aga_1234
Members-
Posts
813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aga_1234
-
tak poprosze czyli fota pies opis ogloszenie
-
wszystkie dane i osobne watki do psow wg schematu na naszej stronie poprosze
-
oczywiscie ze mozna tylko prosze p priwa z numerami kontaktowymi oraz linki do astow, potrzebny jest rowniez wiek psiaka i podstawowe info, tico i krzywolapek sa juz na naszej stronie. sos-amstaff.pl
-
oglaszam go jako asta na allegro
-
zapisuje sie psiak na naszej stronie sos-amstaff.pl
-
**amstaff Semir zabrany z adopcji.Już pojechał do NOWEGO DOMKU !!!
aga_1234 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
ja sie dostosuje -
**amstaff Semir zabrany z adopcji.Już pojechał do NOWEGO DOMKU !!!
aga_1234 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Zapomnijcie to jest fałszerstwo a prosicie o pomoc instytucje polcje TOZ to bylaby największa głupota przeciez facet dostałby dokumenty byłyby zeznania z odebrania psa właścicielowie dziewczyny jakie przekalkowac zastanowcie się co piszecie !!!! -
**amstaff Semir zabrany z adopcji.Już pojechał do NOWEGO DOMKU !!!
aga_1234 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
. Można też Wziąć tą naszą umowę, nie schroniskową, wypełnić na Semira a podpis właściciela....hmm przekalkować;) -
Łódz- Hera objana przez wieśniaków kijami. zostaje w DT
aga_1234 replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
[url=http://img189.imageshack.us/i/psy148.jpg/][img]http://img189.imageshack.us/img189/1347/psy148.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img695.imageshack.us/i/psy152.jpg/][img]http://img695.imageshack.us/img695/6338/psy152.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img696.imageshack.us/i/psy153.jpg/][img]http://img696.imageshack.us/img696/3271/psy153.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img10.imageshack.us/i/psy157.jpg/][img]http://img10.imageshack.us/img10/2074/psy157.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] -
Łódz- Hera objana przez wieśniaków kijami. zostaje w DT
aga_1234 replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
[url=http://img704.imageshack.us/i/psy098.jpg/][img]http://img704.imageshack.us/img704/8116/psy098.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img11.imageshack.us/i/psy099.jpg/][img]http://img11.imageshack.us/img11/8895/psy099.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img696.imageshack.us/i/psy100.jpg/][img]http://img696.imageshack.us/img696/2913/psy100.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img10.imageshack.us/i/psy102.jpg/][img]http://img10.imageshack.us/img10/5592/psy102.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img10.imageshack.us/i/psy105.jpg/][img]http://img10.imageshack.us/img10/8425/psy105.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] -
Łódz- Hera objana przez wieśniaków kijami. zostaje w DT
aga_1234 replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
Nowe zimowe fotki [url=http://img268.imageshack.us/i/psy036.jpg/][img]http://img268.imageshack.us/img268/5699/psy036.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img696.imageshack.us/i/psy044.jpg/][img]http://img696.imageshack.us/img696/4681/psy044.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img189.imageshack.us/i/psy049.jpg/][img]http://img189.imageshack.us/img189/5062/psy049.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img696.imageshack.us/i/psy077.jpg/][img]http://img696.imageshack.us/img696/7931/psy077.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img10.imageshack.us/i/psy087.jpg/][img]http://img10.imageshack.us/img10/204/psy087.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img704.imageshack.us/i/psy098.jpg/][img]http://img704.imageshack.us/img704/8116/psy098.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] -
[url=http://img130.imageshack.us/i/psy073.jpg/][img]http://img130.imageshack.us/img130/8376/psy073.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img130.imageshack.us/i/psy075.jpg/][img]http://img130.imageshack.us/img130/3235/psy075.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img195.imageshack.us/i/psy091.jpg/][img]http://img195.imageshack.us/img195/6978/psy091.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img710.imageshack.us/i/psy138.jpg/][img]http://img710.imageshack.us/img710/897/psy138.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] zimno mi jednak..... [url=http://img706.imageshack.us/i/psy142.jpg/][img]http://img706.imageshack.us/img706/449/psy142.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url]
-
