aga_1234
Members-
Posts
813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aga_1234
-
no to dupa u mnie nie da rady bo sa 4 inne suki, które są tolerancyjne ale do czasu....
-
jeśli nie bedzie agresywna do innych zwierzat chyba moge ja wziac na dt, musimy jeszcze poczekac tydzien i zobaczyc jak beza zaaklimatyzuje sie w nowym domu
-
kubuś sam wcina serki mięsko, suchą karme dla szczeniat . Jest już odrobaczony i po 1 szczepieniach i tez cisza nikt nie chce pięknisia...
-
Koszmarny stan amstaffki Bezy -Bezunia już w nowym domu
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
Sunia w domu czuje się coraz lepiej , niestety stan zdrowia sie pogarsza dziś doszedł okropny ból ucha tak, że suka nie może się swobodnie położyc na prawym boku -
Amstaf Rudolf - uciekł przed śmiercią i ma nowy dom!
aga_1234 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
dowioze go kontakt przez modliszke -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B] w domu[/B] Zulus, Zuluś, Zulcio [URL="http://img26.imageshack.us/i/nowe059.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/6696/nowe059.jpg[/IMG][/URL] [CENTER]Zulus, Zuluś, Zulusik..... przyjaciel na całe życie....psiak jest w kwiecie wieku, może mieć ok. 3-4 lata, a może mniej? Pies o niesamowitym bursztynowym kolorze, który mieni się w słońcu bursztynem w cieniu pięknym srebrem ten kolor określa się jako błękitno-płowy, taka maść u psiaków jest dość niespotykana Zulus piękne rozumne spojrzenie, które oczekuje miłości i zrozumienia. Jest ciekawski i sympatyczny może troszkę wystraszony i nieufny. Ładnie chodzi na smyczy zna komendy siad i do nogi. jest spokojny, zrównoważony kiedy potrzeba, zabawny towarzyski i trochę szalony jak zaufa człowiekowi. Ma wszystko to, co czyni go atrakcyjnym i wyjątkowym wśród innych przedstawicieli tej rasy. Jedynie czego mu zabrakło to odrobina szczęścia. Czy teraz je dostanie? Tego nie wiem, ale TY to wiesz! Zulus swą inteligencją i bystrością spojrzenia potrafi uwieść nie jedno ludzkie serce. Jest prawdziwym miłośnikiem przyrody i długich spacerów. Pełen temperamentu choć pozornie ospały. Kochający wolność osobistą ale równocześnie wielki oryginał. Jego natura jest wyjątkowo wrażliwa. W chwili obecnej jest trochę nieufny, wystarczy jednak odrobina zainteresowania, spacerek, piłeczka i psiak już jest "nasz" Bardzo chcielibyśmy każdemu psiakowi ofiarować maximum czasu i opieki ale przy ich rosnącej liczbie jest to fizycznie nie możliwe.Psiak ze spaceru wraca ze spuszczoną głową, gdyż jest to krótka i bardzo rzadka chwila radości i wolności. Zatroszcz się o Zuluska, a zobaczysz jaki to kochany i wrażliwy psiak. Poszukujemy dla psiaka odpowiedzialnego domu oraz właścicieli, którzy będą umieli odpowiednio zająć się pieskiem tej rasy. [COLOR=#ff0000]Pamiętaj !!!! "Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa". [/COLOR] Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. [COLOR=#ff0000]Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: Agnieszka 503 30 50 77 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], Monika 600 04 29 68, Ania (po godz.16 i w weekendy) 518 490 709 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] [B]Serdecznie zapraszamy na stronę : http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych[/B] Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano[/CENTER] [URL="http://img24.imageshack.us/i/nowe058.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2091/nowe058.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img24.imageshack.us/i/nowe061.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5798/nowe061.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img4.imageshack.us/i/nowe064.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/872/nowe064.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img18.imageshack.us/i/nowe066z.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4494/nowe066z.jpg[/IMG][/URL] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B] w domu[/B] [CENTER][COLOR=#ff0000] Kastor szlachetny symbol przemijającej mody ... [/COLOR][B]na szczęście odebrany przez właściciela[/B] trafił z łódzkich ulic do schroniska w Łodzi w stanie skrajnego wyczerpania długim marszem ulicami Łodzi zapewne szukał choć cienia śladu właściciela, domu?. Wystraszony, nieufny tylko czekał na pozytywną reakcję człowieka..... po chwili widać było jak patrzy na nas z niedowierzaniem jakby chciał zapytać :" czy nie chcecie mnie skrzywdzić? Czy ta miska z jedzeniem jest dla mnie?" Cudny psiak nie przejawiający agresji do innych zwiarząt. Dojrzały, gotów oddać serce każdemu kto okaże mu odrobinę zainteresownia. Nie wiemy jak Kastor został bezdomnym psem, jak mu