-
Posts
755 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fuksowata
-
Swietne fotki, gratulacje ! Tu sa zdjecia z pokazu z okazji Dnia Dziecka! Jamnikow jest sporo, na nawet ja sie zalapalam na fotke biegnac z jamnisia gwiazda :multi: [url=http://picasaweb.google.pl/iczaplicka/20090601PokazDlaPrzedszkolakow?authkey=Gv1sRgCOrPw8qS5JeVNA&feat=directlink]Picasa Web Albums - poison ivy - 2009-06-01 po...[/url]
-
Buldozek swietny, wyglada mi na bandyte :diabloti: zazdroszcze fajnego spaceru
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
fuksowata replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Rewelacja! kocyk wymiata wszystko :pale odbicia tez sa ekstra, a najlepiej Koda glos daje i jak fajnie po tym glosie nakrecona jest :cool3: -
[quote name='Russellka']Przyszłyśmy się przywitać :loveu:[/quote] Hej, hej! A teraz fotka Fuksislawa, autorstwa Krzysztofa Baryczy [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200906/97300/283345/00000092.jpg[/IMG]
-
[quote name='BobowitaMW']W niedzielę ja mogę dopiero raczej po południu... A w sobotę w ogóle nie mogę. Z resztą - pogoda może nie dopisać! :shake:[/quote] Ja dopiero za tydzien moge od srody praktycznie wolna jestem :) dogadamy sie jeszcze , spacer nie zajac nie ucieknie :evil_lol:
-
ooo fotki sa ! Nie no rudzielec ma tak niewinne oczka na wszystkich fotkach, ze na pewno co zlego to nie on :loveu:
-
Ekstra, Welniak normalnie wymiata, malec pierwsza klasa! Nic tylko pozostalo puchnac z dumy :cool3:
-
[quote name='Lucky.']A moge odpowiedzieć :oops: Szkoda, bo żadne, Gosia się nie postarała :lol: Ale i tak wam dobrze poszło . :razz:[/quote] Oj Gosia sie postarala, biegla jak szalona , a ze miejsca nie zajela to nowi sie trudno :) My z Iwona zgarnelysmy wszystkie wiec Psie Ranczo rzadzi, a ze dla Gosi miejsc nie starczylo to tylko pretensje do nas :P
-
[quote name='Lucky.']Ponawiam pytanie, kiedy następny spacer ? :lol:[/quote] o bosz! nie mam pojecia, ja teraz mam urwanie glowy, jesli juz to w przyszlym tygodniu, bo w tym z pewnoscia nie dam rady
-
[quote name='Inkaa']Kiedy następne zawody? ;-)[/quote] |Nastepne to chyba Legnica :cool3: Kaya93 bo galeryjka Fuksia istnieje od niedawna :multi: tylko bardzo szybko sie rozwija :p
-
[quote name='sandrulka']przyszliśmy do Was pierwszy raz. Fuks jest bardzo zdolny!!!:cool3: oczywiście zazdroszczę! chciałam nauczyć mojego Frodzia slalomu między nogami ale nic z tego! :-( nie daję rady.[/quote] eeee tam jaki zdolny :P Z pewnoscia go nauczysz, masz w koncu spaniela, a to cholernie inteligentne stwory, mamy takiego kluboego, ktory mnooooostwo sztuczek zna :cool3:
-
Ruda Maja rewelacja :loveu: A wiesz, ze rude ponoc sa falszywe ? :evil_lol: hihi
-
[quote name='ewelinka_m']zaglądam też ;)) to jest świetne!! [URL]http://img507.imageshack.us/img507/1033/img1569.jpg[/URL] Spaiki...hm cóż za piękne imię :diabloti:[/quote] Ja tez zagladam, ale wena na pisanie mi sie slonczyla :evil_lol: Wiesz , ze jestem wielka fanka tego bialego malca , a psi znajomi to fajna sprawa
-
Wlasnie co u Was?
-
[quote name='deer_1987']Ja to do nas zapraszam, bo cos Was nie bylo :([/quote], My jestesmy, praktycznie u Was codziennie ale nie piszemy :diabloti: Dominika ja Cie prosze, :diabloti:zazdrosc to takie brzydkie uczucie :eviltong: Relacja z wczorajszego dnia : okolo 12 wyjechalismy na pokazy autobusem i w tym autobusie z powodu Dnia Dziecka bylo mnostwo dzieciakow z latajacymi balonami innymi cudami :diabloti: naturalnie tez z raczkami, ktore non stop dotykaly mi Foksowatego :mad: Ten piskliwy tlum z latajacymi balonami, do tego autobus to bylo za duzo dla mojego psa, zaczal dyszec stasznie nerwowo, ziewal co 5 sekund, normalnie myslalam , ze mi chlopak na zawal serca padnie :shake: Eh jakos udalo nam sie dojechac na miejsce , i okazalo sie ze dzieci na otwartej przestrzenii nie sa juz tak straszne, a nawet fajne bo w reku pilki maja :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Na pokazie Fuksio spisal sie na medal, w dodatku pozniej pieknie biegal z dziecmi po torze, normalnie bylam dumna ze swojego psa. Nastepnie pojechalismy do naszej trenerki do sklepu , zobaczyc jej nowego szczeniaka :loveu::loveu::loveu: Cudo, Fuks pieknie sie zachowal, byl wyjatkowy cierpliwy w stosunku do skaczacego po nim, dwa razy wiekszeg od niego psiego dziecka :loveu: Ani razu na niego nie warknal :multi::multi::multi: Nastepnie znow czekala nas podroz autobusem, ktora Fuks zniosl super, moze dlatego, ze dzieci byly juz zmeczone calo dniowa zabawa i juz nie piszczaly:multi: z podniecenia:p Prosto z autobusu poszlismy na wybieg dla psow , gdzie spotklismny cudnego szczeniaka amstafa , wobec ktorego Fuks juz tak kulturalny nie byl i zabki pokazywal jak malec byl zbyt natretny :p M?oze dlatego, ze malec juz byl bardziej wyrosniety , wracajac do domu odwiedzilismy kolege, zabierajac notatki do nauki , Jak wrocilismy pies mi padl , nie powachal nawet miski z jedzeniem, ktore mu wsypalalam i poszedl spac :) I dopiero rano wstal :diabloti: i dopiero wtedy zjadl, hihi
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
fuksowata replied to Russellka's topic in Foto Blogi
My dopiero rozpoczynamy zabawe we frisbee, ale moze za rok na frisbowym obozie sie spotankamy :cool3: Nie wiem co napisac bo Ty wiesz, ze jestem wielka fanka tego malca :evil_lol: -
A Wena pilki oddac nie chce :evil_lol: nie no, tak byc ne moze! :evil_lol:
-
Swietne Mickey wyglada, nie ma jak odpocywajacy pies :loveu: A mnie interesuje inna sprawa , nie jest w nim goraco? bo jak je ogladalam to one praktycznie sa cale zabudowane
-
Dano tu nie zagladalam , a tu filmik z Marleyem w roli glownej :loveu: Jeszcze nie tak dawno sama Fuksa uczylam wchodzenia do klatki, a teraz chlopak praktycznie n ie chce z niej wychodzic :evil_lol:
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/jzb7go.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/w0p15x.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/xav3ib.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/kapveh.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/nl65fp.jpg[/IMG] THE END
-
[IMG]http://i43.tinypic.com/fbxret.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/sq43f6.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/30s9dad.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/91ffyu.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/jzb7go.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i41.tinypic.com/w9b77a.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1f95io.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2s6sz6x.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/a3pekx.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/117r9d1.jpg[/IMG]
-
I skaczemy! [IMG]http://i41.tinypic.com/2edys76.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2iiflzn.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2z4ae5z.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/vh7uxh.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/w9b77a.jpg[/IMG]
-
Dzieki dobroci Ani od Freji mamy zdjecia z zawodow :multi::multi::multi: Z Freja :) [IMG]http://i41.tinypic.com/1z4kah4.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2rnasdt.jpg[/IMG] Zapoznanie z torem wraz z Iwona - wygladamy jak jakies przyglupy :diabloti: [IMG]http://i41.tinypic.com/2me67bl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2djotqv.jpg[/IMG] najwierniejszy kibic - Freja [IMG]http://i42.tinypic.com/e16jbs.jpg[/IMG]