Jump to content
Dogomania

kropka77

Members
  • Posts

    1026
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kropka77

  1. Młody rendgena miał robionego od razu. Zdaję sobie sprawę z konsekwencji takich obrażeń. Na zdjęciu nic niepokojącego ponoć nie wyszło. zresztą..nie zapeszając.. dziś lepiej troszku.. Mocno wybierałam sie do Poznania, niestety przegapiłam termin zgłoszeń.
  2. Iwan aniołkiem też nie jest- bliżej mu zdecydowanie do osiołka.. U nas najgorzej jest, gdy Gamoń zerknie innego piesa.. Do niedawna i ja fruwałam ciągle. Teraz muszę go pochwalić- gdy odpowiednio wcześnie powiem "nie"- małpiszon jest grzeczniejszy. Tylko, mam dwa oczęta.. I nie zawsze mi się udaje wypatrzyć czworonoga. A tak z ostatniej chwili- Młody mocno kontuzjowany. Spotkał sie czołowo z rozbiegu z kolegą.. Problemy z łokciem, rozcięty fafelek. Kolega jeszcze gorzej.. Uroki posiadania osiołka z chwilowym ADHD...
  3. Brawo Poisonek!!!
  4. [B]Nestor[/B]- Gamoniowi się momentami podobało, a momentami wręcz przeciwnie. Bardzo oburzony był,że dookoła tyle psów, a on nie może się z nimi bawić.. Ogólnie był zadowolony. Ja mniej. Głównym powodem było oczywiście moje nieobycie jako wystawca. Do nadrobienia mam nadzieję.
  5. [B]mariola12144[/B] Ja Cię najmocniej przepraszam..:oops::oops::oops: Przejrzałam wątek i tylko ja Cię nie przywitałam.. Tłumaczy mnie tylko to,że zaczęłam pisać posta z powitaniem, ale w pracy- wiesz, jak to jest. Nie skończyłam,nie wysłałam,ale w pustej łepetynie zakodowało się, że mówiłam cześć... Więc jeszcze raz- witamy Cię bardzo gorąco!!! Anka i Gamoń.
  6. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/92588.html"][SIZE=3][COLOR=#000000][B]What May NN[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] -ja Ci dam " fotki Kiruni powinny wystarczyć"! Długo Was nie było, masz Moja Droga sporo do nadrobienia. Aparacik w łapki i pstrykamy, pstrykamy.. Osiołek nie wspołpracował.. Osiołek miał wszystko w oślim ogonie..
  7. Kilka fotek z Warszawy: Idzie sobie osiołek.. [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/7264/img1722x.jpg[/IMG] Siedzi sobie osiołek.. [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1633/img1732pj.jpg[/IMG] Po ciężkich bojach udało się! Stoi sobie osiołek.. [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/280/img1741of.jpg[/IMG] Na koniec nawet pobiegał osiołek.. [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3969/img1745d.jpg[/IMG] A na koniec coś, co osiłki lubią najbardziej! Koleżanka !!! [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4452/img1724d.jpg[/IMG]
  8. No i mamy już prawie dorosłe pociechy.. Starzejemy sie kobitki! Iwan nadal jest słodkim szczeniorem bez cienia agresji i ciągle niezdarnym.. Nadal kocha wszystko i wszystkich. Jedyne, co w nim się zmieniło na przestrzeni miesięcy to gabaryty. A wszyscy "doświadczeni", osiedlowi psiarze ostrzegali,że do roku zmieni mu się charakter i będzie z nim kupa problemów.. I wyszło na moje! Choć dużo może sie jeszcze pewnie zmienić- nasze szkraby dojrzewają powoli... Piszcie jak to wygląga w Was. Za kilka lat fajnie będzie poczytać nasze uwagi..
  9. WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ dla całej ferajny z 14.09 !!!
  10. bardzo dziękujemy za życzonka. Musimy sie pochwalić- dziś Młody był pierwszy raz na wystawie. Kompletnie bez przygotowania, z "biegu", ze tak powiem. Wynikami nie mam co sie chwalić, ale dumna z niego jestem, że zszedł w ogóle oceniony z ringu. Byłam pewna, że z naszym przygotowaniem będzie tragedia.. Gamoń stał jak ostatnia ofiara. Na tle przeciwników wyglądał jak ostatnia pierdoła. Ale nie uciekł mi z ringu, nie wywalił się do góry kołami, nawet po chwili przekonywania dał sobie paszczę sprawdzić.. Przed nami kupa nauki...
  11. A MY MAMY DZIŚ JUZ ROCZEK!!! Wszystkiego najlepszego dla innych urodzonych 13 !!
  12. jak ja ci zazdroszczę tej wody! U nas nawet rosa na trawie przeszkadza..