się wiodło wcześniej, chociaż sądząc po jego ogromnym zaufaniu do człowieka, potrzebie bliskości i kontaktu musiał mieć prawdziwy dom. Ale co się stało, dlaczego ten dom stracił? Czym sobie zasłużył na samotność, zimno i głód? Dlaczego za swoją ufność zapłacił zdrowiem? Czy uda mu się jeszcze odzyskać wiarę w człowieka? Wiosny w schronisku doczekają tylko najsilniejsze psy, naszego podopiecznego przy życiu trzyma nadzieja, bezgraniczna miłość i wiara w człowieka, jeszcze ma siłę, jeszcze ma wolę walki jego oczy szukają zrozumienia, szukają nadziei na lepsze jutro Na jak długo tej siły mu wystarczy? Czy ma szanse na adopcje pies w wieku ok 7 lat? Czy Kastor powoli zgaśnie…? Proszę nie zawiedźmy go. Ofiarujmy mu nowe życie… Kastor nie potrafi funkcjonować w rzeczywistości schroniska, nie potrafi załatwiać się w boksie, w którym śpi. Czeka na spacer...... którego nie będzie. Jest mądrym psiakiem, prawdopodobnie ukończył szkolenie PT, gdyż zna podstawowe komendy. [COLOR=#ff0000] Pamiętaj !!!! "Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa"[/COLOR]. Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. [COLOR=#ff0000]Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: Agnieszka 503 30 50 77 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], Monika 600 04 29 68, Ania (po godz.16 i w weekendy) 518 490 709 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] [B]Serdecznie zapraszamy na stronę : http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych[/B] Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano[/CENTER] [URL="http://img43.imageshack.us/i/ooo001w.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/871/ooo001w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img18.imageshack.us/i/ooo002a.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6230/ooo002a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img17.imageshack.us/i/ooo044.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7808/ooo044.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img30.imageshack.us/i/ooo023.jpg/"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7608/ooo023.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img193.imageshack.us/i/ooo042.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3999/ooo042.jpg[/IMG][/URL] -
[url=http://img194.imageshack.us/i/maly009.jpg/][img]http://img194.imageshack.us/img194/268/maly009.jpg[/img][/url] [url=http://img18.imageshack.us/i/maly002.jpg/][img]http://img18.imageshack.us/img18/8499/maly002.jpg[/img][/url]
-
Podrzucony w pudełku, samotny, zmarznięty.... Czy ktoś go pokocha? Kuba psiak z paczki potrzebuje domu....... [URL="http://img18.imageshack.us/i/nowe018.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3515/nowe018.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img18.imageshack.us/i/nowe039.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3338/nowe039.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img193.imageshack.us/i/nowe028.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9013/nowe028.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img197.imageshack.us/i/nowe031.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/524/nowe031.jpg[/IMG][/URL] Psiak 6 moze więcej tygodni ustawiony pod moją furtką w kartoniku, a że jest leserem jak mój synalek nazwaliśmy go Kuba. Ast to to nie jest ale wychowywany przez asty zapewne na asta wyrośnie :lol: Cioteczki go szkola i kochają. Psiak w poniedziałek będzie zaszczepiony i czekamy na chętnego .... [URL="http://img196.imageshack.us/i/nowe029w.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9258/nowe029w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img193.imageshack.us/i/nowe009.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5940/nowe009.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img4.imageshack.us/i/nowe040.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8662/nowe040.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img4.imageshack.us/i/maly003.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3192/maly003.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img27.imageshack.us/i/maly004.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5007/maly004.jpg[/IMG][/URL]
-
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
Do ogłoszeń została Dixi i Baron ( niestety one są leczone) oraz Wera , gdyż nie mamy jej pełnych danych. Każdy nasz psiak ma robione allegro i allegratkę. Bardzo prosimy o pomoc w dalszych ogloszeniach. [SIZE=4][B]Jeśli ktoś mógłby podarować naszym psiakom koce, pledy, śpiwory, karimaty bardzo prosimy, gdyż jest bardzo zimno i zbieramy zimowy ekwipunek do bud !!![/B][/SIZE] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[URL="http://g.imageshack.us/img525/1003550.jpg/1/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1003550.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [U]kasuje niestety znow mi sie post zdublowal[/U][URL="http://g.imageshack.us/img28/obrazki028.jpg/1/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/obrazki028.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B] w domu[/B] [center][color=#FF0000][b]Bohun to pies w wieku ok 6 lat. [/b][/color] Za czasów kiedy był piękny i młody został adoptowany ze schroniska i niestety los toczy się kołem, znów jako dojrzały pies trafił do schroniska. Właściciele oczywiście zostali powiadomieni, że ich "pupil" znalazł się w tak nieprzyjemnym miejscu.... tylko po co ? Nikt do psa nie chce się przyznać, poprostu został porzucony jak śmieć !!! Dlaczego? Pewnie był za stary !!! Bohun to piękny i mądry pies . Pięknie podaje łapkę , wykonuje komendę siad, macha ogonkiem gdy się do niego przemawia, pozwala odebrać sobie smakołyk, więc czym zawinił, że spotkał go taki los? Fakty jednak są niezaprzeczalne pies przebywa w schronisku !!! [color=#FF0000]Czy ktoś się nad nim zlituje? Czy jego los jest przesądzony?[/color] Pozwólmy mu odzyskać wiarę w człowieka, może właśnie ktoś kto czyta to ogłoszenie da naszemu pupilowi dom? Pamiętaj !!!! "Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa". Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. [color=#FF0000]Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: Agnieszka 503 30 50 77 [email][email protected][/email], Monika 600 04 29 68, Ania (po godz.16 i w weekendy) 609 869 331 [email][email protected][/email] Serdecznie zapraszamy na stronę : http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych[/color] Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano[/center] Bohun chip 985120019215577 ok Parku Staromiejskiego w dniu 17.09.09 koniec kwarantanny 1.10.09. numer w schronisku 310 [url=http://img25.imageshack.us/i/obrazki035.jpg/][img]http://img25.imageshack.us/img25/3317/obrazki035.jpg[/img][/url][url=http://g.imageshack.us/img25/obrazki035.jpg/1/][img]http://img25.imageshack.us/img25/obrazki035.jpg/1/w640.png[/img][/url] [url=http://img169.imageshack.us/i/1003547.jpg/][img]http://img169.imageshack.us/img169/8125/1003547.jpg[/img][/url][url=http://g.imageshack.us/img169/1003547.jpg/1/][img]http://img169.imageshack.us/img169/1003547.jpg/1/w640.png[/img][/url] [url=http://img525.imageshack.us/i/1003550.jpg/][img]http://img525.imageshack.us/img525/3654/1003550.jpg[/img][/url][url=http://g.imageshack.us/img525/1003550.jpg/1/][img]http://img525.imageshack.us/img525/1003550.jpg/1/w640.png[/img][/url] [url=http://img24.imageshack.us/i/1003553t.jpg/][img]http://img24.imageshack.us/img24/4349/1003553t.jpg[/img][/url][url=http://g.imageshack.us/img24/1003553t.jpg/1/][img]http://img24.imageshack.us/img24/1003553t.jpg/1/w640.png[/img][/url] [url=http://img28.imageshack.us/i/obrazki028.jpg/][img]http://img28.imageshack.us/img28/8844/obrazki028.jpg[/img][/url][url=http://g.imageshack.us/img28/obrazki028.jpg/1/][img]http://img28.imageshack.us/img28/obrazki028.jpg/1/w640.png[/img][/url] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img117.imageshack.us/i/wrzesien09066.jpg/"][U]wszystkie psiaki, które maja teksty sa ogłaszane na allegro i ale gratce[/U] [/URL] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B]w domu[/B] [center][b]Roxi to dojrzała sunia w typie amstaffa? w domu [/b] Sunia została skazana na pobyt pomiędzy amstaffami z racji swojego wyglądu czy jest amstaffem? Na to pytanie musi sobie każdy z Was odpowiedzieć, gdyż każdy widzi w psiaku inne piękno i walory. Sunia jest w wieku ok 6 lat, niewątpliwie niejednokrotnie była już matką, teraz przewrotny los skazał ją na życie w schronisku. Zamknięta w małej klatce zdaje się płakać nad własnym losem, często ze smutkiem spogląda w dal i cichutko popiskuje. Mamy nadzieję, że ktoś dostrzeże jej walory i "zakocha" się w naszej podopiecznej. Czekamy na nową szansę życiową dla naszej Roxi, czekamy na nowy wytęskniony domek [color=#FF0000]Pamiętaj !!!! "Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa". [/color] Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. [color=#FF0000]Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: Agnieszka 503 30 50 77 [email][email protected][/email], Monika 600 04 29 68, Ania (po godz.16 i w weekendy) 518 490 709 [email][email protected][/email] Serdecznie zapraszamy na stronę : http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych[/color] Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano[/center] Roxi chip 953 000 00 5135 745 numer w schronisku 781 trafiła do schroniska w dniu 1. 09.09 z okolic ul.Wydwniczej w Łodzi ( Stary Widzew) [url=http://img134.imageshack.us/i/roxi.jpg/][img]http://img134.imageshack.us/img134/7949/roxi.jpg[/img][/url][url=http://g.imageshack.us/img134/roxi.jpg/1/][img]http://img134.imageshack.us/img134/roxi.jpg/1/w237.png[/img][/url] [url=http://img28.imageshack.us/i/obrazki099.jpg/][img]http://img28.imageshack.us/img28/8823/obrazki099.jpg[/img][/url][url=http://g.imageshack.us/img28/obrazki099.jpg/1/][img]http://img28.imageshack.us/img28/obrazki099.jpg/1/w640.png[/img][/url] [url=http://img524.imageshack.us/i/obrazki096.jpg/][img]http://img524.imageshack.us/img524/934/obrazki096.jpg[/img][/url][url=http://g.imageshack.us/img524/obrazki096.jpg/1/][img]http://img524.imageshack.us/img524/obrazki096.jpg/1/w640.png[/img][/url] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B]w domu[/B] [center][color=#FF0000]Fanta to poprostu suczka w typie amstaffa. [/color] Odzwierciedla sobą wszystkie najlepsze cechy tej rasy - jest miła, przytulaśna, na widok człowieka cała rozmerdana. Należy przypuszczać jednak, że została w jakiś sposób skrzywdzona - przy gwałtownych ruchach cofa się i kuli. Mimo wszystko cała jej postawa to miłość do człowieka, który niewątpliwie ją skrzywdził. W chwili obecnej przebywa w schronisku, niestety jej boks jest mały. Sunia przebywa w zamkniętym pawilonie, gdzie nigdy nie zostanie wypatrzona przez "swojego człowieka" jej szansą są tylko ogłoszenia. Może któraś z osób czytająca ten anons zapragnie mieć dla siebie piękną czarno-białą sunię Jeśli tak czekamy na kontakt !!!! Pamiętaj !!!! "Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa". Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. [color=#FF0000][b]Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: Agnieszka 503 30 50 77 [email][email protected][/email], Monika 600 04 29 68, Ania (po godz.16 i w weekendy) 609 869 331 [email][email protected][/email] Serdecznie zapraszamy na stronę : http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych[/b][/color] Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano[/center] Sunia została przyprowadzona przez Straż Miejską w dniu 5.09.09 z ok ul. Deotymy w Łodzi [url=http://img24.imageshack.us/i/obrazki010.jpg/][img]http://img24.imageshack.us/img24/2907/obrazki010.jpg[/img][/url][url=http://g.imageshack.us/img24/obrazki010.jpg/1/][img]http://img24.imageshack.us/img24/obrazki010.jpg/1/w640.png[/img][/url] [url=http://img134.imageshack.us/i/obrazki008.jpg/][img]http://img134.imageshack.us/img134/7884/obrazki008.jpg[/img][/url][url=http://g.imageshack.us/img134/obrazki008.jpg/1/][img]http://img134.imageshack.us/img134/obrazki008.jpg/1/w640.png[/img][/url] [url=http://img223.imageshack.us/i/obrazki011.jpg/][img]http://img223.imageshack.us/img223/2379/obrazki011.jpg[/img][/url][url=http://g.imageshack.us/img223/obrazki011.jpg/1/][img]http://img223.imageshack.us/img223/obrazki011.jpg/1/w640.png[/img][/url] [url=http://img28.imageshack.us/i/obrazki013.jpg/][img]http://img28.imageshack.us/img28/5879/obrazki013.jpg[/img][/url][url=http://g.imageshack.us/img28/obrazki013.jpg/1/][img]http://img28.imageshack.us/img28/obrazki013.jpg/1/w640.png[/img][/url] [url=http://img28.imageshack.us/i/obrazki012.jpg/][img]http://img28.imageshack.us/img28/6711/obrazki012.jpg[/img][/url][url=http://g.imageshack.us/img28/obrazki012.jpg/1/][img]http://img28.imageshack.us/img28/obrazki012.jpg/1/w480.png[/img][/url] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B]w domu[/B] [CENTER][B]Elza ok 3 lat[/B] już w domu Elza to piękna płowa suczka patrzy wiernie w oczy jakby czytając z nich co chcemy powiedzieć. Pewnie próbuje wyczytać czy chcemy ją skrzywdzić, czy znów będzie skazana na niepewny los ?! W chwili obecnej jej przystań to łódzkie schronisko, czy długo w nim pozostanie? Czy los zakpił z niej i będzie czekała w nieskończoność? [COLOR=#ff0000]Jest drobniutka, z aksamitną sierścią i mądrym spojrzeniem, czy to wystarczy aby podbić czyjeś serce? Zobaczymy, miejmy nadzieję, że los się do niej uśmiechnie i szybko znajdzie dom. Dla mnie jest wzorem idealnego psiaka, nieduża, ładna , przymilaśna cieszy się na widok człowieka, widać, że jest psiakiem typowo domowym zapewne będzie wspaniałym przyjacielem i towarzyszem. Zupełnie nie radzi sobie w schronisku więc szybko potrzebny jest jej nowy, kochający opiekun.[/COLOR] Bardzo prosimy o nowy dom dla naszej podopiecznej. Pamiętaj !!!! "Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa". Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. [COLOR=#ff0000]Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: Agnieszka 503 30 50 77 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], Monika 600 04 29 68, Ania (po godz.16 i w weekendy) 518 490 709 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Serdecznie zapraszamy na stronę : http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych[/COLOR] Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano Sunia posiada chipa 953 000 00 51 333 83 numer w schronisku 711 została przywieziona do schroniska 17.09.09 z okolic ul. Sienkiewicza (śródmieście) okres kwarantanny do 1.10.09[/CENTER] [URL="http://img25.imageshack.us/i/obrazki021.jpg/"][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/364/obrazki021.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/img25/obrazki021.jpg/1/"][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/obrazki021.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL="http://img169.imageshack.us/i/1003545.jpg/"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7333/1003545.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/img169/1003545.jpg/1/"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1003545.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL="http://img25.imageshack.us/i/1003546.jpg/"][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/3643/1003546.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/img25/1003546.jpg/1/"][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1003546.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL="http://img223.imageshack.us/i/1003538.jpg/"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6382/1003538.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/img223/1003538.jpg/1/"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1003538.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] URL=http://img524.imageshack.us/i/obrazki020.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5821/obrazki020.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/img524/obrazki020.jpg/1/"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/obrazki020.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] -
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
aga_1234 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
Aga mowiła, że tak 1 oko zrobione ( wiadomości od weta) -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B]w domu[/B] Cegła to imię nadane w łodzkim schronisku, pewnie z powodu maści psiaka. My nazwaliśmy ja pieszczotliwie Betti. Oto opis pobrany ze schroniskowej strony numer: 472 numer chip: 953000005133455 imię: Cegła płeć: suka wiek: ok. 4 lat wielkość: srednia rasa: staffordshire bull terrier data przyjęcia: 2009-10-01 kwarantanna do 2009-10-15 przebywa w boksie: buda przed kociarnią opis: Cegła to łagodna, przesympatyczna stafficzka. Sunia jest zestresowana i przestraszona nową sytuacją, bardzo szuka kontaktu z człowiekiem, patrzy wyczekująco i chce się przytulać. Czy poszukuje jej właściciel? Dla nas Betka to super psiak , który kocha człowieka ponad wszystko ,łasi się próbuje za wszelką cenę przedłużyć chwile z człowiekiem jest bardzo fajna. Myślę że więcej informacji nt psiaka napisze Ruda 76. Ponieważ Betti znalazła się pod naszą opieką jej koszty rozliczane będą na wątku rozliczeniowym wszystkich psiaków, ktorymi się opiekujemy [url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/watek-rozliczeniowy-astow-z-lodzi-148396/?highlight=[/url] [url=http://img340.imageshack.us/i/cegla5.jpg/][img]http://img340.imageshack.us/img340/3729/cegla5.jpg[/img][/url] [url=http://img99.imageshack.us/i/cegla1.jpg/][img]http://img99.imageshack.us/img99/4728/cegla1.jpg[/img][/url] [url=http://img91.imageshack.us/i/cegla2.jpg/][img]http://img91.imageshack.us/img91/460/cegla2.jpg[/img][/url] [url=http://img396.imageshack.us/i/cegla3.jpg/][img]http://img396.imageshack.us/img396/8237/cegla3.jpg[/img][/url] [url=http://img396.imageshack.us/i/cegla4.jpg/][img]http://img396.imageshack.us/img396/5024/cegla4.jpg[/img][/url] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B]w domu[/B] [CENTER][COLOR=#ff0000][B]Beza to sunia w wieku ok 4 lat.[/B][/COLOR] Zupełnie spokojniutka, nie ciągnie, zna komendę siad, łapa. Jest takim spokojniutkim tłuścioszkiem ze spojrzeniem łagodnego cielątka. Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia. Spacerek z nią to relax. Sunia zupełnie nie ma złych instynktów w stosunku do innych psiaków, mija je obojętnie ciesząc się z chwil wolności. Ponieważ jest zamknięta w pawilonie do którego nie mają dostępu odwiedzający ogłoszenia to jedyna okazja aby moje "złotko" pokazać i znaleźć jej dom. Przez pierwsze dni myślałam, że to pomyłka, że sunia pewnie komuś się zgubila i lada moment właściciel zgłosi się po psinkę i historia zakończy się happy endem. Dzwonilam codziennie do schroniska pytając czy sunia jeszcze jest.... Niestety to pomyłka sunia prawdopodobnie została wykorzystana przez człowieka jako maszynka do rodzenia dzieci ( o czym świadczy jej wygląd- wyłysienia po niedawnym porodzie ) i prawdopodobnie została wyrzucona jak śmieć. To takie niesprawiedliwe, teraz pewnie jej miejsce zajmuje szczeniak, którego prawdopodobnie spotka taki sam los .... Pomóżmy suni znów uwierzyć w człowieka, a odwdzięczy się prawdziwą miłością i oddaniem. Jej oczy nabiorą blasku, a skóra odzyska swój piękny gladki wygląd. Tak niewiele potrzeba aby jej los się odmienił . Może wlaśnie Ciebie wzruszył los naszej podopiecznej? Może właśnie Tobie będzie umilała zimowe wieczory patrząc cierpliwie w twe oczy i sluchając każdego przez Ciebie wypowiedzianego słowa? Może wląśnie w Twoim domu będzie można usłyszeć tupot łapek gdy otworzysz lodówkę? Zadzwoń, zapytaj i zobacz jak wygląda nasza Bezunia .... Zapraszamy [COLOR=#ff0000]Pamiętaj !!!! "Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa".[/COLOR] Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. [B][COLOR=#ff0000]Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: Agnieszka 503 30 50 77 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], Monika 600 04 29 68, Ania (po godz.16 i w weekendy) 518 490 709 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000] Serdecznie zapraszamy na stronę : http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych[/COLOR] Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano[/CENTER] [URL="http://img119.imageshack.us/i/schron096el.jpg/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/6648/schron096el.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img132.imageshack.us/i/schron100.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/698/schron100.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img23.imageshack.us/i/schron105.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8933/schron105.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img41.imageshack.us/i/schron112.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7769/schron112.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img14.imageshack.us/i/schron088.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7872/schron088.jpg[/IMG][/URL] Beza posiada samodzielny wątek na forum -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B]Tyle napisało o nim schronisko, więcej napiszemy po sobocie uciekł ze schroniska[/B] numer chip: 953000005131924 imię: Ikar płeć: pies wiek: ok. 6 lat wielkość: srednia rasa: amstaff data przyjęcia: 2009-10-13 kwarantanna do 2009-10-26 przebywa w boksie: zwierzętarnia opis: Niegdyś modne amstaffy, dodające "czadu" niektórym właścicielom, są nagminnie porzucane. Bardzo często ich kondycja fizyczna wskazuje na to, ze były zaniedbywane u swoich właścicieli. Takim psem jest Ikar. Ciało wychudzone, oczy zaropiałe i ogromy smutek z ich wyzierający. Narzuca się skojarzenie z Candy. Być może mieszkały kiedyś razem. Obecnie również razem dzielą smutny los, psów porzuconych. Ikar jest podobnie jak Candy smutny i podobnie jak ona wychudzony i zaniedbany. Ikar jest łagodnym przyjacielskim psem. [URL="http://img127.imageshack.us/i/ikarn.jpg/"][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/3540/ikarn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img238.imageshack.us/i/ikar1.jpg/"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/8995/ikar1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img26.imageshack.us/i/ikar2.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9366/ikar2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img26.imageshack.us/i/ikar3.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/3420/ikar3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img117.imageshack.us/i/ikar4.jpg/"][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/5662/ikar4.jpg[/IMG][/URL] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B]w domu[/B] numer chip: 953000005131391 imię: Candy płeć: suka wiek: ok. 2 lat wielkość: srednia rasa: amstaff data przyjęcia: 2009-10-13 kwarantanna do 2009-10-26 przebywa w boksie: zwierzętarnia [CENTER]Candy 2 lata ile szczeniąt już urodziła, jak bardzo wzbogacił się jej pseudo wlaściciel? Takie pytania sobie zadajemy gdy widzimy Candy.... [/CENTER] Czy można przejść obojętnie koło takiego psa? Czy można zapomnieć o jego wyrazie oczu? Niektórzy bez wahania to uczynią. Inny być może się zastanowią, a jeszcze inni adoptują Candy. Niezwykłe, przejmujące smutkiem oczy Candy nie dają o sobie zapomnieć. Candy ma kopiowane uszy, w sposób, który wskazuje na to, że ktoś zrobił to bardzo nieumiejętnie i okrutnie. Candy była wykorzystywana do rodzenia szczeniąt, domyślamy się, że w chwili obecnej jedno z nich zajęło miejsce matki... Sunia jest bardzo wychudzona warunki atmosferyczne dają się jej bardzo we znaki. Jej wzrok to niema prośba, prośba o odmianę jej losu. Kto da dom Candy? Ona czeka z nadzieją, na odrobinę ciepła człowieczego. [B]Candy jest bardzo łagodnym psem.[/B] Pies ze schroniska kocha najmocniej .... Pamiętaj !!!! "Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa". Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. [COLOR=#ff0000]Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt:[/COLOR] [COLOR=#ff0000] Agnieszka 503 30 50 77 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], Monika 600 04 29 68, Ania (po godz.16 i w weekendy) 609 869 331 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] [COLOR=#ff0000] Serdecznie zapraszamy na stronę : http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych[/COLOR] Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano [URL="http://img124.imageshack.us/i/candye.jpg/"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/4863/candye.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img26.imageshack.us/i/candy1xa.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1343/candy1xa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img124.imageshack.us/i/candy2f.jpg/"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/7912/candy2f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img26.imageshack.us/i/candy3c.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1748/candy3c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img124.imageshack.us/i/candy4.jpg/"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/691/candy4.jpg[/IMG][/URL] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B]w domu[/B] [CENTER][B]Nuta.....[/B] już w domu na szczeście..... Do schroniska trafiła maleńka sunia w typie rednosa, suczka nie ma nawet roku. Jest strasznie wychudzona i garnie się do ludzi. W chwili obecnej zajęła miejsce Toski na samym końcu schroniska w zimnej budzie. Ponieważ jest tak bardzo wychudzona zimno pewnie bardzo mocno daje się jej we znaki. Jest bardzo wystraszona na gest podniesionej ręki cala się w sobie kuli jakby przepraszała, że żyje. Patrząc na takie biedactwo mam wrażenie, iż ludzie są potworami. Co ona zrobiła, czym zawiniła swojemu " właścicielowi", już na pierwszy rzut oka widać, że sunia była źle traktowana, a przecież psiak to prawdziwy przyjaciel człowieka ..... jeszcze szczeniak !!! [COLOR=#ff0000]"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje w rękę, która nie będzie mogla mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata.... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą on pozostanie." George G Vest[/COLOR] Na szczęście sunia do końca nie zamknęła się w sobie ,w trakcie spaceru , odchodząc coraz dalej, tam gdzie nie było już słychać odgłosów psów ze schroniska Nuta powolutku otwierała się zachęcając do zabawy i pieszczot jakby czuła, że choć przez chwilę jest wolna. Niestety rzeczywistość jest dość brutalna po kilku chwilach zapomnienia czekał ja powrót do zimnej , nieocieplonej schroniskowej budy i oczekiwanie, że ktoś ją wypatrzy w samym rogu schroniska, gdzie trafiają chyba tylko najwytrwalsi "poszukiwacze psich nieszczęść" Może dzięki naszym ogłoszeniom Nuta znajdzie dom ...? Może właśnie Ty przeglądając ogłoszenia spojrzysz i "zakochasz" się w naszej podopiecznej? Zapraszamy, przyjedź poznaj "schroniskowe biedy" daj dom i ciepło potrzebującemu bardzo psikowi Pamiętaj !!!! "Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa". Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. [B]Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: Agnieszka 503 30 50 77 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], Monika 600 04 29 68, Ania (po godz.16 i w weekendy) 518 490 709 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Serdecznie zapraszamy na stronę : http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych [/B] Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano[/CENTER] Sunia w schronisku otrzymała numer 566 i przebywa w budzie nieopodal pawilonu VI [URL="http://img99.imageshack.us/i/1003590.jpg/"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2181/1003590.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img93.imageshack.us/i/1003576.jpg/"][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/5964/1003576.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img62.imageshack.us/i/1003583.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/863/1003583.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img56.imageshack.us/i/1003585.jpg/"][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/821/1003585.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img56.imageshack.us/i/1003587.jpg/"][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/9361/1003587.jpg[/IMG][/URL] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B]w domu[/B] [CENTER][COLOR=#FF0000]Znów psie nieszczęście... w domu[/COLOR] Figa to bardzo młoda sunia w typie amstaffa, znaleziona "zasiliła" grupę bezdomnych psów z łódzkiego schroniska. Na dzień dzisiejszy niestety cofa się wystraszona do budy wychodzi powolutku widząc w naszych rękach smakołyk. Czy odzyska wiarę w człowieka? Pewnie tak przecież każdy psiak to prawdziwy przyjaciel człowieka, kocha pomimo, że niejednokrotnie zostaje przez niego skrzywdzony... Czy figa zaznała w trakcie swojej tułaczki wiele złego ? Tego nie wiemy, mamy jednak nadzieję, że szybko nadrobimy te straty i sunia odzyska wiarę w człowieka. May również nadzieję, że szybko ktoś wypatrzy Figę i zapragnie mieć ją tylko dla siebie. ona w zamian za ciepły kąt odwdzięczy się oddaniem i miłością. Jest takie powiedzenie: " żaden pies nie kocha tak mocno jak pies ze schroniska" . To prawda wielokrotnie spotykamy się z osobami, które zaadoptowały od nas psiaka, wszyscy twierdzą, że ich życie nabrało blasku , zmieniło się, jest pełne psiej miłości i oddania. Zaadoptuj psiaka, pomyśl, że możesz się dla niego stać "całym światem" najważniejszą osobą pod słońcem. Daj psiakowi ciepły kącik i miseczkę jedzenia . Pozwól aby znów uwierzył w człowieka.... Stań się dla naszego podopiecznego kimś kto jest dla niego najważniejszy, poznaj smak "psiej miłości" [COLOR=#FF0000]Pamiętaj !!!! "Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa".[/COLOR] Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. [B]Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: Agnieszka 503 30 50 77 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], Monika 600 04 29 68, Ania (po godz.16 i w weekendy) 518 490 709 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Serdecznie zapraszamy na stronę : http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych[/B] Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano[/CENTER] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B]w domu[/B] [CENTER][COLOR=#ff0000]Dante... w domu[/COLOR] Dante to psiak ok 5 może 6 letni, pięknie zbudowany, aż dziw, że trafił do schroniska... Cóż coraz częściej trafiają się w schronisku psiaki, które kiedyś stanowiły ozdobę rodziny, pięknie się prezentowały, byly kupowane dla szpanu jak "sportowe, czerwone auta". Tak to jest piękne kiedyś auta trafiają na szrot, psiaki niestety do schroniska jako "ofiary" przemijającej mody Dante ... klasyka gatunku, czarny lśniący obcięte uszy, czy pomimo wieku ktoś go jeszcze zechce? Miejmy nadzieję, że tak!!! Dante to prawdziwy psi arystokrata, będzie, spokojny, zrównoważony, jeśli pokocha nowego właściciela to z pewnością na "cale życie" Jeśli chcesz zapoznać się z psiakiem, zobaczyć jak się zachowuje - serdecznie zapraszamy. Każdy psiak, który jest przeznaczony do adopcji jest wyprowadzany na spacer z przez potencjalnych nowych właścicieli ( w obecności wolontariusza). Gwarantujemy, że jak zobaczysz nasz " skarb" zakochasz się i zapragniesz go mieć tylko dla siebie. Zastanów się, odwiedź nas, zadzwoń z pewnością otrzymasz pełną i rzetelną informacje na temat naszych podopiecznych. Zbliża się zima , którą bardzo żle znoszą psiaki z krotką sierścią, często chorują i nie jest im dane doczekać cieplejszych dni.... [COLOR=#ff0000]Pies ze schroniska kocha najmocniej !!!! Pamiętaj !!!! "Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa". [/COLOR] Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Z[B]ainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: Agnieszka 503 30 50 77 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], Monika 600 04 29 68, Ania (po godz.16 i w weekendy) 518 490 709 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Serdecznie zapraszamy na stronę : http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych [/B] Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano [url=http://img33.imageshack.us/i/ooo036.jpg/][img]http://img33.imageshack.us/img33/4869/ooo036.jpg[/img][/url] [url=http://img10.imageshack.us/i/ooo037.jpg/][img]http://img10.imageshack.us/img10/1093/ooo037.jpg[/img][/url] [url=http://img10.imageshack.us/i/ooo031.jpg/][img]http://img10.imageshack.us/img10/6552/ooo031.jpg[/img][/url] [url=http://img5.imageshack.us/i/ooo033.jpg/][img]http://img5.imageshack.us/img5/7272/ooo033.jpg[/img][/url] [url=http://img193.imageshack.us/i/ooo029.jpg/][img]http://img193.imageshack.us/img193/916/ooo029.jpg[/img][/url] [/CENTER]