-
Posts
1026 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kropka77
-
Jestem wegetarianką od ...zaraz muszę policzyć..od 18 lat z hakiem.. Żyję. Całkiem nieźle nawet. Do tego, co dziwne dla niektórych nie choruję. Powinnam się już uodpornić na takie teksty, jakie i tu padły, ale nadal niestety krew mnie zalewa jak słyszę. Dlatego nie piszę teraz dalej, bo..
-
[B]Magdaleno[/B]- zdaję sobie sprawę,że zawalona jesteś robotą, ale weź pod uwagę,proszę,iż my tu ślinimy się do monitorów oglądając ciągle te same foty brzdąców!
-
[B]Dorota-[/B] dzięki za pamięć. Do tych, którzy jeszcze nie wiedzą- ja to Anna Kopacz wzięta w posiadanie przez Take it Easy Nestor Notabilis.
-
Poświęciłam chwilę ( dłuższą, bo Dogo mi nadal chodzi jak chce..) i nie znalazłam postu o podejrzeniach co do tożsamości Marioli... (niby Mama Magdy). Czyli albo Dogo mi totalnie szwankuje, albo posty są rzeczywiście usuwane. Sory dziewczyny, ale czemu?
-
[quote name='sziba']Niedawno przeczytałam post który zawierał takie informacje że ruda megi jest matką naszej Królowej i broni tyłek swojej córce na różnych forach i to może wyjaśniać postawę rudej megi ;] szukałam tego postu ale nie moge coś go znaleźć najwidoczniej został usunięty dlaczego mnie to nie dziwi pozdrawiam , a szzenięta są śliczne niech się zdrowo chowają:loveu:[/QUOTE] [B]Sziba[/B]- mogę się mylić, bo moja skleroza bije wszelkie rekordy, ale to chyba chodziło o osobe o nicku Mariola i cyferki. Prosze mnie zganić, jeśli wprowadzam zamęt.. A z ciekawości - jakie to miasto??
-
KŁAMIĘ JAK STARY MOHER! [B]Zimowa Auro[/B]- PRZEPRASZAM! Przecież należę do fanclubu Arizonki.. [B]Magda[/B]- psineczki cudaczeczki! Szkoda,że tak szybko urosną. Masz już imiona?
-
Nie należę do żadnego fanclubu. Kiedyś- może, teraz zdecydowanie nie. Szanuję Magdę, uwielbiam jej psy, ale z jej zdaniem w wielu kwestiach się nie do końca zgadzam. Nasze rozmowy toczą się prywatnie, nie dyskutujemy o kwestiach spornych na forum, bo tak nam się podoba.
-
[quote name='ruda megi']No i właśnie takie akcje mają na celu ośmieszenie i wyeliminowanie Magdaleny W z grona hodowców. Jak już zauważyłam także się to tyczy osób , które kupiły od niej szczenię- też jesteśmy be o ile nie psioczymy na nią jakiego to nieudacznika sprzedała nam za mega kasę... Tak więc do widzenia, możecie się wyśmiewać do woli, obgadywać i co wam się tam podoba. Miłej zabawy.[/QUOTE] Mam nadzieję,że ten tekst nie tyczył sie mojej osoby i mojego psa.
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
kropka77 replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam. Oczywiście miało być trochę więcej, ale Lonia i jej córa też coś musiały dostać. Proszę o przypomnienie Bruna kole 10, jeśli oczywiście nie sprawi Wam to problemu. Przepraszam,że domagam się przypominania, ale naprawdę jestem totalnie zalatana, do tego mam galopującą sklerozę.. -
Kurde rzucam pracę! Zawsze jak mam pilną robotę u Was dzieją sie ciekawe rzeczy! O co chodzi znów z usuniętymi postami? Co tym razem- fraszki, piosenki?
-
[B]Mumin[/B]- szczerze- nie pamiętałam. Ale już odświeżyłam pamięć :oops: I zostawię to [U]narazie[/U] bez komentarza.
