktore mogłabys nas odwiedzać częściej.. I pisać.. My z Nestorem juz sie nagadałyśmy podczas Waszych nieobecności. Teraz Wasza kolej!!! A, i Iwan nie zjadł tego kota do końca. Tylko troszkę.. [B]Ruda[/B]- Gratukuję wyboru! Pumka piękna, a Paco.. Paco to i nasz tatuś.
-
Przynajmniej sie nie nudziłaś. My też... Koty też.. I proszę nie liczyć,że to koniec. Gamoń jak akurat nie śpi, zaczyna mysleć.. A jak juz cos wymyśli.. Wieszaków prawie już nie mam. Ciagle sie zastanawiam, jak ta franca wyjmuje je z szafy. Podejrzewam duzy udział w tym spisku kociarni..
-
[B]Welker[/B]- nie bądz taki nieśmiały ( nieśmiała?) To,że jesteśmy tu tylko z Nestora, wcale nie znaczy,że nikt inny nie może z nami rozmawiać! Wprost przeciwnie! Myslę, że dziewczyny sie ze mną zgodzą w 100%, że każda nowa osoba w tym wątku jest bardzo mile widziana! Cieszę się, że nasze historyjki poprawiają komuś humorek. Gwarantuje Ci,że i Ty będziesz mieć spore pole do popisu w tej gdy już maluszek będzie u Ciebie. Przed przyjazdem Iwana do mnie dużo czytałam, byłam w stałym kontakcie z Nestorem, ale dopiero przybycie Gamonia pokazało mi w pełni, na co te psy stać.. Nie da sie z nimi nudzić..
-
No nareszcie witamy Poisonka i jego pańcię! Jak wakacje? Nie tylko Poisonek kocha piach- spójrzcie kilka stron dalej- mój Gamoń na dzień dzisiejszy ma totalnego fioła na tym punkcie. Dodam,że remontuja sporo dróg i chodników w Skierniewicach, co chwilę mamy górkę do zabawy. No i spacer, który normalnie zajmuje nam godzinę dziś trwał trzy.. [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7669/1072x.jpg[/IMG] Kopiemy też na leżąco (mniej męcząca pozycja..) [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8379/1071t.jpg[/IMG] [B]Nestor [/B]-alez my mamy właśnie 75. Tylko,że tak naprawdę jest to 70, bo reszta to klamra. I to jest właśnie ta obroża, w której mamy tylko 2 dziurki.. Pozdrowienia dla mamusi!
-
WITAJ RUDA! Zdradź nam proszę, kto będzie szczęśliwymi rodzicami Twojego przyszłego maluszka?
-
Właśnie po to istnieje,żeby zadawać trudne pytania. A Ty niestety masz przechlapane, bo musisz na nie odpowiadać! Kurna, wiem,że muszę kupić nowa obrożę. Tylko,że.. no właśnie.. Nie wiem,czy mam już robić na zamówienie "dorosłą, piękniusią " obróżkę, czy nadal jechać na taniźnie ( bo za miesiąc i tak do schroniskowego wora pójdzie..) Iwan ma w tej chwili 62 cm, obroża ma jeszcze 2 dziurki ( ok 4cm). Prosze mi tu wyraźnie napisać, jak ten mastodont mi jeszcze urośnie!
-
Zapraszamy do wątku " Nestor Notabilis- nowości". Tam się dowiesz co za cudo zagości w Twoim domu. Proponuję tylko ominąć 5 pierwszych stron- temat ma kilka lat.
-
Nestor, powiedz Ty mi Moja Droga, ile Twoi chłopcy mają (+-) w obwodzie szyjki? "Kończy mi się" kolejna obroża, i nie bardzo wiem, co robić dalej. Rozmiarów mi juz brakuje!