-
Posts
755 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fuksowata
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
fuksowata replied to Russellka's topic in Foto Blogi
a to czemu ostatnio i filmikow brak i zdjec? co?:mad: -
[quote name='Inkaa']Zazdroszczę wam tego seminarium! Czy uczyliście się też takich kompletnych podstaw? Ja niestety nie potrafię wykonać nawet najprostszych rzutów (oprócz rollerów) na nieszczęście mojego psa, który frisbee wręcz uwielbia. :eviltong:[/quote] Seminarium bylo zarowno dla zupenie poczatkujacych jak i dla zaawansowanych oraz dla osob z antytalentem rzucacza :evil_lol: (patrz ja:cool3:) Darek kazdemu czas poswiecal i co najwazniejsze z nikogo sie nie smial w przeciwienstwie do innych uczestnikow seminarium :angryy: Z doswiadczenia wiem, ze te podstwowe rzuty sa najtrudniejsze :p Zaczelismy od podstaw - floter i backhand, potem byla wyzsza szkola jazdy jakies thumbery i inne kosmiczne rzuty :crazyeye: lacznie z wyginaniem pacow na dysku w nadludzki sposob, nie mowiac juz o reszcie ciala :evil_lol: Po takim seminrium zaleca sie poswiecic pare dni na leczenie zakwasow :cool3:
-
[quote name='Dynamique']Dlaczego nikt mi nic nie mówi o żadnym wspólnym rzucaniu frisbee,ani nic ? Hęe ? Co to ma być ? :shake::placz::-([/quote] wyluzuj bo to jeszcze nic pewnego :diabloti:
-
Jaka szpanerka sie z Ciebie zrobila :evil_lol: Grtuluje!!!!!! Jeszcze raz :) Nie dugo Ci miejsca zabrknie ;p
-
[quote name='Dynamique']To przyjedź do Nas, a nie się dołujesz :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] wiem, wiem, ja to umiem czllowieka zdolowac :oops: ale prawda jest, ze swietnie bylo, i jestesmy bardzo nakreceni na dalsza prace :evil_lol: A przyjechac zawsze do nas mozesz, nic straconego :cool3:
-
Lato to chyba kazdemu sie marzy, niech chociaz te 20 topni bedzie, chyba kazdy ma juz dosyc prania psa po kazfym spacerze :)
-
ojej a co sie z jej kudelkami stalo? :evil_lol: czyzby komus sie az tak spodobaly, ze je ukradl :)
-
Iwonka z Mika :) Czyli z przyszlym mistrzem :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8qJYGolHI/AAAAAAAAD7s/h5PCdYqAFqs/s720/P6213632.JPG[/IMG] Reszt klubowiczow preferuje tylko i wylcznie agility i nie zaszczycila nas swoj obecnoscia A teraz cos wyjatkowego Darek i Ulfi :) Ulfi oderwaz wzroku od tlerzykow nie mogl, przyciagaly go magiczna moca [IMG]http://lh3.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8jnr2N2qI/AAAAAAAAD04/UQqGEAzoXck/s512/P6213496.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8jvKfAvjI/AAAAAAAAD1A/zPAdnkf2WH4/s512/P6213501.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8j2z83I_I/AAAAAAAAD1I/ZG_0WPXQn1s/s720/P6213503.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8kkEFVICI/AAAAAAAAD2A/r-i3602DBXQ/s512/P6213532.JPG[/IMG]
-
Moja wielka milosc :loveu: Freia zwana larwa :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8mw5Q6pnI/AAAAAAAAD5M/Z_FYH58uRVg/s512/P6213589.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8nCLTH1DI/AAAAAAAAD5c/dBveBpivIFk/s720/P6213592.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8ne82qSnI/AAAAAAAAD54/yrQFB34814c/s512/P6213600.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8pBgLmf4I/AAAAAAAAD6o/khxJodXdDG0/s512/P6213610.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8piy7RRgI/AAAAAAAAD7E/WfDZVJyP0So/s720/P6213621.JPG[/IMG]
