Inka, wiem że obiecywałam fanty na bazarek, ale długo zeszło bo ta stara sunia znaleziona prawie mi zeszła i nie miałam głowy.
Ale obiecuje że we wrześniu albo Ci je wyśle, albo sama zrobie :cool3: bazarek dla Kajtka. Prawie wszystko jest nowe. Jakies frisbie i szczotka z pedigree, smycz, duza zabawka do przeciągania - nie pamietam firm. I jeszcze jakieś obroże, może jakaś piłka, chyba klikier. No w każdym razie coś sie znajdzie. A jeśli znowu zapomnę to mnie :mad: