-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
Ogromny briad i mała księżniczka JUŻ W NOWYM DOMU!!!
Kociabanda2 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że z tym filmikiem nie da rady :( Wyprodukowałam coś takiego: ZACHĘCAM DO NANOSZENIA POPRAWEK, jeśli jest taka potrzeba! [CENTER] [CENTER][CENTER][B]Zakochane kundle – mała Lili i Borys w typie briada! [/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Czyż nie urocza z nich para? Malutka, ruda sunia i duuży blondyn o przyjaznym usposobieniu :) Błąkali się miesiącami po podwarszawskim Izabelinie. Zawsze razem! Złączył ich smutny los porzuconych zabawek... :( Komuś znudziła się ona, kogoś przestał bawić on... Pozostała tylko tęsknota, przerażenie, głód i poniewierka :( Mieli jednak trochę szczęścia, bo spotkali siebie, a potem człowieka, który postanowił im pomóc... Tak Lili i Borysek trafili pod opiekę hoteliku dla zwierząt, gdzie zostali umyci, wyczesani, nakarmieni i gdzie czekają z nadzieją na nowy kochający dom... [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Nie mają nic oprócz siebie, ale to wyjątkowe psiaki - bardzo mądre, karne, zapatrzone w człowieka, mega grzeczne - dwa chodzące ideały. [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B]Borysek jest zakochany w Lili, a ona ma w nim najlepszego opiekuna pod słońcem, bo żaden pies czy suka nie mogą się do niej zbliżyć. On waży około 50 kg i sięga wysoko ponad kolano, ona jest drobniutką, nakolankową pięknością o wadze około 5 kg. To jednak nie przeszkadza ich uczuciu :) Oboje są bardzo młodzi. Borysek ma około 2 góra 3 lata, a Lili zaledwie 1,5 roku. Mimo złych doświadczeń oboje są ufni do ludzi :) Borys jest oddanym psem, podobnie jak Lili uwielbia przytulanie, mizianie, głaskanie :) Bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Nie toleruje natomiast innych psów czy suczek. Lili jest tą jedyną. Suczce krzywdy nie zrobi, ale nie zniesie towarzystwa innego psa. Lili natomiast jest bardzo kontaktowa zarówno do ludzi, jak i do innych psów i suczek. Nigdy nie wszczyna awantur. Zresztą nie musi. Przy swoim Borysie czuje się bezpieczna :) [/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B]Na spacerach czy na wybiegu Borys i Lili potrafią się bawić jak szaleni :) Kręcą kółka wokół drzew podskakując radośnie. Sprawia im to wiele radości :) W domu natomiast leżą grzecznie blisko siebie. Oboje są nauczeni czystości – swoje potrzeby załatwiają wyłącznie na spacerach. Niczego nie niszczą, nie gryzą. No po prostu aniołki :) [/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Szukamy dla Lili i Boryska domu, który da im bezpieczny kąt i odrobinę miłości człowieka, na którą tak bardzo czekają! [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Psiaki obecnie przebywają w Serocku (mazowieckie).[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Oboje są zaszczepieni, odrobaczeni i w pełni gotowi do adopcji! [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Zachęcamy do zapoznania się z Borysem i Lili osobiście :) Wystarczy do nas zadzwonić i się umówić! [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B]... [/B][/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] -
Ogromny briad i mała księżniczka JUŻ W NOWYM DOMU!!!
Kociabanda2 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
jestem i już biorę się do pisanie tekstu :) Megii, a może dałabyś radę nakręcić jakiś krótki filmik z Lili i Boryskiem? Np. jak się bawią, albo jak się z jakimś ludziem/dzieckiem miziają? Choćby tel. komórkowym. Tak około minuty. Jak dałby radę to wrzuciłybyśmy na youtuba i wstawiły link w treść ogłoszenia :) -
Ogromny briad i mała księżniczka JUŻ W NOWYM DOMU!!!
Kociabanda2 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Pewnie, że byłabym wdzięczna za fajny tekst:) Lili ma około 1,5-2 lata, Borys 2-3 góra; są zaszczepione, odrobaczone, czyściutkie i w domu i w kojcu (Borys ani razu nie podniósł nawet w domu nogi); Lili kocha wszystkich natomiast Borys do ludzi jest miziasty i oddany ale innych suk czy psów nie lubi . Suce krzywdy raczej nie zrobi ale psa zje. Potrafią szaleć na wybiegu i kręcić kółka wookół choinek ale w kojcu leżą grzecznie obok siebie albo w budzie albo na deskach; nic nie niszczą, nic nie gryzą. Jeżeli chodzi o wielkość to tak jak pisałam Lili waży około 5 kg i jest wielkości maks średniego jamnika; za to Borys to na mojego oko ok 50 kg silnego, umięśnionego psa. Na zdjęciach jest z moim Darkiem, który ma 192 ale jak stanie przy mnie (niecałe 170 cm) to głową sięga mi ponad biodra (jest wielkości naszego kaukaza).[/QUOTE] [quote name='Sylwia K']ale śliczna z nich para! jak już będzie gotowy teks to porobię im ogłoszenia[/QUOTE] Ok :) To ja się postaram jak najszybciej coś sklecić :) Teraz przez chwilę muszę zająć się stertą papierów na moim biurku :/ ale jak tylko to ogarnę (mam nadzieję nie zejdzie się długo) to biorę się za tekst dla nich. -
Awit pomyliłaś wątki :) To wątek Jumbo :) Bajeczka jest nadal w Tłuszczu, a Dropek u Megii to chyba ma za kumpelę jakąś ONkę.
-
Ogromny briad i mała księżniczka JUŻ W NOWYM DOMU!!!
Kociabanda2 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
ogłaszać ich już nie dam rady, bo mam obecnie 4 psiaki do ogłaszania, a w pracy to ja może mam luzy, ale nie aż takie :/ W wolnej chwili mogłabym jednak sklecić dla nich jakiś tekst ogłoszenia. Jest taka potrzeba czy mają już gotowy tekst? Jeśli mam coś napisać to przydałoby się więcej danych ponad to, że Borys i Lili są w sobie zakochani i że są grzeczni :eviltong: Ich wiek, rozmiar mierzony do kolana (bo tak chyba najlepiej trafia do ludzi), temperament (spokojni, żywiołowi, adhd, wesołki czy może bardziej kanapowe pieszczoszki???) , upodobania (np. mizianko za uszkiem, zabawa piłeczką od świtu do nocy??), czy są sterylizowani, szczepieni itp. Domyślam się, że chodzić na smyczy potrafią, w domu nie siusiają i mebli nie niszczą i można je jako takie grzeczniutkie reklamować :evil_lol: Jak z agresją? Dogadują się z innymi zwierzakami (może kotami?), z dziećmi? Do ludzi ogólnie to widzę po zdjęciach, że chyba miziaste :) W ogłoszeniach chcecie pisać, że szukamy im wspólnego domu? -
Ogromny briad i mała księżniczka JUŻ W NOWYM DOMU!!!
Kociabanda2 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
fajna z nich para :) -
SALSA - malutka amstaffka, zostaje na stałe w DT u Bulletów :))))
Kociabanda2 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
całkiem fajnie fotki wyszły :) Zwłaszcza buziaczek :) a te trzy to myślę, że się nadadzą do ogłoszeń: [URL]http://images40.fotosik.pl/544/21353e3f24dae137med.jpg[/URL] [URL]http://images41.fotosik.pl/556/5d23cc5c5f85b199med.jpg[/URL] [URL]http://images45.fotosik.pl/563/366b2bc4248c0b2emed.jpg[/URL] -
Wiem, że Bajeczka ma jeszcze allergo przez dwa dni, ale miałam dziś możliwość dorwać się do allegro znajomego (ja nie mam konta)... Korzystając więc z jego uprzejmości zrobiłam ogłoszenia psiakom w tym Bajeczce :smile: Bajeczka - [url]http://allegro.pl/bajka-mlodziutka-sunia-w-typie-labradora-i1430067033.html[/url] Kubuś - [url]http://allegro.pl/kubus-niewielki-puchaty-i-bardzo-kochany-psiak-i1430066496.html[/url] Jumbo - [url]http://allegro.pl/jumbo-mlody-uroczy-psiak-szuka-domu-i1430067322.html[/url] Dybuk - [U][U][/U][/U][url]http://allegro.pl/wesoly-dybuk-w-typie-amstaffa-i1430065761.html[/url] Niestety nie mogę pozwolić sobie na wyróżnienia tych ogłoszeń :-( ale zawsze to już coś.
-
Korzystając z uprzejmości znajomego, który udostępnił mi swojego konta na allegro zrobiłam ogłoszenia psiakom :smile: Bajeczka - [url]http://allegro.pl/bajka-mlodziutka-sunia-w-typie-labradora-i1430067033.html[/url] Kubuś - [url]http://allegro.pl/kubus-niewielki-puchaty-i-bardzo-kochany-psiak-i1430066496.html[/url] Jumbo - [url]http://allegro.pl/jumbo-mlody-uroczy-psiak-szuka-domu-i1430067322.html[/url] Dybuk - [U][U][/U][/U][url]http://allegro.pl/wesoly-dybuk-w-typie-amstaffa-i1430065761.html[/url] Niestety nie mogę pozwolić sobie na wyróżnienia tych ogłoszeń :-( ale zawsze to już coś.
-
Korzystając z uprzejmości znajomego, który udostępnił mi swojego konta na allegro zrobiłam ogłoszenia psiakom :) Bajeczka - [url]http://allegro.pl/bajka-mlodziutka-sunia-w-typie-labradora-i1430067033.html[/url] Kubuś - [url]http://allegro.pl/kubus-niewielki-puchaty-i-bardzo-kochany-psiak-i1430066496.html[/url] Jumbo - [url]http://allegro.pl/jumbo-mlody-uroczy-psiak-szuka-domu-i1430067322.html[/url] Dybuk - [U][U][/U][/U][url]http://allegro.pl/wesoly-dybuk-w-typie-amstaffa-i1430065761.html[/url] Niestety nie mogę pozwolić sobie na wyróżnienia tych ogłoszeń :( ale zawsze to już coś.
-
aaaaaaaaa! :/ Korzystając z uprzejmości znajomego (który udostępnił mi swoje konto na allegro) robię właśnie Dybukowi allergo (bez wyróżnienia :( ale zawsze coś). Kłopot w tym, że nie znam kodu pocztowego do Grójca, a to ^%$# nie puszcza bez tego :angryy: Jak szukam w wyszukiwarce kodów na necie to każe mi zgadywać ulicę, a potem się zawiesza cały net... :angryy: Czy może ktoś podać mi kod pocztowy Grójca zanim mnie szlak trafi i rzucę czymś w monitor?? (na dokładkę nie mój osobisty, bo jestem w pracy) :eviltong:
-
Gerard - 100% persa w persie - zbiera na operację
Kociabanda2 replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
czyli Gerard potrzebuje kaski :( Za Brombę trzymam kciuki :kciuki: -
Super :) Pomoc i dodatkowe fanty na bazarek bardzo się przydadzą :) Z kontowym problemem już się uporałam :) Trzeba poprasować to wszystko i obfocić - jak tylko znajdę kilka godzin czasu to się tym zajmę (może już w najbliższy weekend). Potem wrzucenie fotek na fotosik i przygotowanie opisów i można wystawić bazarek. Tym się zajmę (to wszystko jest strasznie czasochłonne :( dlatego robię to trochę na raty). Bardzo by mi się przydała Twoja pomoc w momencie jak trzeba będzie wysyłać paczuszki, bo ja często na pocztę się nie wyrabiam przed jej zamknięciem :/ a blisko pracy nie mam żadnego urzędu pocztowego (zresztą trudno to wszystko ze sobą wozić przez całą Warszawę). Jeśli byłabyś w stanie pomóc mi z pakowaniem i zająć się wysyłaniem fantów do dogoklientek to byłabym bardzo wdzięczna :)
-
Stryszaki - załoga ze strychu szuka domu
Kociabanda2 replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
no to super :) Dzięki DT będą mieli szansę na znalezienie domu :) -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no ja jeszcze tych wieści nie czytałam. Aż nie wierzę, że to tan sam pies :crazyeye: Ogłoszenie Kąska trzeba dokumentnie przemeblować :) i dopisać, że Kąsek lubi dzieci :) -
Stryszaki - załoga ze strychu szuka domu
Kociabanda2 replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
i ja podrzucam :) -
Gerard - 100% persa w persie - zbiera na operację
Kociabanda2 replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ewa Marta']Jesteś niemożliwa:lol: Wywalą mnie z roboty za te niekontrolowane parskanie i rżenie przy monitorze:evil_lol:[/QUOTE] widzę, że nie tylko ja zajmuję się w pracy nie tym co potrzeba :D -
[quote name='Ninti']Dobrze, że masz zdjęcie. Jaki on tam, zadowolony, szczęśliwy? A moja Gaja znalazła sobie nowy przysmak, jeszcze lepszy od pumeksu. Orzechy piorące!!! W porę wyrwałam z kosmatego ryja, więc się nie pieni :evil_lol:[/QUOTE] Wygląda rozkosznie. Leży taki uśmiechnięty i się szczerzy :D Orzechy piorące?! Pojęcia nie mam co to, ale chyba nic strawnego :-o
-
SALSA - malutka amstaffka, zostaje na stałe w DT u Bulletów :))))
Kociabanda2 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']O rety, jak ja bym chciała tak zimę lubić! :)[/QUOTE] No ja tam zimy nie lubię :/ ale psiakom (o ile mają ciepły dom) to zima chyba się podoba :) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Kociabanda2 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
świetne zdjęcia :) Szarik wygląda pięknie :) -
drożdże? To poważne? To przez te drożdże robią mu się infekcje uszu? Ciężko się coś takiego leczy? Jak on to znosi? My też kilka miesięcy temu kupiliśmy Fąflowi adresówkę grawerowaną ze stali nierdzewnej i wydaje się, że ta wreszcie będzie dość trwała :) Wszystkie inne gdzieś pogunił albo się zniszczyły :/ Pozdrawiamy Stefanka i jego kocich braci :) Proszę ich od nas wymiziać :) Zwłaszcza Stefanka :)
-
SALSA - malutka amstaffka, zostaje na stałe w DT u Bulletów :))))
Kociabanda2 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
hehe :D my właśnie kilka minut temu wróciliśmy z Fąfelkiem. Też się za piłką nalatał, ale tej Waszej nie spotkaliśmy. Teraz odpoczywa grzecznie pod stołem :)