  13. rzeczywiście, w Nestorowym domku już pewnie zaczęło się odlicznie.. A Ty korzystaj z ostatnich spokojnych nocy i poranków.. Za jakieś 2 msc pojawi się słodki Gacek wielkości małego kota i poprzestawia Wasz świat do góry nogami.. Taki będzie maleńki: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9411/img0931d.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1769/img0830.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/2342/img0966t.jpg[/IMG] 10 miesięcy później słodkie maleństwo nadal będzie słodkie, ale troszkę większe... [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7568/img1683s.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9920/img1675.jpg[/IMG]
  14. Co tu taka cisza?
  15. Kalfas, dzieki za komplementy. Swoją opowieścią powaliłeś mnie na kolana! nasz występ będzie pewnie równie wspaniały.. Tak generalnie, mnie wystawy do szczęścia nie są potrzebne. A pies na ten temat wypowie się na pierwszej. Jak mu się spodoba, będziemy czasem jeździć. Jak nie, to trudno.
  16. [B]Nestor-[/B] wiesz,że nie mam teraz czasu nawet się porządnie wys.....ać wyspać oczywiście. Iwan umie tak mało,że wstyd go wyprowadzić między ludzi. I inne psy. Fakt,że jeszcze młodzież.. Ale jaki wstyd.. Choć z drugiej strony i tak myślę,że pierwsze wystawy należy spisać na straty [SIZE=1]( nie wszystkich to dotyczy oczywiście!).[/SIZE] Służą nauce tak właściciela, jak piesa. Jak skończy mi sie ogrodniczy sezon, pewnie spróbujemy.
  17. Również od nas GRATULACJE!!!! [B]Nestor,[/B] Ty te zdjęcia wkleiłaś specjalnie, aby mnie zdołować. Postawa wystawowa pociechy Pakusia diametralnie różni sie od sposobu prezentowania sie tatusia. Najlepiej wychodzi mu pozycja "kołami do góry" lub: [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/433/sierpie2009058.jpg[/IMG] I tak sobie myśle, że gdyby oceniano postawę w poziomie, a nie w pionie, od razu miałby super względy u sędziego... A jeszcze, jakby była podusia.. [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3221/sierpie2009060.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/9532/sierpie2009062.jpg[/IMG] Choć z drugiej strony podusia za bardzo rozleniwia: [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/4562/sierpie2009027.jpg[/IMG]
  18. [B]Nestor[/B]- on myśli.. Ach, szkoda gadać. Mało szczeka, ale z myśleniem jest jeszcze gorzej..
  19. Iwańczuk z mamusią na treningu: [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6940/img1594.jpg[/IMG] Niestety tylko na tyle go stać: [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8510/img1607fob.jpg[/IMG]
  20. My za to dziękujemy juz wszelkim prasowanym, wędzonym produktom. Młody jak do nas trafił dostał taki specjał od któregoś z gości. Tak jak pisze Nestor, rozwinęło sie toto, i wyciągałam z psa "uwędzony sznurek" Na szczęście szybko zauważyłam co się dzieje, i nic złego sie nie stało. Ale długo zastanawialiśmy się, jak wyglądałyby najbliższe kupki, gdyby to połknął.. Iwan dostaje takie wielkie kościska z krówki. Ale po opędzlowaniu główek, dość szybko sie nimi nudzi. I dobrze..
  21. Ja rano musze wstawać 20 min wcześniej, aby dobudzić hrabiego i przekonać,że jednak trzeba wyjść na siku...
  22. Butelki są świetne, ale na szczęście tylko na spacerach. Raz zaczął w domu, tak kole 23.. Obudził całą klatkę .. Piłki go nie bawią. Konarki sa ok, ale na chwilę. Najlepsiejsze sa plastikowe przedmioty..
  23. Iwan na szczęście prawie nie szczeka. Czasem, jak się ostro rozbawi z innym psem mu się zdaży. Ale sam jest tym mocno zdziwiony.. Do tego on nie domaga się spaceru. Jego trzeba prosić o łaskawe podniesienie tyłeczka i wyjście.. Za to głupawki dostaje jak przychodzi pora wieczornych pieszczot i opóźniam sie z mizianiem hrabiego.
  24. Gamoń na szczęście nie ma ADHD. Wręcz przeciwnie. Po przemieleniu jakiegoś plastiku na wióry jest wyraźnie zadowolony. Wręcz domaga sie pochwały za dobrze wykonane zadanie. Jak śmiem nie zauważyć efektów jego twórczej pracy- przynosi mi na kolana efekt swych wysiłków... Ma przy tym tak szczęśliwą minę, że ręce opadają z bezsilności. I jak go nie kochać?
  25. Kalfas, jakiego zwierza trzymasz w terarium?
×
×
  • Create New...