taki mały bazarek zrobiłam, bo na razie nie mam aparatu, żebu ciuchy sprzedać. Caryca, jak będę miała to zrobię dla Maxa : )) pewnie już niebawem.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/211276-SERDUSZKA-DLA-KAJTKA!-TO-JEDYNA-JEGO-SZANSA!-do-28-lipca.-ZOBACZ-!!?p=17266657#post17266657[/URL]