-
Dobra powrzucam i inne frisbujace pieski z naszego klubu :) Ballusia - czyli szlony berded [IMG]http://lh4.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8kUe3X6WI/AAAAAAAAD1s/6OHTu_Kx4Bc/s512/P6213519.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8kaQxJrCI/AAAAAAAAD10/0v3bUrmghho/s512/P6213526.JPG[/IMG] wielki szacunek dla Leszka [IMG]http://lh4.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8lUsVeMNI/AAAAAAAAD3E/Aoq3PNKIkRI/s720/P6213549.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8lwM0thXI/AAAAAAAAD3o/3rXEc2AJBSA/s720/P6213562.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8l9IUGbfI/AAAAAAAAD4U/aepbygFARHk/s720/P6213568.JPG[/IMG]
-
[quote name='stratoos']Super fotki :loveu: :loveu: Moze my też kiedyś w przyszłości zaczniemy trenowac frisbee :)[/quote] I swietnie , terrierowate zaciecie do takich sportow maja , potencjal ich szkoda nie wykorzystac :) A frisbee swietna sprawa, 10 minut i pies padniety :)
-
[quote name='stratoos']To pomysł koleżanki i powiedziałam, że to zmienię specjalnie dla niej :) Terier to jej ulubiona rasa, mi też się podoba :) [URL]http://i39.tinypic.com/j5i3v5.jpg[/URL] obserwuje jakby sie tu do kolegi przedostać i mu się udało. Przeszedł pod siatką :evil_lol:[/quote] Ha! Gratuluje tak inteligentnego psiaka, cwaniak maly :evil_lol:
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://lh4.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8kqtZuopI/AAAAAAAAD2M/1N8CHQ8Vw6I/s720/P6213534.JPG[/URL] ale masz mine..[/quote] nie taka njgorsza :evil_lol: [quote name='Talia']Extra fotorelacja:loveu::loveu::loveu: A mój pies jest strasznie oporny na frisbee:cool1: Zero entuzjazmu, to chyba nie dla niej:eviltong:[/quote] frisbee dla kzdego psa jest dobre, wystarczy go tylko nakrecic, wiec powodzenia zycze i nie poddawaj sie :) [quote name='Kinia']Zazdroszczę seminarium! Super fotki[/quote] Oj jest czego zazdroscic :) bylo naprawde swietnie, no i powtorke w pzdzierniku bedziemy miec:multi: [quote name='Dynamique']Świetne fotki !!! ;)[/quote] SWietne fotki to byly na tej karcie co zamokla :-(
-
Co za ruch :) [URL]http://i43.tinypic.com/345hr46.jpg[/URL] , widze, ze i tytulik galeryjki sie zmienil :) terrierowci przodkowie :) A tu jaki Ci sie obserwator trafil :evil_lol: [URL]http://i39.tinypic.com/j5i3v5.jpg[/URL]
-
wiesz moze mu akurat wtrobka nie podpasowala, ale za to zasmkuja mu zoladki, serduszk czy pluca, ewentulnie zawsze mozn zmielic i wymieszac wraz z mielonym miesem, i z czasem zwiekszac mu ilosc podrobow w tej papce liczac , ze przyzwyczai sie do ich smaku :cool3:
-
hej.hej, mo czekmy :):razz:
-
[quote name='BobowitaMW']Ślicznie, ślicznie. :loveu: Ale ja już te focie widziałam. A nawet więcej fotek widziałam, o! :lol: :eviltong:[/quote] Wiem , ze widzilalas, bylo ekstra, ja juz chce pzdziernik!