-
Aż się zarejestrowałam na tym portalu. Z ciekawości oczywiście. Niestety nieogarnięta jestem ostatnio i nic ciekawego nie znalazłam..
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
kropka77 replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny mam wielką prośbę. Strasznie zalatana jestem, do tego Dogo chodzi mi jak chce.. Jak już będzie znane konto dla Chłopaka proszę o wysłanie mi PW z numerem. Obawiam się,że inaczej mogę poprostu zapomnieć. -
Śliczne kluchy! Jeszcze raz gratulacje!
-
Właśnie zaglądnęłam na stronę NN i do tego samego obliczenia doszłam...
-
Gratulacje! Ile pluj przyszło na ten świat?
-
A co się stało? W sierpniu wybieraliście się na 100%. Smycz używajcie. Nówka sztuka. Dzień wcześniej ją kupiłam- wybrałam się na wystawę bez naszej ulubionej..
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
kropka77 replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Jestem zbyt roztrzepana, aby złożyć regularną deklarację. W takim razie poproszę nr konta, na które mogę wpłacić kasę co jakiś czas. Pewnie jest gdzieś podane, ale nie mam dziś siły grzebać.. -
Lubię wystawy, Iwan też. Ale czekanie, aż "ktoś kiedyś doceni urodę i charakter mojego psa" nie bawi mnie. A nie mam też zamiaru szukać wystaw, gdzie jest sędzia, który weźmie pod uwagę użytkowość Iwana. Jestem uparta, ale w tej kwestii daję nam luz. Mam cudownego psa, ze świetnym charakterem i to jest najważniejsze. Mody nie przeskoczę. Pomijam oczywiście fakt,że Iwan nie jest profesjonalnie wystawiany, co pewnie też ma wpływ na oceny. Trudno. Przeżyjemy. Wystawę jakąś odwiedzimy pewnie nie raz, jako widzowie- miło spotkać podobnych sobie psich pomyleńców. Może za kilka miesięcy jako uczestnicy ( próbnie- podobno ma się Gamoń jeszcze zmieniać fizycznie, zobaczymy...).
-
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów!
-
No, leci. Nasze pociechy jeszcze chwilę temu mieściły się w dwóch dłonach, a teraz.. Nawet u tatusia kolanka za małe: [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1060/warszawa12092010193.jpg[/IMG] A najgorsze,że my też coraz starsze..
-
A mój chłopak kończy dziś 2 latka! Wszystkiego naj, naj, naj Iwanku! Najserdeczniejsze życzonka dla reszty rodzeństwa!
-
[B]Magda[/B]- ja nigdzie nie napisałam,że chciałabym, aby Iwan był w innym typie. Gdyby tak było, nie wybrałabym Twojej hodowli. O p. Danielu napisałam nie jako o osobie, która jest moim jakimś tam wzorem, tylko ujęłam jego zdanie o Iwanie jako ciekawostkę. Gratulacje za osiągnięcia. Ja za granicę się nie wybieram- przynajmniej narazie.
-
Zbyt młodzieńczy. Za mała głowa. Za mała klatka. Za lekki. Wczoraj dowiedziałam się,że mam do minium ograniczyć mu ruch i dawać zdecydowanie bardziej kaloryczne jedzenie. Bo zrobiłam se sportowca, a powinien być misiek.. Mam serdecznie dość. Iwan jest zdrowym, świetnie egzystującym psiakiem i cała reszta lata mi kole pióra. Co najlepsze w sobotę poznaliśmy się z p. Capricornem. Jak by nie bylo, facet ma duże pojęcie o tej rasie.Był zachwycony Iwanem. Zrobił serię zdjęć- pisze teraz książkę o rasach bojowych, w tym o naszej,chce tam Iwana... Rozumiecie coś z tego? Ja nie.
-
My za to dziś zakończyliśmy swoją "karierę" wystawową. Skoro sędziom nie pasuje postura Iwana, nie będziemy męczyć ich oczu ( a i swojej kieszeni).