[url=http://img109.imageshack.us/i/psy043.jpg/][img]http://img109.imageshack.us/img109/3291/psy043.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img694.imageshack.us/i/psy048.jpg/][img]http://img694.imageshack.us/img694/7889/psy048.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img138.imageshack.us/i/psy050.jpg/][img]http://img138.imageshack.us/img138/4659/psy050.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img706.imageshack.us/i/psy060.jpg/][img]http://img706.imageshack.us/img706/3154/psy060.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img138.imageshack.us/i/psy067.jpg/][img]http://img138.imageshack.us/img138/2816/psy067.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url]
-
[url=http://img195.imageshack.us/i/psy028.jpg/][img]http://img195.imageshack.us/img195/3360/psy028.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img694.imageshack.us/i/psy030.jpg/][img]http://img694.imageshack.us/img694/1646/psy030.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img109.imageshack.us/i/psy032.jpg/][img]http://img109.imageshack.us/img109/2048/psy032.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img706.imageshack.us/i/psy035.jpg/][img]http://img706.imageshack.us/img706/5268/psy035.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img710.imageshack.us/i/psy038.jpg/][img]http://img710.imageshack.us/img710/369/psy038.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url]
-
Bakuś już po 1 szczepieniu czekamy na drugie załączam zimowe fotki w pełni ZDROWEGO Bakusia :D [url=http://img706.imageshack.us/i/psy009.jpg/][img]http://img706.imageshack.us/img706/2558/psy009.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img706.imageshack.us/i/psy018.jpg/][img]http://img706.imageshack.us/img706/618/psy018.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img195.imageshack.us/i/psy020.jpg/][img]http://img195.imageshack.us/img195/8381/psy020.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url] [url=http://img138.imageshack.us/i/psy025.jpg/][img]http://img138.imageshack.us/img138/5625/psy025.jpg[/img][/url] By [url=http://profile.imageshack.us/user/aga1234]aga1234[/url]
-
**amstaff Semir zabrany z adopcji.Już pojechał do NOWEGO DOMKU !!!
aga_1234 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
dziewczyny najmąrdzej byłoby dogadać sie nowym"właścicielem" ale nie groźba tylko perswazją, że skoro pies stał się "zawalidrogą", skoro nie sprawdziły się zalożenia, że dogada się z sunią rezydentką to może chciałby pozbyć się problemu. Zaproponować, że macie dla psiaka super dom itp. Myślę niestety, że właściciel "po groźbie" psa nie odda. Co do interwencji policji cóż, pies ma budę- aktualnie nawet słomę, długi łańcuch ( niech właściciel powie, że jest agresywny i tylko w nocy go spuszcza) taką sytuacje ma wiele psów na wsi, pies jest gruby co świadczy o dobrobycie, jest ktoś na posesji - więc właściwie o co Wam chodzi? Interwencja z powodu złego traktowania miejscowej małomiasteczkowej policji - wątpię w sukces. 3 wariant cóż trudno mi radzić szalenie ryzykowny ale skuteczny, jeśli zawiodą negocjacje to już nie do wykonania. Myślę , że decyzja musi być szybka do 13 jeśli wróci właściciel będzie ciężko. Trzeba to zrobić teraz natychmiast i znów sa 2 opcje. Albo dogadacie się z człowiekiem pilnującym nie wiem (za flaszkę, za kase) żeby nic nie widzial i dobrze spreparowal zerwanie lańcucha i jak właściciel wróci to pracownik zezna, że nic nie wie , że dawno się stało i już nie szukać, bo pewnie jest gdzieś daleko w sidłach itp, albo zrobić to na "wydre" nie wiem co lepsze ja chyba próbowałabym sie dogadać. Jeśli "pseudo właściciel" Semira zacznie go szukać po ogłoszeniach to zawsze mógł go ktoś znaleźć będąc na spacerze i oddaje do adopcji. Tak to widzę. W oficjalną interwencje wybaczcie nie wierzę. -
**amstaff Semir zabrany z adopcji.Już pojechał do NOWEGO DOMKU !!!
aga_1234 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
dam na transport -
Dziewczyny prosze o kontakt [email][email protected][/email]
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
aga_1234 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Aga dzwon do mielev on mial tel do wetki ze schronu lub do Lukann może ma do kogoś prywatny tel. najważniejsza byłaby wetka w tej sytuacji. Kurde moze tak być ze Fiodor w schronie a Sara u kogoś kto ją złapał, ale dziwię się , że tak wysoka nagroda nie podziałała. -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
aga_1234 replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
no cóż następna nowa osoba na wątku.... widać miała dużo szczęścia