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8k3p7KpJI/AAAAAAAAD2c/bd8rJxFN9o8/s512/P6213538.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8k6ghcZzI/AAAAAAAAD2g/-70jloMo1HY/s720/P6213539.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8k9iHSOpI/AAAAAAAAD2k/hwhEl2Y6l0o/s512/P6213541.JPG[/IMG] Z mistrzem dogfrisbee - biedny Ulfi tak nie udolnie mu rzucja [IMG]http://lh6.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8mQSjRXsI/AAAAAAAAD4w/4z4sE37oyDU/s720/P6213577.JPG[/IMG] ja i Fuks [IMG]http://lh3.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8qCKXHw-I/AAAAAAAAD7k/kxVUKAznaj0/s512/P6213628.JPG[/IMG]
-
Wiec czeka nas sporo pracy nad nakrecaniem Fuksa na frisbee, jego skupieniem :diabloti: i powrotem Fuksowatego z talerzem do mnie, i to nie byle jakim powrotem, ALE W GALOPIE :evil_lol: Ogolnie bylo swietnie, Darek mil mnostwo cierpliwosci w stosunku do opornych , ktorzy rzucac sie chyb nigdy nie naucza :p (chociz bez proby sie nie podddza :evil_lol:) Tlumaczyl wszystko z anielska cierpliwoscia :lol: i nawet staral sie powstrzymywac smiech kiedy rzucac zza plecow backhanda probowalam :cool3: Nastepne takie semirium w pzdzierniku , poki co czeka nas naprwdse sporo pracy A oto zdjecia - niestety cos zepsulam, i zdjec z pierwszej krty brak :oops: Darek pokazuje.... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8knflYfXI/AAAAAAAAD2I/qVnvya3KqpY/s720/P6213533.JPG[/IMG] my sie uczymy :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8kqtZuopI/AAAAAAAAD2M/1N8CHQ8Vw6I/s720/P6213534.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8kt3xrvoI/AAAAAAAAD2Q/cwojZVriXgE/s512/P6213535.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8kwojd11I/AAAAAAAAD2U/J-5tpda8FPg/s512/P6213536.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_XdarWtyJVQY/Sj8k0rziCuI/AAAAAAAAD2Y/3oB5FGpxWBQ/s720/P6213537.JPG[/IMG]
-
[quote name='Inkaa']O jakim seminarium frisbee mówicie? :cool3:[/quote] Z Darkiem Radomskim :) bylo swietnie, oboje z fuksowatym padnieci :) fotorelcacja pojawi sie w najblizszym czasie :) i dluzszy opis takze :)
-
[quote name='Dynamique']Ej Kinga... co robisz w tygodniu ? Bo chciałabym się wybrać na agility i poćwiczyć jakieś bardziej skomplikowane torki :diabloti:[/quote] hej, hej wszystkim!!!! Co ja robie w przyszlym tyg? Ja sie lenie, lecz F. kuruje sie po KASTRACJI :cool3: haha wiec ...... sama rozumiesz, no chyba, ze z Luckim pocwicze :P Juz jutro seminarium frisbee:multi::multi::multi: Juz sie doczeac nie moge! :eviltong: :p a F. pewnie tym bardziej bo przez ostatni tydzien go talerzami draznilam i zlapac nie pozwalalam :)
-
ooo jak pieknie sie Luclaw prezentowal :) I DOminika tez :diabloti: Ja juz, Ci Dominiko pogratulowalam, i pamietaj ja sie pisze na tricolory ;p
-
[quote name='Dynamique']Może ring BC ? [11] Za godzine wychodzimy. Idę się szykować :eviltong:[/quote] A ja w rozpaczy jestem , ze przyjsc nie moge, i mocno kciuki za Lucka trzymam1
-
[quote name='BobowitaMW']Szczerze?? Megi jest SUPER!!:loveu::loveu: :multi::multi: Widać, ze gdy trochę SCHUDNIE będzie zasuwała po torze jak mała torpedka. :razz: Sama widziałaś jak szybko załapała tunel, nawet zakręcony! :loveu: :razz: Jak na jedne z pierwszych zajęć, to REWELACJA! :loveu: Jedyne do czego się przyczepię to motywacja. Zabawki były ok. Ale widziałaś jak biegała na moje smaczki. ;) Sucha karma jest świetną nagrodą, ale w domu - mało rozproszeń i zadania są przez to łatwiejsze. W plenerze nagroda musi być bardziej wartościowa - bardziej niż kumple, zapachy etc. :) Świetnie sprawdzają się parówki, ser żółty czy gotowany kurczak. :) Ale też jak widziałaś "sztuczne" przysmaki. :) Już nie mogę się doczekać następnego spotkania. :cool3:[/quote] Megi jest swietna, fajnie v]biega, ekstra skacZe, fajnie sie motywuje, swietny pies agilitowy Reszta patrz - dluga wypowiedz Gosi